Skąd się bierze homoseksualizm?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Filemon » 1 cze 2011, o 12:56

laissez_faire napisał(a):
epsonite napisał(a):Wiadomo też, że homoseksualni mężczyźni mają nieco większe narządy płciowe."


Mój Boże to jednak nie jestem pedałem! Alleluja


laissez, jak Ci zapewne wiadomo... nie ma reguły bez wyjątku... :lol: :P
ale... Ty przecież lubisz być wyjątkowy! ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez laissez_faire » 1 cze 2011, o 23:54

Filemon napisał(a):
laissez_faire napisał(a):
epsonite napisał(a):Wiadomo też, że homoseksualni mężczyźni mają nieco większe narządy płciowe."


Mój Boże to jednak nie jestem pedałem! Alleluja


laissez, jak Ci zapewne wiadomo... nie ma reguły bez wyjątku... :lol: :P
ale... Ty przecież lubisz być wyjątkowy! ;)


Fil. nieladnie sie tak ze mnie smiac... temat ten to nadal ciern w moim oku;
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Filemon » 2 cze 2011, o 00:20

heej... laissez, nie zrozumieliśmy się - teraz przypomina mi się, że Ty kiedyś wspominałeś faktycznie coś na temat pewnych spraw związanych... no... z męskim oprzyrządowaniem ;) ale kiedy pisałem mój komentarz, to nie miałem tego w pamięci (czyli na myśli...) i pisałem CZYSTO ŻARTOBLIWIE...

jeśli Cię uraziłem, to przepraszam i pozdrawiam Cię...

Fil
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez epsonite » 4 cze 2011, o 00:17

Orm Embar napisał(a):
epsonite napisał(a):A tu jeden fragment dla zachęty...
"Wiadomo też, że homoseksualni mężczyźni mają nieco większe narządy płciowe."


... czyli większe ... eeee ... mózgi??? :-D


"Zarówno badania na szczurach, w których samicom w ciąży podawano różne hormony, jak i nadmierna produkcja androgenów w okresie prenatalnym u ludzkich żeńskich płodów wskazują, że nieodpowiedni poziom hormonów płciowych może wpływać na kształtowanie się niektórych części mózgowia, w tym ośrodka orientacji seksualnej. Wiele wskazuje na to, że - jak już powiedziałem - jest on usytuowany w podwzgórzu, części mózgu odpowiedzialnej za autonomiczny układ nerwowy i układ dokrewny (hormonalny)."

:D

A tu zupełna groteska:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... lami_.html

Moje ulubione fragmenty to:

"homoseksualizm nie jest chorobą, ale ma jej cechy i dlatego daje się wyleczyć za pomocą medycyny niekonwencjonalnej"

i

"Ile osób udało się w ten sposób wyleczyć? - Ani jednej, ale tylko dlatego, że nie miałem jeszcze ani jednego chętnego - przyznał dr Winkelmann."


:lol:
epsonite
 
Posty: 70
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:17

Postprzez Abssinth » 4 cze 2011, o 00:34

aaaa epsonite, czytalam ten artykul dzisiaj i tez myslalam zeby wkleic :D

:D:D:D
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Filemon » 4 cze 2011, o 00:53

epsonite napisał(a):"Ile osób udało się w ten sposób wyleczyć? - Ani jednej, ale tylko dlatego, że nie miałem jeszcze ani jednego chętnego - przyznał dr Winkelmann."


:lol:


pewnie jakiś... brzydal! ;) najwyraźniej nie ma powodzenia... :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez christmas_tree » 4 cze 2011, o 15:08

Miodzio :DDD ale się uśmiałem. A na poważnie - znam jednego wyleczonego. Ten przypadek zastanawia mnie, czy rzeczywiście osoby, które dały się "przekonwertować" wychodzą bez szwanku w sensie osobowościowym? Ten mój znajomy stał się makabrycznym dewotem, do tego potwornie spiętym i czasem fanatyzującym...
Ale pewnie nie "leczyli" go ziołami...
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez caterpillar » 5 cze 2011, o 10:44

haha dobre ..dobrze ,ze nie lecza GAZEM ..jak to Niemcy :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Abssinth » 5 cze 2011, o 11:39

Chris podejrzewam, ze ten 'przekonwertowany' dalej jest homoseksualista, tylko ze strachu przed bogiem juz nie wyraza tego w sposob fizyczny i wmawia sobie, ze jednak jest hetero.

