Pomocy... czy wpadlismy?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 1 cze 2011, o 18:40

nic do ciebie nie pisałam.

Skoro jest niezgodne, to dlaczego innym, machając groźnie paluchem i rozwijając sztandar z regulaminem, wolno ze mnie szydzić, drwić i naśmiewać się, jeździć po mnie, w dodatku zacierać ręce, ze mi się oberwało...
szkoda słów.
Ostatnio edytowano 1 cze 2011, o 18:43 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Bianka » 1 cze 2011, o 18:42

Nie wolno nikomu, ani Tobie ani mi ani innym. Każdy powinien stosować się do regulaminu a jak się komuś zasady tego forum nie podobają to niech z niego nie korzysta i tyle...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez mahika » 1 cze 2011, o 18:44

to niech nie korzysta.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Bianka » 1 cze 2011, o 18:45

no:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Abssinth » 1 cze 2011, o 18:49

na tym forum, jak ja to teraz pisze, jest 6325 zarejestrowanych uzytkownikow.

to, ze przeciwko komus, w jakikolwiek sposob wypowiedzialy sie dwie osoby.... trzy...nawet piec....


jak to sie ma do Wiecznosci?
albo przynajmniej do liczby zarejestrowanych uzytkownikow?


nosz kurcze, lubie Was wszystkie, i naprawde ciezko patrzec jak sie na siebie nawzajem wkurzacie... wiem, ze nie musze patrzec na ten akurat topik, ale za kazdym razem jak widze ze sie cos nowego pojawilo, to mam taka wielka nadzieje, ze juz spokoj zapanowal...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 1 cze 2011, o 18:52

jak mi nikt znów nie dopierdzieli to ja sie nie będę odzywać.
Ale nie umiem przejść obojętnie gdy ktoś jeździ po mnie jak nie wiem po czym, w dodatku macha regulaminem samemu go łamiąc.

Ja mogę się nie odzywać, z 10 razy prosiłam żeby dać mi spokój, ale jak ktoś nie umie uszanować mojej prośby i po mmnie jeździ, to czemu ja mam siedzieć cicho i obrywać po uszach?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 1 cze 2011, o 18:58

hmm

mam wrazenie, ze kazda z osob wystepujacych w tym topiku ma wrazenie, ze wszyscy po niej jada.... (nie mam zamiaru mowic, ze nie, nie wiem, kto i co tak naprawde...juz sie troche zgubilam w tym wszystkim )

Mahika - a moze po prostu wycofac sie? Jesli Ty nic nie napiszesz, to inni nie beda mieli na co odpisywac, a po pewnym czasie temat sam sie skonczy...

(to samo do wszystkich Was kochanych i wkurwionych, ktos musi skonczyc odpisywac, zeby to przerwac - i to nie jest zadna porazka! )

:serce:
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 1 cze 2011, o 18:59

spoko, własnie to napisałam, ze jeśli nikt już po mnie nie będzie jechał, wymądrzał się na temat mój mojego życia, pracy czy stanu mojej psychiki, machał regulaminem samemu go łamiąc, to nie będę sie odzywać.

Ale jak będzie to nie zamierzam kłaść po sobie uszu.
Czasy kiedy przepraszałam że żyje minęły bezpowrotnie.

Więc proszę dać mi spokój, wtedy ta głupia dyskusja się skończy.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorka » 1 cze 2011, o 19:06

Abssinth napisał(a):
mam wrazenie, ze kazda z osob wystepujacych w tym topiku ma wrazenie, ze wszyscy po niej jada....

e tam :) ja nie mam absolutnie takiego wrazenia - mnie tu jest dobrze :) konwersacja NA TEMAT jest jak dla mnie w porzadku :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez smerfetka0 » 1 cze 2011, o 19:33

ja tez nie czuje sie zjechana :D

a cala sytuacja mnie wrecz zaczela troche smieszyc ;p
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez administrator_Paweł » 1 cze 2011, o 19:36

każda okazja może być okazją rozwojową

zachęcam do refleksji nad własnymi tendencjami do interpretowania zachowań innych i reagowania własnymi zachowaniami w konflikcie,
a ten wątek dla każdego może stać się lustrem, źródłem wiedzy na swój temat

konflikt rzecz ludzka, normalka, życie bez konfliktu nie istnieje więc i forum psychotekstu nie obejdzie się bez konfliktu,
ale tutejszej władzy "sodówka" raczej do głowy nie będzie uderzać i nie będę gonić z odsieczą na każdy przejaw konfliktu bo wciąż mam ufność w dobre chęci i odpowiedzialność użytkowników i czekam aż z tego konfliktu wyniknie coś "lepszego"

po prostu - zróbcie INACZEJ niż zwykliście robić a może ten konflikt okaże się do rozwiązania


PS moderatorów nie będzie na psychotekście - rozwieję nadzieje w tym temacie, nie będziemy podwyższać rangi nikogo z uczestników forum, wiem, że są liczne fora z inną koncepcją - jesli ktoś lepiej się poczuje tam - to rozumiem, jeśli chcecie lepiej czuć się tutaj - zacznijcie od siebie

Pozdrawiam wszystkich wątkowiczów,
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez smerfetka0 » 1 cze 2011, o 19:40

a teraz wszyscy sie sciskamy i zapominamy o konflikcie bo nie warto. :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz:

kto nastepny wysle sciska i odejdzie z tego tematu tak jak ja to poczyniam teraz ? :lol:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Abssinth » 1 cze 2011, o 19:41

a ja wysylam :

:serce:
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Bianka » 1 cze 2011, o 20:06

odchodzę w pokoju ;) :luzik:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 1 cze 2011, o 20:17

---------- 20:13 01.06.2011 ----------

sikorko 9musze krzyczec do ciebie w tym calym zamieszaniu :roll: :lol:

no wiem wiem ,ze w innym kontekscie

o spanikowaniu pisalam tak a propos sytucaji, bo mnie to jakos nie zdziwilo bardzo. Jasne ,ze edukacja to podstawa

tylko nie zgodze sie z tym , bo zabrzmialo to tak jaby wyedukowani mogli tylko sobie pluc w gebe a niewyedukowani ? moga zwalic na ..szkoly? rodzicow?

;)

mysle ,ze w dzisiejszych czasach nawet samemu mozna doszperac sie wiedzy na ten temat.

oby ludzie byli chlonni tej wiedzy heh

---------- 20:17 ----------

mam wrazenie, ze kazda z osob wystepujacych w tym topiku ma wrazenie, ze wszyscy po niej jada..



noo ja sie naburmuszylam jak cholera!! :uoeee: :uoeee:

wszyscy po mnie jada w sposob taki ,ze prawie nikt sie do mnie nie odezwal

wrrrrrrr :zly: :zly:


ale pocieszajace jest to ,ze mamy wspolna paranoje :haha:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości