dlaczego faceci widza tylko jedno w kobiecie?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez california » 27 lis 2007, o 17:16

---------- 16:03 27.11.2007 ----------

Nie prawda!!!!!!!!!

Meżczyżni wcal enie traktują kobiet jedynie jako obieks seksualn. To kobiety tak to sobie tłumaczą!!!!!!!!!!!!!


---------- 16:06 ----------

Dodam jeszcze....

mówisz,ze to mężczyźni sa świniami nie zwracającymi uwagi na uczucia...

a czy ty przed sciągnieciem gaci przy obcym facecie pomyślałaś o chłopaku, który jest daleko. Bardzo jesteś uczuciowa....


---------- 16:08 ----------

I w Twoim przypadku nie jest to jednorazowy wyskok. Na drugi dzien bzyknęlaś sie z przyjacielem.

---------- 16:16 ----------

Jesli szanujesz swojego chłopaka to nie skazuj go na kobiete, która robi takie rzeczy. Powiedz mu i nie oszukuj. Jeśli będzie chcial cie po tym wszystkim znac, to idz i nie grzesz wiecej.

"Jeżeli coś zdarzyło się raz, nie powtórzy się nigdy więcej, jeśli coś zdarzyło się dwa razy napewno powtórzy się po raz trzeci."

U Ciebie to już były 2 razy.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez lacan » 27 lis 2007, o 17:48

kedziorek, co z "przyjacielem"? powinnas go osądzić, zerwac jakiekolwiek kontakty, ostro potraktowac. zrobil ci ogromna krzywde.
poza tym - jesli pozwalam na masaz to nie znaczy ze mam dac dupy.
nie daj sie wbic w poczucie winy.
lacan
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 paź 2007, o 08:06

Postprzez california » 27 lis 2007, o 20:46

Masaż- przyjaciel. Podeślij swojemu chlopakowi,zeby pomasował jakąś kobitkę, na pewno będzie ci cudownie.

"Nie czyn drugiemu, co tobie nie miłe"
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez lacan » 27 lis 2007, o 22:20

nieasertywnosc i naiwnosc jest legalna. gwalt nie.

naiwnosc zostala wykorzystana.

co teraz? czy chce aby sie to powtarzalo czy chce to zmienic?
jesli zmienic to jak?

umiec stawiac granice i respektowac je. stanowczo mowic nie.
lacan
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 paź 2007, o 08:06

Postprzez california » 28 lis 2007, o 16:03

Nie chciałabym tu rzucać brzydkich powiedzeń, ale wydaje mi się, że to nie naiwność tylko głupota.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez Bianka » 28 lis 2007, o 16:52

Californio dosyc zrobilas krzywdy swoimi slowami zgwalconej dziewczynie wiec ze tak powiem zamilcz lub wykaz sie odrobiną taktu, wrazliwosci...

Zgadzam sie z Lecanem, ze pozwalam na masaz nie znaczy ze chce seksu...NORMALNY facet by tego nie zrobil...

No i jak ma taka dziewczyna pojsc na policje? jak moga spotkac ja takie same slowa jak tu? to przez takich ludzi dziewczyny tego nie zglaszają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A teraz tym laskom takim mądrym bo nigdy nie zgwalconym podam przykladową sytuacje...idziesz na randke z facetem powiedzmy drugą, lub trzecią, rozmawiacie, jecie kolacje, troche z nim flirtujesz bo Ci sie podoba a Ty jemu,jak to na randce, normalna gra miedzy kobietą a mezczyzna, na pozegnanie calujecie sie w usta ( w Twoim mniemaniu pierwszy, jeden romantyczny pocalunek na pozegnanie)( w jego? - zachęta? przyzwolenie na seks?) pozniej on zaczyna cos wiecej i wiecej Ty mowisz NIE!
On na to nie zwaza i gwalci....
I co? dalej wyrzuty...bo bylas z nim na kolacji bo z nim flirtowalas, bo sie pocalowaliscie, wiec jestes dziwką,sama chcialas, od ludzi tu obecnych oczywiscie slyszysz ze jestes winna haha od policji pewnie tez...

No wypowiedzcie sie teraz dziewczynki?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez agik » 28 lis 2007, o 18:19

Całujemy się w moim mniemaniu na pozegnanie, tak?
Na pożegnanie, to znaczy gdzie? przed domem? czy zapraszam na kawkęee?
Przed domem mnie gwałci czy w domu?
Jest różnica? Moim zdaniem jest!
Chyba każdy ma tez obowiązek zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo?

Czy pyskowkami i obrażaniem ludzi chcesz pomóc Kedziorkowi? czy jesli uda jej się teraz pozbierac, to czy nie lepiej byłoby, gdyby jej to nigdy wiecej nie spotkało?
Tak chcesz walczyć o prawa skrzywdzonych kobiet? Obrażając wszystkich w około? czy Twoja empatia wynikajaca z bolesnych i dramatycznych przeżyć kończy się tylko na tej jednej sprawie?
W dodatku nim przeczytasz dokładnie już chwytasz za miecz... i w bardzo niewybredny sposób atakujesz. Mnie to akurat wali, bo nie czuje potrzeby udowadniania Ci, że nie jestem głupia, czy też "chora".Mam prawo do swojego zdania, Ty do swojego. Możemy sobie pogadać, ale nie w taki sposób.
Ponadto dokonujesz manipulacji, co mi się juz całkiem nie podoba. przekształcasz argumenty, uzywasz sloganów, sieczesz na oślep. ( na np. musiałam aż 4 razy napisać, że nie to nie, zeby dotarło do Ciebie, że mam podobne zdanie do Twojego). Bardzo mi przykro, że spotkało Cie to, co Cie spotkało, ale nie ja ponoszę za to odpowiedzialność, więc nie zasłuzyłam sobie na takie ataki.

A teraz Kedziorek... :D
Kochany Kędziorku, nauka chodzenia bywa bolesna, nie jesteś gorsza, nie jesteś mniej wartościowa, a juz w żadnym wypadku nikt nie ma prawa nazwać Cię dziwką.
Zdarzyło Ci się 2 razy, mnie się zapaliła lampka alarmowa, 2 razy z rzedu to nie przypadek.
Poszukaj dla siebie pomocy, obrzydliwe jest to, co Cię spotkało, chyba trzeba pomyśleć jak tego dokonać, żeby się to juz nigdy nie powtorzyło. No i wyleczyć chora duszę:(.
I nie bój się tu zaglądać, proszę...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez lacan » 28 lis 2007, o 19:24

"każdy ma tez obowiązek zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo"

gwalt jest zdaje sie przemoca dokonana na osobie bezbronnej.
dzieje sie to w roznych sytuacjach, jest zaskoczeniem


nigdy zaproszenie do domu nie jest zaproszeniem do gwaltu

jakie sposoby troski o bezpieczenstwo proponujesz w przypadku gwaltu?
Ostatnio edytowano 28 lis 2007, o 19:40 przez lacan, łącznie edytowano 1 raz
lacan
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 paź 2007, o 08:06

Postprzez agik » 28 lis 2007, o 19:40

Tak jak zostawienie otwartego mieszkania nie jest zaproszeniem dla złodzieja...który również działa z zaskoczenia...

czy fakt, ze tak nie powinno być, jest wystarczajacym powodem by tak się nie działo?
Owszem tak się dzieje, dlatego uważam, że świadomość tego, może tylko pomóc. Przecież Kedziorkowi już się stało :( I się nie odstanie :(
A ponieważ zdarzyło się 2 razy, lepiej by juz się NIGDY nie powtórzyło.
By umiała powiedziec, bardzo głośno, jasno nie, a nawet skopać po jajach napastnika.
By wiedziała, że działania mają jakieś swoje konsekwencje. By wiedziała, że zbytnia ufność, kończy się , jak sie skończyła, choć tak nie powinno się stać.
Co nie zmienia faktu, że się stało :( Faktu, a nie modelu idealnego.

Nie ma tu oceny (przynajmniej z mojej strony).
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Bianka » 28 lis 2007, o 20:23

Nie ma zadnego znaczenia czy to kawka w domu czy na pozegnanie czy nie!!!! TEGO WLASNIE NIE ROZUMIESZ, ZE NIKT NIE MA PRAWA GWALCIC DRUGIEJ OSOBY! czy to osoby naiwnej, ufnej czy nie..
I nie zycze sobie zebys mnie obrazala wmawiajac mi jakies pyskowki, czy niewybredne ataki jak to nazwalas, teraz Kedziorka pocieszasz a wczesniej jej pisalas ze sama jest sobie winna, NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA NA TEN TEMAT I JESTES DELIKATNIE MOWIAC RACZEJ MALO TAKTOWNA! najpierw zrylas jej psyche a teraz pocieszasz smieszne!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez agik » 28 lis 2007, o 20:37

ooo, nie zyczysz sobie?
Swietnie! Wiec tylko Tobie wolno obrażac kogoś od głupich i "chorych"...
To dobrze, że mi powiedziałaś.

Zryłam psychike, powiadasz? Kiedy? Tylko konkret poproszę.
W pierwszym, drugim, czy ktorym wpisie...
I moze poczytaj dokładnie to, co napisałam.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Miriam » 28 lis 2007, o 21:49

TEGO WLASNIE NIE ROZUMIESZ, ZE NIKT NIE MA PRAWA GWALCIC DRUGIEJ OSOBY!


a czy Agik to gdziekolwiek zakwestionowala ????
Dlaczego Bianka atakujesz, nadinterpretujesz, przekrecasz ? Czy tu musi sie toczyc wojna ?

Ja sie Agik wycofalam z tego tematu po milych epitetach jakie Bianka uzyla pod moim adresem, a za ktore nie uslyszalam magicznego slowa. Moje slowa zostaly wtedy zle zinterpretowane, wiec je dokladnie wyjasnilam, ale to widocznie za malo...

Wspolczuje Ci Bianka, bo doswiadczylas gwaltu.
Nie chcialabym sie znalezc na Twoi miejscu.
Ale prosze zrozum tez, ze czasami kobiety narazaja sie na niebiezpieczenstwo i o to wlasnie chodzi Agik - zebys tego zle nie zinterpretowala - nie chodzi o wyglad, ubior itd.
Zaproszenie obcego mezczyzny do pustego domu to nie jest dla kobiety w 100 % bezpieczna sytuacja. On nie mial prawa jej tknac i tylko on jest tu winny. Ale takie spotkanie sam na sam nie jest tez zbyt rozsadne, co oczywiscie nie oznacza ze Kedziorek jest tu winna, ale trzeba uwazac .

Prosze o rozejm !
Miriam
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 cze 2007, o 19:27

Postprzez Bianka » 28 lis 2007, o 22:13

"Nie zwalaj winy na kogoś innego, tylko dlatego, że masz kaca moralnego, bo to nie jest w porządku. Nie rób z siebie małej pokrzywdzonej dziewczynki tylko dlatego, że nie możesz popatrzeć na siebie w lustrze.
Dwa numerki z róznymi facetami...Gdzies jest błąd i chyba w Tobie... "
----to napisala Agik
O sgrzeslawie nawet nie wspominam
Jakby mi zaraz po tym zdarzeniu ktos tak napisal to bym chyba skoczyla z mostu i chyba jasne ze poczulabym sie jeszcze bardziej winna niz sie czulam i to nie jest nadinterpretacja Miriam...
i nie mam zamiaru sie juz z nikim klocic...papa
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez agik » 28 lis 2007, o 22:39

Owszem napisałam tak po tym, jak Kędziorek skarżyła się, że facet to świnia, i że uprawiała seks z dwoma różnymi facetami, dzień po dniu. Bo tak to ujęła- "uprawiałam seks". I jeszcze napisała, ze ma chłopaka...
To ma byc rycie psychiki? A tak nawiasem , to własnie jest malipulacja o której mówiłam. Bo po słowach "uprawiałam seks" i dalej facetom chodzi tylko o jedno... skad miałam wiedzieć, jak to naprawdę było, to pojawiło się w kolejnych wpisach Kędziorka.
A czemu nie wspomniałaś o Sgrzesławie? albo o Michale?
Tylko bluzgałaś Miriam, Californi i mnie? A i jeszcze choremu społeczeństwu?
czemu nie uważasz, ze oni Cie skrzywdzili? tak jak zarzuciłąś to np mnie?
przeciez o ile ktoś tu jest potencjalnym agresorem, to chyba bardziej facet?
Ale łaskawie o nich nie wspomniałaś.
nie umiesz normalnie rozmawiać? powiedzieć- nie zgadzam się z twoim zdaniem? Np... Musisz od razu bluzgać? a potem sie obrażać i wypisać z rozmowy? Musisz zniżać się do poziomu? zamiast powiedzieć- mam inne zdanie...
Nie chcę się kłocić, ale nie uważam, żeby fakt bycia skrzywdzonym, dawał Ci prawo do wyżywania się na innych osobach...
które nic Ci nie zrobiły...
I też mi jest przykro, ze Cię to spotkało...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Bianka » 28 lis 2007, o 23:18

"O sgrzeslawie nawet nie wspominam " -napisalam o sgrzeslawie i tekst o chorym spoleczenstwie odnosil sie glownie do jego wypowiedzi ktora mna wstrzasnela, ale do takiego poziomu nie mialam zamiaru sie znizac...
Kedziorek napisala tam rowniez ze mowila nie na co oni nie zwazali, ze czuje sie zle..
Ja poczulam sie skrzywdzona tymi opiniami bo to rowniez odnosi sie do mnie, bo ja tez balam sie to zglosic wlasnie ze strachu ze cos takiego uslysze, nie chce juz tego walkowac, znowu mma koszmary, przeprzaszam wszystkich urazonych, nie moge juz rozmawiac na ten temat..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości