Pomocy... czy wpadlismy?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 31 maja 2011, o 06:07

zejdź ze mnie wreszcie,
skończ tą głupią nagonkę, bo nic ci to nie da...
jak masz coś do mnie I FAKTYCZNIE TROCHE TAKTU DO AUTORA I JEGO PROBLEMU to napisz mi na pw,
Nie zmienisz mnie, nie masz autorytetu, nie masz takiej władzy.
Pokazałaś tylko swoje prawdziwe oblicze... fuj... :? :?

----------************----------

a wszystkich którym urosło moje przewinienie do takiej rangi zapraszam do przeanalizowania moich słów z pierwszej strony,
Nie było tam ani drwiny, ani kpiny, ani ironii, raczej głupi żart, mieszczący się w dwóch zdaniach, w dodatku nie dotyczyło PROBLEMU a tak ZADANEGO PYTANIA!!! nota bene wyjaśniony z samym zainteresowanym...

Reszta jest dorobioną teorią na własne potrzeby pastwienia sie nade mną....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 31 maja 2011, o 07:06

mahika napisał(a):
gdyby to on napisal ten pierwszy post, a nie ty Daro, to co mogloby sie stac?

nic.

Skąd wiesz?

sikorka napisał(a):
laissez_faire napisał(a):Znam goscia, ktory mial absolutna paranoje, ze wpadnie ze swoja dziewczyna i cale jego zycie skomplikuje sie na tyle, ze nie dadza sobie rady, a on skrzywdzi swoje dziecki, tak jak jego rodzice potraktowali jego... prezerwatywy + tabletki i stosunek przerywany to byl ponoc standard

edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja :ok:

W ogóle - to owszem. Jednak w momencie, kiedy "świat się wali" edukowanie jest (jak sądzę) nienajlepszym sposobem na wsparcie. Zauważ, co Laissez napisał dalej: "raz popil i stracil hamulce... dopuki nie mogli zrobic wiarygodnych testow ciazowych, z czlowieka zrobil sie cien... gosc byl gotow sie powiesic... absurd i owszem, ale czy mozna oceniac?!"

Honest napisał(a):Tutaj problemem nie jest edukacja, a paniczny strach przed ewentualną ciążą urastający do swoistej fobii.

No właśnie!

laissez_faire napisał(a):Ja kiedys myslalem, ze mozna skutecznie wystosowac apel do ogolu, by ten skupil sie na osobach, do ktorych kierowany jest ten portal... zostalem zaszczuty przez ludzi, w ktorych moje stwierdzenia mimochodem wywolaly poczucie winy.

Pamiętam. Zadziałało "uderz w stół...".

laissez_faire napisał(a):Ktos jeszcze potrafi to uciac, mowiac przepraszam?

Dobre pytanie.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Księżycowa » 31 maja 2011, o 09:32

---------- 09:18 31.05.2011 ----------

laissez_faire napisał/a:
Ktos jeszcze potrafi to uciac, mowiac przepraszam?

Dobre pytanie.


Bardzo proszę mogę przeprosić, tylko zastanawiam się kogo i za co, bo pisałam już nie raz nie dwa, ze nikogo nie obraziłam... jesli tak, to proszę mnie poprawić i napisać gdzie i kogo...

Mahika moje oblicze? No faktycznie okropne.... bo lepszym obliczem jest uważać, że nic takiego się nie zrobiło, kiedy autor tematu olał odejść po pewnych wypoiwedziach...

---------- 09:32 ----------

Już nie wspomne o tym, że to mnie obfrazono, że jestem nieetyczna, że mam dziecinne fochy i okropne oblicze w momencie kiedy ja zadnego zarzuty idywidualnego nie wysłalam (jesli tak, to się zapędzilam) i oczywiście to zostanie pominięte, bo wiekszość zawsze stlamsi mniejszość... mnie chodziło o to by obiektywnie wziąć temat i zrozumieć a nie by kogokolwiek obrażać czy osądzać...

