Absyncia sie wyszczupla

Rozmowy ogólne.

Postprzez Abssinth » 18 maja 2011, o 17:10

a moze to stres i nerwy?

tutaj sie oficjalnie okresla cos takiego jako IBS czyli syndrom nerwowych jelit...medytacja i uspokojeni ogolne na to pomaga..

*sciski*
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Bianka » 18 maja 2011, o 19:03

Być może bo jak się denerwuje to też mi się balon robi:/
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Abssinth » 18 maja 2011, o 23:51

kolacja - miska zupki :) i woda.

no, kurcze, w przyszlym tygodniu musi byc wiecej spadniete, bo tylko trzy tygodnie do wyjazdu!

(nie to, ze licze dni, ani nic takiego....:P)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 19 maja 2011, o 00:02

abs najbezpieczniej jest tracic kilogram tygodniowo wiec sie nie napinaj :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Abssinth » 19 maja 2011, o 00:06

ale ja trace po pol :/

hehe jak nic mi nie zeszlo przez pare tygodni to sie prawie modlilam, zeby cokolwiek szlo, nawet te pol kilo na tydzien...a teraz mi malo :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 19 maja 2011, o 15:56

---------- 00:09 19.05.2011 ----------

tutaj sie oficjalnie okresla cos takiego jako IBS czyli syndrom nerwowych jelit.


to ostatnimi czasy dosc powszechne u czlowiekow :/

u mnie w rodzinie kilka osob wlasnie sie zmaga z jakimis wzdeciami itd i mysle ,ze nie ma co samemu eksperymentowac z dietami tylko skonsultowac sie z lekarzem. Trzeba bardzo uwazac co sie je.

---------- 15:54 ----------

jak tam grubasy ;)


ja czuje sie doskonale dzieki porannemu bieganiu mam nadzieje ,ze wejdzie mi to w krew 8)

Bianko jesli Cie pocieszy ja mam 95 bez wzdecia :roll: bo sie mierzylam z ciekawosci ..masakra wystarczy chwial nieuwagi i juz kilkadziesiat cm wiecej :wink:

---------- 15:56 ----------

ale ja trace po pol :/


Abs wydaje mi sie ,ze trzeba wiecje ruchu bo organizm widocznie sie juz przyzwyczail

tak czy owak trzymam kciuki!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Abssinth » 19 maja 2011, o 16:04

hmm

nie wiem czy sie przyzwyczail - dopiero cwicze na silce jakies trzy tygodnie...przyzwyczail sie chyba do diety za to, i dlatego sie nic nie ruszalo wczesniej.

wiecej ruchu nie mam gdzie i kiedy zmiescic w ciagu dnia, zreszta nie za bardzo mi by sie chcialo spedzac na silowni wiecej niz ta godzine, ktora spedzam 4x w tygodniu...

hmm
cos trza zrobic z tym.

odstawic wpierniczanie orzechow najprawdopodobniej :D
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Honest » 19 maja 2011, o 18:23

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeej sportsmenki!!! :D

Cat, jesteś ładna i mądra (bom widziała Cię przecie i pisała!), co tam ten obwód pasa 8) Fajnie, że biegasz, nie tylko dla wyglądu, ale i dla zdrowia!


Abs, a tą dietkę chcesz stosowac jak juz osiagniesz ten swój cel, czyli upragnioną wagę???

A ja dziś z pracy wróciłam pieszo, poszłam na zakupy do centrum handlowego i do biblioteki, więc niezłe koło nadłozylam :)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Abssinth » 19 maja 2011, o 23:45

nie powiem ile mam w pasie bo sie wstydze :/

Honest - niezle sie nalatalas :)
dietke bede stosowac, bo to nie ma sensu isc na diete, schudnac, a potem wracac do nawykow zywieniowych, ktore spowodowaly problem wczesniej :)
pozwole sobie co prawda na okazyjna pizze albo naladowane weglowodanami piwko...ale ogolne zalozenia pozostana takie same - jak najmniej weglowodanow, a jesli juz to cukry zlozone a nie proste - ciemne pieczywo etc.

na silownie dzisiaj nie poszlam, bo z rana bylam u fryzjera, a po pracy w silowni sa zajecia jogi - platne osobno, a niezbyt ciekawe, wiec nie ma sensu na nie isc.

ale, tak sie uzaleznilam, ze wlasnie zrobilam sobie pol godziny cwiczen...na miesnie brzucha, 50 przysiadow, rozne tam wyskoki i przykleki, probowalam nawet pompki robic...ale moje miesnie jeszcze na pelne pompki nie sa przygotowane :/
ale, ambicja jest - jak kiedys mialam plan, zeby dobic do 300 przysiadow, to teraz mam plan, zeby dobic do 300 pompek. nie dzisiaj, nie jutro, ale sie uda na pewno.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 19 maja 2011, o 23:49

Honest ale zes poslodzila :oops: a co do ciezarkow to nosze na rekach ale chyba przestane bo po tym alarmie bombowym policja sie mnie dziwnie przyglada...mysla ,ze mam ladunki na sobie hehe :wink:

Abs no mysle ,ze wlasnie organizm przyzwyczail sie do diety..jak piszesz.

A jaka fryzure robisz???

masz dalej tego wielkanocnego kurczaka na glowie ?? fajny byl!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Abssinth » 19 maja 2011, o 23:57

aww sweet caterpillar :)

fryzure - powyrownywalam to co mi po prostu roslo na lepku bez zadnego planu, tak sie nosilam z tym zamiarem od jakiegos czasu a tu akurat z Rush'a przyszedl mi smes, ze za pol ceny do konca tygodnia :)

kolor jest teraz bialy, calkiem

a za niecale trzy tygodnie bedzie niebieski :) albo rozowy, nie jestem pewna jeszcze ktorej farby uzyje...hmm dylemat dylemat
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 20 maja 2011, o 00:13

---------- 00:12 20.05.2011 ----------

Blad?? musze to zobaczyc!!!

ja tez zmieniam w poniedzialek ale ja robie dluzsze i kolorowe wiec beda i niebieeskie i rozoowe ;)

ok lece spac bo jutro bieganko :P

---------- 00:13 ----------

p.s. fajnie z tymi stojacymi do gory i ten jasny kolor to dobry pomysl mysle ..tak wiosennie swiezo!!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Honest » 20 maja 2011, o 00:45

---------- 00:45 20.05.2011 ----------

Cat, może faktycznie nie noś tych łądunków z piaskie :shock: Ewentualnie możesz je na nogi założyc i długo dresik szeroki.

---------- 00:45 ----------

Ale Wy odważne w tych fryzurach, a ja - tradycjonalistka :?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Bianka » 20 maja 2011, o 09:09

Cat nic mnie to nie pociesza bo dziś od rana też mam 95:/ a przy tym balonie nerwowym to na pewno mam duuużo więcej...nie rozumiem co mój mąż jeszcze we mnie widzi, na szczęście coś widzi...

Czy 2 godzinny spacer z wózkiem coś daje??
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez ophrys » 20 maja 2011, o 11:19

Bianka, Twój mąż widzi w Tobie Kobietę, a nie brzuch 8)

Abssinth, ja chcę zobaczyć te białe włosy :!: :D

Poczytałam o Waszych ćwiczeniach i wczoraj wieczorem wsidłam na rowerek treningowy. Po czterdziestu minutach się zczłogałam :szok:
też się biorę za siebie, bo niedługo i trzy schodki to będzie za dużo...
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 507 gości

cron