Pomocy... czy wpadlismy?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 31 maja 2011, o 19:56

Na pewno się doczekasz :ok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez blanka77 » 31 maja 2011, o 19:56

Grunt to realizować lub doprowadzać do realizacji marzeń :)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez agik » 31 maja 2011, o 20:07

Hi, mam poczucie gęstego absurdu.
Bardzo gęstego.

Na poczucie absurdu dobra jest kromka chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym, ale nie mam.

Mam wrazenie, że zostały wyciagniete armaty na muchy i kompletnie nie umiem pojąć czemu. Za to śmiać mi się chce.

Kasiorku, robisz jakąś świetą wojnę, kryjesz pod tę wojną o tzw wartości chęć dogryzienia Mahice - nie mam pojecia, co Ci Mahika zrobiła, ale to wręcz śmieszne jest, co piszesz. Piszesz, ze Daro został stąd przegoniony, w sytuacji kiedy Daro ( już któryś raz, zresztą) sam się wypowiada, twierdzi, zę spanikował, ze było Mu niekomfortowo, kiedy poczuł, ze jego lęki nie zostały z nalezytym staraniem przyjęte, a Ty wytaczasz takie ciężkie działa.
Moze idż na "dyskusje" i tam w rozważ, czemu Mahika tak Cię denerwuje, że przypisujesz jej całe zło świata łącznie z głodem w Nairobi? ( to propozycja, śmiało mozesz olać, mnie to i tak wali)

Bardzo grubymi nićmi szyjesz :)

Bardzo lubię to forum ( choć kiedyś lubiłam bardziej), ale rangi świętości bym mu ( forum) nie przypisywała. uważam, ze największą szkodą, jaką można ( sobie przede wszystkim- sama tego doświadczyłam i głownie dlatego się wycofałam) zrobić, to uznać, zę z racji zarejestrowania się na tym forum, należą mi się szczególne względy, a sama przynależność świadczy o moich wybitnych cechach osobowych.
A to jest forum, a nie sekta!
Forum ciepłe, przyjazne, forum na którym można wiele się nauczyć, wiele zrozumieć, poznać niezwykłych ludzi i zawrzeć wspaniałe przyjaźnie, ale ciągle tylko forum. W dodatku publiczne, więc każdy kto zabiera na nim głos musi się liczyć z tym, że spotka się z innymi opiniami.
Regulamin reguluje kwestie wzajemnych odnoszeń, określa jakiś poziom forum, by nie spr,wadzić go do poziomu zwykłego internetowego ścieku, ale - namiłośćboską!!!- nie jest przyrzeczeniem, czy stopniem wtajemniczenia.
Zgadzam się z Goszką w każdym słowie ( podejrzewam, ze również ten dystans złapałam z racji ograniczonego uczestnictwa)

Pozdrawiam serdecznie.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Księżycowa » 31 maja 2011, o 20:45

kryjesz pod tę wojną o tzw wartości chęć dogryzienia Mahice - nie mam pojecia, co Ci Mahika zrobiła, ale to wręcz śmieszne jest, co piszesz.


Podziwiam osoby, które lepiej wiedzą co jest w głowie i zamiarach innych... Mahika piała, ze ją obrazają a to chyba raczej ja powinnam tak uważać... nie mam potrzeby robienia z siebie ofiary, więc nie będę trabić na lewo i prawo jak to poczułam się obrażona i zaszczuta czy obszczekana... Miło mi bardzo, że jestem śmieszna, nie etyczna, manipulantka czy co tam jeszcze...

Ja teraz dostaje wielką naganę a nie napisałam czegos takiego, co jest faktycznie obraźliwe pod adresem kogokolwiek tutaj, tak jak to zrobiono wobec mnie, więc nie mamy o czym rozmawiać... ja chciałam pogadać z dystansu bez krytyki wobec kogokolwiek ale widze nie każdy potrafi, bo jak widac nie wszyscy umieją sobie odpuscić ocenianie i obrażanie kogoś... tak więc agiku możesz sobie myśleć, ze strzelam focha jak gówniara, ale sobie myśl... nie znasz mnie i na prawdę dziękuję za głaskanie po głowce pewnych osób, żeby tylko im nie było przykro, bo o matko są święte...

zę z racji zarejestrowania się na tym forum, należą mi się szczególne względy, a sama przynależność świadczy o moich wybitnych cechach osobowych.


Ciekawy sposób myślenia,.... ja nigdy tak nie myślałam... nawet mi to do głowy nie przyszło... tak można w ogole?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Goszka » 31 maja 2011, o 20:54

agik napisał(a):to jest forum, a nie sekta!

Kwintesencja :ok:
Goszka
 

Postprzez agik » 31 maja 2011, o 20:56

ja chciałam pogadać z dystansu bez krytyki


kasiorku- w takim razie Ci nie wyszło :D
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez marie89 » 31 maja 2011, o 20:57

Nie no... dziewczyny (każda, która zabrała "głos")... starczy...

To moja.. i pewnie nie tylko moja prośba... Wystarczy już...

Więcej to przykrości przynosi niż "satysfakcji, że rację mam ja..."

Poważnie... jak nie złość to zadra- w sercu najpewniej... Przecież to sensu nie ma...


Apeluję...


i wracam do "swoich" spraw... bo praca sama się nie napisze... a i za plecami znowu słyszę "Siedzisz i nic nie robisz... " Bla bla bla...
Ostatnio edytowano 31 maja 2011, o 21:00 przez marie89, łącznie edytowano 1 raz
marie89
 

Postprzez Księżycowa » 31 maja 2011, o 21:00

Oczywisie marie, bo są takie osoby, które można obrażać a inne nie...

Agiku mnie sie nie udało? Chyba jednak coś tu nie pasuje, bo ja zostałam oceniona i obrażona, więc chyba raczej komuś się nienudało... żal doprawdy...

zgadzam się KOniec, bo nie ma co ze scianami rozmawiać
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez mahika » 31 maja 2011, o 21:01

:ok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez marie89 » 31 maja 2011, o 21:02

kasiorek43 napisał(a):Oczywisie marie, bo są takie osoby, które można obrażać a inne nie...



Kasiorku... przecież wiesz, że tak nie myślę... A jesli nie wiesz... to teraz daję świadectwo...


Za dużo emocji...
marie89
 

Postprzez sikorka » 31 maja 2011, o 22:18

Honest napisał(a):Sikorko, masz rację. W tym przypadku jednak wydaje mi się, ze to swoisya fobia. Ale z tą edukacją to róznie bywa. Pamiętam filmy w podstawówce - wszyscy rumiane poliki :lol: I mieliśmy zajęcia z położną. Szkoda, że jej córki włądły jednoczesnie - jednak 15 druga 17 lat :shock:


no coz, fobia jest juz sama z siebie jakas 'nienormalnoscia' wiec o skrajnosciach nie mowie.
a co do polikow - jednym sie pojawia, drugim nie. nie mamy wplywu na WSZYSTKICH. wazne, zeby mimo to uczyc zasad zdrowego wspolzycia, w koncu nic tym nie tracimy a wiele mozemy zyskac jako spoleczenstwo. nie nalezy rezygnowac z edukacji w mysl zasady, ze roznie z nia bywa, bo w ten sposob niczego bysmy nie uczyli, w koncu sa tacy ktorzy sie dodawac nie nauczyli, no i co? zaprzestac z matma w szkolach? pewnie ze nie. komu ma costam zostac w glowie to zostanie.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez caterpillar » 31 maja 2011, o 23:58

tylko ,ze w przypadku autora postu nie zawiodla edukacja ale zdazyl sie zwykly wypadek przy pracy ...mysle ,ze mimo edukacji tez bym na poczatku troche spanikowala

ja (wyedukowana :) ) wpadlam w najglupszy mozliwy i oczywisty sposob hehe do dzis nie wiem dlaczego lampka nam sie nie zapalila ..normalnie jak zbrodnia w afekcie :roll: :lol:

wiedza na temat seksu jest wazna ale ja mysle ,ze gorsza rzecza jest to ,ze sex juz nie rowna sie milosc + zwiazek czy nawet bliskosc i intymnosc ale zaspokojenie, reklama, show..biznes a zapomina sie ,ze "skutkiem ubocznym" jest dziecko :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez doduś » 1 cze 2011, o 00:07

no proszę, jaki "mocno energetyczny" wątek omijałem do tej pory. Taki mi się cytacik nasunął. Problem autora to jedno, ale zdaje się mi też, że (prawie cytat) "problem jest chyba w tym, że ktoś tu zostal potraktowany tak, jak sam zwykł traktować innych"
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez mahika » 1 cze 2011, o 05:16

ale to wredne...

Odpowiem powiedzonkiem z wioski mojej babci "przyganiał kocioł garnkowi"

czy jeszcze ktoś coś do mnie ma, czy to juz wszyscy po mnie pojeździli co mieli pojeździć?
zapraszam na PW.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez laissez_faire » 1 cze 2011, o 08:24

...
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości