Wartości wyższe? Co to takiego?

Rozmowy ogólne.

Postprzez caterpillar » 7 cze 2011, o 17:35

każdy zapłacił frycowe gdy tu wszedł pierwszy raz i się ujawnił


ja NIE

jednego nudzi brak zadym innego nudza klotnie (ciagle ofkors)

tolerancja nie jest jednoznaczna z akceptacją



no nie, ale mnie jakos draznia wolania o tolerancje za wszelka cene jako wspolczesna postawe czlowieka ..ale nie mam czasu rozwijac mysli :P

..obiad :roll: :lol:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 7 cze 2011, o 17:41

---------- 17:38 07.06.2011 ----------

Agik raczej się nie zrozumiałyśmy...

Cat ja nie jestem rozjemcą czy adwokatem i nie piszę w ogóle na temat sporu Kasiorka i Mahiki...

Biscuit archiwum przepadło w którym są moje pierwsze wpisy:) aczkolwiek ja nie mam nic do ukrycia, pisałam dość niedawno o swoich problemach..

---------- 17:41 ----------

A może asertywność by się przydała:) mówię co myślę nie nadeptując przy tym nikomu...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 18:02

Bianka napisał(a):Agiku Twój wpis jest bardziej bleee niestety, jesteś w wątku Kasiorka? każdy kto tu jest a gada na inny temat robi off top tak czy nie? nie dziwie się Kasiorkowi że nie ma po co tu zaglądać, niepotrzebnie uważam zrobiła się kolejna awantura, bo wleciała awantrunica Imprecha, Mahika ze swoimi emocjami i po co to?
...


Bianko, nie piszesz na temat sporu Mahiki i Kasiorka???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez caterpillar » 7 cze 2011, o 18:11

Pisalam do WSZYSTKICH

i przestancie juz sobie wytykac...tylko spokoj nas uratuje


Obrazek


....i wydech
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 18:15

Chętnie poleciałabym z Sin na kije :lol:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 19:08

---------- 18:59 07.06.2011 ----------

Po raz ostatni i proszę bardzo adminie banuj mnie do woli... nigdy na forum się nie uniosłam i na prawdę trzeba być wybitnym, zeby mnie do takiej szczerosci doprowadzić... mama nadzieję, ze zostanie to zauwazone...

Agiku? A To zdjęcie na emotce jest Twoje? Bo gdyby nie było, to bym pomyślała,, ze pisze jakaś na prawdę nie dojrzała osoba, która albo jest tak zadufana w sobie, albo tak zakompkeksiona... jeśli ludziw w tym wieku są tacy, to nie ma dla świasta nadziei... wychoeują dzieci wg swwych obrzydliwych schematów... OCHYDA!!!!!! Regulamin pkt 2.


Ja chodze i się użalam, że mnie biczują? Spójrz kobieto w watek daro i zobacz jak to wygląda. Twoja Mahiczka, z którą ,,sypiasz" dała temu pełen wyraz... Piekne kółko wzajemnej adoracji...
Regulamin pkt 2.

Alle Biedna Mahiczka, co ona biedna zrobila... ja ja tak zjechałam,... jestem okropna, normalnie pastwiłam się nad nią, zeby padała i nie wstala... Agiku może wizyta u psychologa? Czyzby problemy z emocjami przesłaniają optymizm i racjonalne dzialanie umysłu?
Nie ma to jak czytać temat zdawkowo i łapać momenty,m które nam pasują... zajebisty szajs z tego wychodzi, gratuluję...


Chcecie mowić, że momuś pojechalam.. PROSZĘ BARDZO!!! Teraz jest chociaż ku temu powód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiłacza niem lubisz??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taka jestem wstrętna.... mama swoją wytrzymałaość i nie dam jeźćdzić po sobie jak po gównie na betonie, zapamiętaj to sobie!!!!!!! brawo, na praqqdę brawo... dawni nikt mnie tak nie obraził i doprowadził do cz\egos takiego.... Mahiczka wszech wiedząca może być z siebie dumna... wiecie co?


Żal, że dorosli ludzie zachowują się jak dzieci... nie dziwi mnie, co się dzieje w szkołach, jesli rodzić przekazuje taki b rak empatii....

poniekąd na wiele pytń dotyczących schodzenia swiata na psy dałyscie mi odpowiedź...

Proszę teraz mówcie, że po kimś jeżdże, bo to jest pojazd właśnie i do tego się przyznaję, do żadnego innego nie, bo nie było...

---------- 19:08 ----------

A no ki jeszcze zapomniałam, bo przeciez robię z siebie ofiarę, więc musze cos w tym stylu napisać hmmmm... co to moze być ,,Proszę dać mi swięty spokój i po mnie już n ie jeździć" ,,Juz wszyscy, czy jeszcze ktoś... dawajcie zniosę, oj jaka ja biedna" ,,Wszystkim wszystko można tylko nie mi"

Prosze Agiku masz powody, zeby mówić, ze pocisnełam i Ty poszkodowana Mahiczko też...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ewka powiem szczerze, że juz po pierwszym poście imprechy napisałam do admina, by zamnknął temat, ale stwierziłam, ze poczekam, bo to wątek o czymś innym i się uspokoi... na próżno...

Adminie, więc prosze teraz o zamknięcie wątku, bo widać niektorzy nie potrafią być tu dorośli... z gory dziekuję...

(Też sobie podcinam między wierszami a co - o to chodziło nie? żeby mnie sprowokować. Prosze bardzo... każda wytrzynmałość ma swoje granice... teraz po mahoczce biednej jeżdże... mahika teraz pomarudź i poużaslaj się - WALI MNIE TO!!)

Regulamin pkt 2.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 19:19

Pokazałaś swoja prawdziwą twarz kasia. Nic juz dodawac nie trzeba :)
Regulamin pkt 2.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 19:22

Każdy pomyusli co zechce... nie zalezy mi na niczyjejk opinii... sama wiem najlepiej jaka jestem ... ludzie? myślą co chcą zawsze :roll:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Bianka » 7 cze 2011, o 19:24

Honest napisał(a):
Bianka napisał(a):Agiku Twój wpis jest bardziej bleee niestety, jesteś w wątku Kasiorka? każdy kto tu jest a gada na inny temat robi off top tak czy nie? nie dziwie się Kasiorkowi że nie ma po co tu zaglądać, niepotrzebnie uważam zrobiła się kolejna awantura, bo wleciała awantrunica Imprecha, Mahika ze swoimi emocjami i po co to?
...


Bianko, nie piszesz na temat sporu Mahiki i Kasiorka???


Nie nie gadam, napisałam od czego zaczął się off top i kolejny niepotrzebny spór o nic...nie jestem niczyim adwokatem...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez biscuit » 7 cze 2011, o 19:25

kasiorek, wstawiłaś się?

bo robisz wg mnie literówki
charakterystyczne dla piszącego na bani
:D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 19:25

Bianka napisał(a):
Honest napisał(a):
Bianka napisał(a):Agiku Twój wpis jest bardziej bleee niestety, jesteś w wątku Kasiorka? każdy kto tu jest a gada na inny temat robi off top tak czy nie? nie dziwie się Kasiorkowi że nie ma po co tu zaglądać, niepotrzebnie uważam zrobiła się kolejna awantura, bo wleciała awantrunica Imprecha, Mahika ze swoimi emocjami i po co to?
...


Bianko, nie piszesz na temat sporu Mahiki i Kasiorka???


Nie nie gadam, napisałam od czego zaczął się off top i kolejny niepotrzebny spór o nic...nie jestem niczyim adwokatem...



Przeczytaj jeszcze raz uważnie.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 19:27

hehe biscuit, to emocje tak mi po rękach chodzą :D

juz opadły :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez biscuit » 7 cze 2011, o 19:31

bo my z dodusiem

to już po szampanie z truskawkami
8)
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez Bianka » 7 cze 2011, o 19:33

---------- 19:31 07.06.2011 ----------

Admin faktycznie powinien zamknąć ten wątek, wyrywasz Honest moje słowa z kontekstu po co Ci to?
Nie rozumiem w imię czego zrobiłyście taką nagonkę na Kasiorka cały czas zasłaniając się rzekomą nagonką Kasiorka na Mahike, już rzygać się chce od tych ciągłych manipulacji...

---------- 19:33 ----------

Honest masz potrzeb pojechania po kimś nowym?? :) nie dam Ci tej satysfakcji, zacytuj CAŁĄ moją wypowiedz i powiedz jaki był motyw przewodni??
Regulamin pkt 2.
kłótnia Kasiorka i Mahiki mnie nie interesuje co mi probujesz wmówić, Mahika tu nie pisze już i bardzo słusznie, po co? po co Wam to???
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Księżycowa » 7 cze 2011, o 19:35

Hehehe ale to ja jestem manipulantką :lol: :lol:


A i ja już napisałam Mahice, ze skonczyła monotematyczną, nie prowadząco do niczego rozowę ...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 491 gości

cron