Jak przestać się zadręczać?

Problemy związane z depresją.

:)

Postprzez jasneBłękitneOkno » 30 lis 2007, o 00:46

czasem dobrze jest przypomniec sobie o fakcie ze mamy tylko jedno zycie i tylko my decydujemy jak ono bedzie wygladalo. Z tego co napisalas masz powazne problemy i pomoglaby pomoc specjalisty. Co masz do stracenia? Jezeli to moze okazac sie rozwiazaniem to warto zaryzykowac:)
jasneBłękitneOkno
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lis 2007, o 19:21
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Księżycowa » 30 lis 2007, o 02:00

Wiem, że terapia jest mi potrzebna. Ale nie czuję się jeszcze na nią gotowa. Może to nie zrozumiałe ale muszę do niej dojrzeć i nie bać się tam iść, wiedzieć od czego zacząć. Są rzeczy, które nie dają mi spokoju, od których nie mogę się uwolnic i właśnie chyba terapia byłaby tu potrzebna, bo nie czuję się do końca pewnie, choć bardzo się zmieniłam, stałam się silniejsza i dało mi to dużą satysfakcję i więcej odwagi. Coś zawsze powraca i niektóre uczucia nie chcą mnie opuścić. Pokazują się co jakiś czas. Zwykle przy jakimś wydarzeniu, które przyjmuję emocjonalnie (np. w domu, czy w sytuacjach podobnych, których w dzisiejszych czasach nie brak). Trudno mi to opisać ale myślę, że każdy zrozumie co mam na myśli.

Pobyt tutaj pomógł mi się nie poddać. Cieszę się, że trafłam na to forum :)

Pozdrawiam wszystkich :D !
Księżycowa
 

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 301 gości