tak jakos....nie 'wyleczenie z homoseksualizmu', tylko przyjecie nowej wiary, ktora tegoz bezwzglednie zakazuje..

ciezko mi wierzyc w 'cudowne ozdrowienia' gejow czy lesbijek...

w koncu, statystycznie rzecz ujmujac, miliardy heterykow mamy na swiecie...znacznie wieksza probka....a jeszcze zaden sie nie wyleczyl z heteryzmu :D
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez epsonite » 5 cze 2011, o 20:47

Abs - myślę podobnie - tzn. podejrzewam, że nagły wzrost wiary, a raczej fanatyzmu może być w tym przypadku wprost proporcjonalny do lęku, a orientacja jak była, tak jest ta sama. Oczywiście jak jest naprawdę - pewnie w głębi wie tylko sam zainteresowany.

Zresztą jeśli coś pretenduje bo bycia wiarygodną i naukową metodą, wówczas powinno być otwarte dla innych naukowców, aby mogli to zweryfikować (test-retest). Tymczasem - o ile mi wiadomo - wokół tzw. "uzdrowień z homoseksualizmu" panuje aura niezwykłej tajemnicy. Po drugie zaś - nie ma potwierdzonych naukowo przypadków "uleczenia".

Z tego co wiem, są jednie tzw. "świadectwa", czyli ktoś, kto poddał się takiej terapii, opowiada, że mu się udało. Z punktu widzenia nauki - takie "świadectwo" nie ma większej wartości.

Trafiłem kiedyś na opis badania osób, które poddały się terapii "leczenia" z homoseksualizmu. Chyba w rok po terapii odnaleziono te osoby i okazało się, że coś rzędu 90 osób powróciło do homoseksualizmu, natomiast pozostałe 6 osób sklasyfikowano jako biseksualne i bardzo religijne (osoby te założyły rodziny).

I zdaje się nawet, że osoba, która przeprowadzała to badanie, przed tym badaniem należała do jednego z towarzystw na rzecz leczenia z homoseksualizmu. Po tym badaniu wystąpiła z tej grupy.

Przy czym nie pamiętam, jak to dokładnie było, w każdym razie temat był na pewno bardzo mocno poruszany na starym psychotekście (szkoda, że nie ma dostępu do tego starego forum...)



aaaaaaaaa.....w ogóle to miałem napisać o czym innym... :-)

uciekam spać, przeziębienie w taką pogodę wykańcza dokumentnie :/
epsonite
 
Posty: 70
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:17

Postprzez Orm Embar » 5 cze 2011, o 22:19

Siema,

Co do samego "leczenia", to mam wrażenie, że jest możliwa pewna amplituda zachowań w ramach biseksualności. Rozumiem np., że biseksualny facet może spotkać naprawdę fantastyczną kobitę, i w imię związku z nią pogodzić się z faktem, że części swoich potrzeb seksualnych nie będzie realizował. Myślę nawet, że w ramach tej części naszego "ja", które jest po prostu psem Pawłowa, może zwiększać się identyfikacja z seksem heteroseksualnym, a zmniejszać z homoseksualnym. Skoro moje "zaangażowanie" w taki a nie inny seks powoduje, że podoba mi się coraz bardziej, to pewnie działa to też i w sferach "pogranicza" homo / hetero.

Natomiast całkowite "wyleczenie" homoseksualizmu to zupełna bzdura, absolutnie w to nie wierzę.

dobrej nocy! w łóżku czeka mój ... eeee ... kocur (nie! nie facet! taki felix felix!) ;-) lubi moją miękką kołdrę gnojek i dwie trzecie wyszarpuje sobie co wieczór... ;-)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez caterpillar » 6 cze 2011, o 01:10

coz za kudłate opowiesci hehe wiec kosmatych snow ! :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez laissez_faire » 6 cze 2011, o 07:35

polecam film:
Oczy szeroko otwarte
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Filemon » 6 cze 2011, o 22:30

Orm Embar napisał(a):dobrej nocy! w łóżku czeka mój ... eeee ... kocur (nie! nie facet! taki felix felix!) ;-) lubi moją miękką kołdrę gnojek i dwie trzecie wyszarpuje sobie co wieczór... ;-)
Maks


ja sypiam... z kocicą! ;) :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Orm Embar » 6 cze 2011, o 22:53

Filemon napisał(a):ja sypiam... z kocicą! ;) :lol:


no widzisz, ledwie POCZYTAŁEŚ o 'terapii' gejów, a i tak już działa! ;-)

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości