poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Postprzez pozytywnieinna » 20 maja 2011, o 21:59

hmm to pewnie pierwsza w jej zyciu, oj niestety dotarly :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 20 maja 2011, o 22:04

Pozytywna, uważaj, aby nie widziały gdzie piszesz, aby faktycznie nie podrukowały wpisów z PT
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez limonka » 20 maja 2011, o 22:38

Honest napisał(a):
pozytywnieinna napisał(a)::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


TAK TERAZ WYGLADAM JAK TEN EMOTEK POWYZEJ



Oj, Pozytywna, widać Ci normalnie ósemki jak się usmiechasz :lol: Chwilo, trwaj!!!!!!!!!!!!! Miło widzieć Cię szczęsliwą.
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez pozytywnieinna » 21 maja 2011, o 10:15

sluchajcie ktos wie, jak zalozyc haslo na kompie,jak sie wlancza? ja zapomnialam :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 21 maja 2011, o 10:17

Pozytywna, to się robi w panelu sterowania.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 21 maja 2011, o 10:42

dzieki, przypomnialo mi sie, zrobilam :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez smerfetka0 » 21 maja 2011, o 11:06

tylko zeby bylo takie zeby sie nie domyslily harpie jedne:P nie np imie corki bo to pierwsze co by mi przyszlo do glowy, np. kocham mame:P nigdy nie zgadna ;)

trzymam kciuki!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez pozytywnieinna » 21 maja 2011, o 15:15

---------- 11:30 21.05.2011 ----------

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: smerfeta, nie zgadna :lol: dobre!

maruda znow ma katar. :( "az" 2 tygodnie byl spokoj :( i dzieki mojej "kochanej" mamusi bede z chorym dzieckiem dralowala 3 km na piechote do lekarza :( :(

---------- 15:15 ----------

wiecie co, tak sobie pomyslalam, ze jak tylko przyszlyby mi jakies papiery, ze chca opieki, albo poszly do prokuratury, to ja zloze o podrobienie mojego podpisu :twisted: bo czasem je prosilam (ale wcale tego nikt nie udowodni, ze prosilam) o cos, jak jeszcze mialysmy w miare poprawne stosunki, np. moja mama podpisala za mnie PIT z rozliczeniem, za ktorys tam rok, moja siora tez cos podpisala. Honest myslisz, ze wygralyby wtedy sprawe o opieke :lol: ? a to sprawa oczywista, podpis jest, nie moj, grafolog sprawdza i juz, upowaznienia nie ma.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 21 maja 2011, o 21:58

Hmmm, Pita bym ujawniała, bo to będzie wiadome, że je prosiłaś. Ale inny dokument - pewnie. Jesli dostanesz jakieś papiery to im powiedz o tym. Może wycofają. Bo jak zaczniecie się tak atakowac, to kochana tylko niepotrzebny dodatkowy stres przeżyjesz.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 25 maja 2011, o 19:05

---------- 09:16 22.05.2011 ----------

honest ja to wykorzystam, jak bede miala pewnosc, ze cos gdzies jest zlozone, no i jak przyjdzie dzielnicowy, bo znow o cos wezwa to tez ujawnie, nie bede ich uporzedzac, bo sie przygotuja. narazie trzymam to jako opcje awaryjna :lol:

moje dziecie zbudzilo sie dzis troche przede mna, slyszalam, ze nie spi, ale ona lezy zwykle kolo mnie, az sie nie zbudze, bawi sie pluszakami, spiewa, dzis tez staralam sie powoli obudzic, mala lezala kolo mnie, myslalam, ze przewala sie po koldrze, bo lezalam do niej tylem, w koncu sie obrocilam i ... dobrze, ze na zawal nie zeszlam, maruda zmnieniala sobie pieluche :lol: i nie byloby w tym problemu, gdyby nie byla to pielucha z ... kupa :zalamka:

---------- 19:05 25.05.2011 ----------

no i tak jak myslalam te wiedzmy zlozyly na mnie doniesienie, podobno wycofaly, ale nie mam pewnosci, w kuchni jest awizo, nie wiem, kiedy i jak je mam odebrac, bo nim wyjde z pracy, odbiore mala i dolecialabym na poczte to juz nie zdaze, bo poczta do 18, w sobote nieczynne :cry: czy ja kiedys wreszcie bede miala swiety spokoj???????????????????

ja sie tak ostatnio zastanawialam, zamiast skupic sie na tym, zeby stanac na nogi stale DZIEKI "cudownym" ludziom udowadniam, ze nie jestem sloniem, czy Ci ludzie naprawde tego nie widza??????????????????????????
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez blanka77 » 25 maja 2011, o 19:12

Z tym pitem to bym się zastanowiła. Bo do US nie wpłynęły dwa egzemplarze tylko jeden, więc ktoś tu nie dopełnił formalności. Albo Ty pozytywna, nie złożyłas pit-u, albo nie złożyłaś upoważnienia. Wydaje mi się, że rozstrzygnięcie tej kwestii nie byłoby korzystne dla Ciebie.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez pozytywnieinna » 25 maja 2011, o 20:59

?????? nie rozumiem blanka??? za 2006 rok??? wplynelo co mialo wplynac, ja mam kopie, bo moja matka nim zlozyla zrobila mi kopie, bo ja prosilam, to bylo lata temu, ale jednak, po tej kopii wiem, ze ona za mnie podpisywala, bo ja juz bylam w Danii.
a i tak Blanko bede miala kupe klopotow z US, bo nie skladalam pitow za nastepne lata, bo na stale juz mieszkalam w Danii, ale to i tak mnie dopadnie, w przyszlym roku, albo i wczesniej, podatku nie musialam placic, to wiem od ksiegowej, ale moga mi zrobic klopoty za niedopelnienie formalnosci, narazie odkladam ta sprawe na pozniej :cry:
ale falszywy podpis jest i tyle,
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez blanka77 » 25 maja 2011, o 21:26

Fałszywy jesli ktoś podpisał się Twoim nazwiskiem, ale Ty w takim razie oficjalnie nie złożyłaś pitu, więc w Ciebie to też uderzy. Nie wiem czy warto iść w tym kierunku, bo sankcje mogą być większe dla Ciebie niż matki. Bo Ty będziesz musiała zapłacić karę, a jej sądownie zrobią niewiele.

A poza tym trzeba będzie udowodnić, ze to ona podpisała, a nie jest to takie proste.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez pozytywnieinna » 25 maja 2011, o 21:36

---------- 21:32 25.05.2011 ----------

blanko rozmawialam z prawnikiem, bardzo proste, bo udowadnia grafolog. a mnie i tak dorwa za kolejne lata, bo za nie nie skladalam pitow. a predzej czy pozniej i tak sie tego dokopia, a za niezlozenie pitu (czyli niedopelnienie formalnosci) jest mandat 500 zl, bo podatku nie mialam placic, na ten temat juz tez wstepnie rozmawialam z prawnikiem

---------- 21:36 ----------

zreszta wcale bym sie nie zdziwila, gdyby to awizo to byloby pismo z urzedu skarbowego. wiem jedno, dobrych wiesci tam nie ma :cry:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez limonka » 25 maja 2011, o 22:53

to ja tez jestem ugotowana bo nie skladalam pitu od lat w polsce:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości

cron