Czu uzyskam TUTAJ wsparcie,porade, zamiast kpin ioszcerstw?

Rozmowy ogólne.

Re: Czu uzyskam TUTAJ wsparcie,porade, zamiast kpin ioszcers

Postprzez biscuit » 27 maja 2011, o 13:14

zahipnotyzowana napisał(a):Nie wiem czy zamierzasz sie wybrac do specjalisty,itd, ale odpusc sobie to.

Art. 9 Regulaminu
"Niedozwolone jest namawianie do całkowitej rezygnacji z fachowej pomocy: lekarza, psychologa, pedagoga, terapeuty, itp. Grupy wsparcia nigdy nie mają na celu zastąpić ekspertów, najlepsze rezultaty przynosi połączenie pomocy profesjonalnej i nieprofesjonalnej."
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez caterpillar » 27 maja 2011, o 16:11

chyba sie zrobil galimatjas :? mam nadzieje ,ze jestes tu jeszcze kolezanko i masz ochote z nami rozmawiac ?

pozdrawiam!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Ironia Losu » 29 maja 2011, o 16:34

Prosiłam tylko o brak złośliwościi chamstwa jak na niektótrych wątkach a wyszło na to że jestem jej prowodorem-nie taki był zamiar :smutny:
Tego sie obawiałam własnie tutaj.Całkowicie niezrozumieliście mojego przesałania :(
Ironia Losu
 
Posty: 48
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 12:31

Postprzez marie89 » 29 maja 2011, o 17:17

Ironia Losu napisał(a):Prosiłam tylko o brak złośliwościi chamstwa jak na niektótrych wątkach a wyszło na to że jestem jej prowodorem-nie taki był zamiar :smutny:
Tego sie obawiałam własnie tutaj.Całkowicie niezrozumieliście mojego przesałania :(


Jaki prowodor znowu?

Przestań:) Wątpię by ktoś tak pomyślał...


Na ile możemy (tzn bede lepiej za siebie "mówić")... pomogę...
marie89
 

Postprzez ewka » 30 maja 2011, o 08:39

Cześć Ironia... fatalnie się używa Twojego nicka, chcąc się zwrócić bezpośrednio. Może zamienimy na... Irena?

Myślałaś o terapii?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez caterpillar » 30 maja 2011, o 21:00

dokladnie Ewka wiec ja uzylam slowa KOLEZANKO :wink:

no i mam nadzieje ,ze to zamieszanie Cie niezniechecilo
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Ironia Losu » 31 maja 2011, o 19:37

ewka napisał(a):Cześć Ironia... fatalnie się używa Twojego nicka, chcąc się zwrócić bezpośrednio. Może zamienimy na... Irena?

Myślałaś o terapii?


To mozecie mnie nazywac Fatalna- adekwatna nazwa do mojej osoby . Ironia Losu to bym sie napewno tak nazywała w plemionach Indiańskich . Bardzo dobiło mnie to co powstało w pewnym wątku, do ktorego nie chcialam robic zamieszania, mój przekaz to co miałam na mysli nie został poprawnie odczytany, a poszło w cakiem druga stronę, nie w tą co powinno.Jedną Panią uraził fakt że zaczynam temat od opierania sie na "tamtym" topiku, i nie powinnam tego robic. .Ale to był przykład jak wiele innych,. W pozostałych działach takze często mozna przeczytac wasz sprzeciw jesli ktoś sie odnosi do was nieprzyjemnie

Co do terapi... nie jestem jej wrogiem, absolutnie nie w tym rzecz, lecz mam spore obawy że sie sparze, wiadomo..tez się słyszy o nieudolnych terapeutach,którzy potrafią jeszcze bardziej wbic gwóźdź do trumny, niby mając na celu przekazania motywacji poprzez dania nam "kopa",lub wylać kubeł zimnej wody prosto w twarz, ale w prawdzie taka "wojskowa i sierżantska" metoda potrafi całkowicie zdegradowac jakąkolwiek nadzieje na lepsze jutro... człowiek po takich wizytach bardzie popada w stan bezradnosci,. Lub co gorsza wpajać nam -mi wine, że do czegos się przyczyniłam bo rodzic to swietość nad swietosciami etc.. lecz wprawdzie nie powinnam ponosic nawet najmniejszycj konsekwencji , z czyiś karygodnych czynów lub zachowań :roll:
Ironia Losu
 
Posty: 48
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 12:31

Postprzez blanka77 » 31 maja 2011, o 19:41

Ironio, nie przejmuj się, widocznie nad to forum nadeszły ostatnio chmury burzowe. Jest jednak szansa, że zaświeci słońce. Zmienność, jak w pogodzie :) Nie zrażaj sie :)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez mahika » 31 maja 2011, o 19:43

mam na imię Monika, nie jestem jakaś tam "jedna pani".

Poczułam się strasznie że tak mnie oceniłaś, nigdy nie czerpałam przyjemności z czyjejś krzywdy, nigdy!
twoje zdania na wstępie były dla mnie bardzo krzywdzące, mimo ze się nie znamy, a może właśnie dlatego.
Tak bardzo chciałas się asekurować przede mna (zupełnie niepotrzebnie)ze bardzo niesprawiedliwie potraktowałaś.

Tyle mam Ci do powiedzenia odnośnie pierwszego postu.
Odnośnie Twojego problemu, nie będę się wypowiadać, nie dlatego ze bym miała Cię zranić, po prostu mam czarną dziurę.
Jesli chodzi o terapeutów, czy psychologów, przebrnełam przez tylu ze wiem, ze trzeba szukac, nie zrażać się kiedy któryś z nich będzie stosował metody które Ci nie pasują.
Warto też wtedy uczyć się mówić nie. nie podoba mi się, nie odpowiada mi forma jaką Pani/Pan prowadzi terapię. Nie pomaga mi to, tylko przytłacza.
Odwagi, terapia pomogła wielu osobom, myślę że i Tobie mogłaby pomóc.

Dasz łapkę na zgodę?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Ironia Losu » 31 maja 2011, o 20:06

Nie mialam na mysli samą ciebie Mahika, ale konkretną myśl rozwinelam w "tamtym" wątku na str 3 na samym dole - tam obszerniej i rozwięzlej opisalam do czego zmierzałam.Zaznaczam ponownie że nie chcę nikogo szczuc,sami siebie bardziej znacie i ile kroków w przód czy w tył mozecie zrobic do siebie nawzajem Podchodze bardzo krytycznie od zawsze do samej siebie i wiem Moniorku,że odebrałas to do własnej osoby (niefortunnie)- no ale na tamtym forum bardziej rozwinełam myśl przewodnią. I co tu duzo pisać więcej na ten temat.- zbędne juz w tym momencie
Ironia Losu
 
Posty: 48
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 12:31

Postprzez mahika » 31 maja 2011, o 20:27

Dziękuję za te słowa :cmok:
Masz rację, czasem coś palnę pod wpływem chwili, nie żałuję, ale wiem że można inaczej.
pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 1 cze 2011, o 07:34

Ironia Losu napisał(a):To mozecie mnie nazywac Fatalna- adekwatna nazwa do mojej osoby .

"jesteś tym, kim myślisz, że jesteś"

"Kiedy pewien człowiek znalazł orle jajo. Postanowił je wziąźc ze sobą. Położył je w kurniku razem z kurami. Po pewnym czasie orzeł się wykluł, a kury przygarnęły go do swojej społeczności.
Orzeł całe życie zachowywał się jak kogut, myśląc że nim jest. Piał, gdakał, wydłubywał robaki, a nawet podfruwywał na kilka metrów.
Mijały lata, orzeł zestarzał się. Pewnego razu spojrzał w górę i zobaczył wspaniałego ptaka. Z gracją frunął prezentując swe majestatyczne skrzydła. Oszołomiony zapytał się kury stojącej obok:
-Co to jest ?
-Orzeł, król ptaków. Nie myśl o nim, jesteśmy inni niż on.
Więcej nad tym się nie zastanawiał. Umarł, myśląc że jest kogutem."


Ironia Losu napisał(a):Co do terapi... nie jestem jej wrogiem, absolutnie nie w tym rzecz, lecz mam spore obawy...

Ja powiem za Mahiczką - trzeba szukać. Więcej jest do ugrania, niż do stracenia... więc dlaczego nie, Droga KOLEŻANKO?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Abssinth » 1 cze 2011, o 09:50

takze często mozna przeczytac wasz sprzeciw jesli ktoś sie odnosi do was nieprzyjemnie


hmm
to chyba zdrowe, sprzeciwiac sie, jak ktos sie do nas nieprzyjemnie odnosi? :)

sledze Twoj watek, trzymam kciuki, zeby wszystko sie lepiej ulozylo z Toba...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Księżycowa » 1 cze 2011, o 10:08

Ewo podobała mi się ta historia... bardzo ładna :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez ewka » 1 cze 2011, o 11:55

I chyba też prawdziwa... w sensie jakieś tam prawdy.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 521 gości

cron