Autobusy

Problemy z partnerami.

Postprzez mahika » 26 lis 2007, o 22:04

O właśnie i tu sie zgadzam, szacunek... I trzeba pomagać.

A dziś miałam w rękach ładny obrusik. a był już ostatni. Podeszła babinka i mówi "o, masz cos ładnego!!"
Zabrała mi z reki i leci do kasy...
Czyż nie była urocza??
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez california » 26 lis 2007, o 23:28

Jak diabli:)


A ja dzis u siebie w pracy musialam odmowic przyjecia zlecenia, bo PAni ktore je wykonuje ma dziecko chore na pneumokoki a klient mnie wyzywal, ze jak to ona moze nie pracowac.


Sympatia sięga zenitu.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez ewka » 27 lis 2007, o 09:34

Eeeetam, jest różnie i nie zawsze wszystko TYLKO DO BANI... nie dajmy się zwariować;)
:slonko: :slonko: :slonko:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez klau_duszka » 27 lis 2007, o 21:33

Ustępowanie miejsca w autobusie... Jak ja to dobrze znam... Starsi ludzie są z natury bardziej wytrzymali skoro już tyle życia mają za sobą :P Niech sobie postoją czasami :P

A tak bardziej serio... Autobusami się tłukę zawsze z dwójką maluszków 15-kilogramową 2-latką i 5-latkiem który też stać nie lubi. Wściekam się kiedy stoję w autobusie z maluszką na ręku (ponad pół godziny) ręka mi więdnie, a dookoła multum młodzieży i nikt nawet się nie zapyta czy chociaż mi torebkę potrzymać (już nie oczekuję, że któreś zaadoptuje jedno z tych maluchów - nie moje są ma sie rozumieć, ja tylko się nimi opiekuję, to rozdawać mogę ;) .

Okropieństwo czasami...
No ale cóż...

Jak potem mnie ręce bolą i nogi po takiej przejażdżce to chociaż czuję że żyję ;)

Pozdrawiam ;)
klau_duszka
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 paź 2007, o 12:32

Postprzez ewka » 27 lis 2007, o 23:05

Rozbawiłaś mnie, Duszko, haha;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 604 gości

cron