Nigdzie nie napisalam, ze ,,Twoje zdanie jest głupie, że masz mhysleć jak ja, bo nie masz raxchi" Wiem, że zdań będę tysiące różnych, ale wydaje mi się, że każda pozycja mogła by spróbować poszrzyć horyzonty myśleniowe... nawet jesli zdania w pewnych kwestiach nie zmieni...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez blanka77 » 31 maja 2011, o 10:51

SPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez ewka » 31 maja 2011, o 11:00

Obrazek
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Abssinth » 31 maja 2011, o 11:02

wyjdzcie na zewnatrz, dajcie sobie po razie, moze Wam sie wszystkim lepiej zrobi?

:D
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Księżycowa » 31 maja 2011, o 11:06

Absss... wychodzę zaraz na zewnątrz...pojeździć na rowerze... solówa? :lol:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez blanka77 » 31 maja 2011, o 11:09

solówka na miecze :)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Abssinth » 31 maja 2011, o 11:12

hahah :)

obie odpowiedzi mnie rozchichotaly :)

xxx
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez blanka77 » 31 maja 2011, o 11:15

W ramach rozejmu Daro może być sekundantem :lol:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez sikorka » 31 maja 2011, o 11:46

ewka napisał(a):
sikorka napisał(a):
laissez_faire napisał(a):Znam goscia, ktory mial absolutna paranoje, ze wpadnie ze swoja dziewczyna i cale jego zycie skomplikuje sie na tyle, ze nie dadza sobie rady, a on skrzywdzi swoje dziecki, tak jak jego rodzice potraktowali jego... prezerwatywy + tabletki i stosunek przerywany to byl ponoc standard

edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja :ok:

W ogóle - to owszem. Jednak w momencie, kiedy "świat się wali" edukowanie jest (jak sądzę) nienajlepszym sposobem na wsparcie. Zauważ, co Laissez napisał dalej: "raz popil i stracil hamulce... dopuki nie mogli zrobic wiarygodnych testow ciazowych, z czlowieka zrobil sie cien... gosc byl gotow sie powiesic... absurd i owszem, ale czy mozna oceniac?!"

Honest napisał(a):Tutaj problemem nie jest edukacja, a paniczny strach przed ewentualną ciążą urastający do swoistej fobii.

No właśnie!


ja absolutnie nie chce wspierac edukacja - zle mnie zrozumialas. napisalam o edukacji poniewaz wiem ze czesto strach bierze sie po prostu z niewiedzy, wiec warto edukowac mlodych ludzi - w domu, w szkole - by pozniej, w momemcie podjecia wspolzycia wiedziec ze nie taki diabel straszny i nie ma sie czego bac, bo jestesmy w stanie sie odpowiednio zabezpieczyc. kiedy puszczaja hamulce to juz wiadomo jest inna bajka. niemniej jakos tak jest latwiej ogarnac cale zamieszanie wiedzac z czym ma sie do czynienia.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez Goszka » 31 maja 2011, o 11:48

eheheheh blanka77 dobre :D
To właśnie było potrzebne w tym temacie :lol:
Turlam się po ziemi właśnie.
Mam nadzieję że to rozładuje atmosferę.Dla własnego dobra uspokójmy się wszyscy :!: :D
Goszka
 

Postprzez blanka77 » 31 maja 2011, o 11:51

Goszka, możesz się załapać na bocznego arbitra :lol:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Koteczek » 31 maja 2011, o 17:51

ewka, śliczna kicia :D
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Honest » 31 maja 2011, o 17:58

---------- 17:57 31.05.2011 ----------

Sikorko, masz rację. W tym przypadku jednak wydaje mi się, ze to swoisya fobia. Ale z tą edukacją to róznie bywa. Pamiętam filmy w podstawówce - wszyscy rumiane poliki :lol: I mieliśmy zajęcia z położną. Szkoda, że jej córki włądły jednoczesnie - jednak 15 druga 17 lat :shock:

---------- 17:58 ----------

blanka77 napisał(a):SPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek


Blanko chciałam zapytać jak beret, ale chyba już znam odpowiedź :marchewka:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości