KINOTERAPIA czyli o filmach, które pomagają żyć..

Rozmowy ogólne.

KINOTERAPIA czyli o filmach, które pomagają żyć..

Postprzez aleksia » 16 maja 2011, o 14:16

Hej! :) Ostatnio zainteresowałam się filmami jako jednym ze sposobów spojrzenia na swoje problemy nieco z dystansu. Póki co znalazłam tylko jedną stronę w necie z tym związaną, ale nie do końca mnie ona przekonuje :)
Znacie ,dziewczynki, filmy godne polecenia? Najbardziej interesują mnie obecnie filmy ukazujące różniste problemy "związkowe", miłosne perypetie (nie mam na myśli komedii :wink: Możecie zasypać mnie tytułami godnych filmów?:)

:)
Avatar użytkownika
aleksia
 
Posty: 97
Dołączył(a): 21 mar 2011, o 22:17

Postprzez Jaga82 » 17 maja 2011, o 14:13

Na mnie wrażenie zrobiły stare jak świat filmy pt. 'Kiedy mężczyzna kocha kobietę' z Meg Ryan i Andym Garcia oraz 'Skryta namiętność' z Christianem Slaterem. Polecam. Na jednym i drugim płakałam jak bóbr :)
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Postprzez smerfetka0 » 17 maja 2011, o 14:27

Jaga82 napisał(a): Na jednym i drugim płakałam jak bóbr :)


ja moge 300 razy ogladac rockiego w dzien w nocy od tylu czy wspak i zawsze bede ryczala :) :oops:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 17 maja 2011, o 14:38

kurcze caly czas mysle i nic mi nadzwyczajnego do glowy nie przychodzi ..dosc dziwnym filmem (ciezko mi okreslic czy dobry ) jest film

Fountain

http://www.imdb.com/title/tt0414993/

moze poruszyc

rowniez mysle o starym filmie z Jackem Nickolsonem gdzie glowna bohaterka ma kilkoro dzieci i choruje na raka po smierci jej matka zajmuje sie dziecmi. (znany film znani aktorzy a wylecialo mi z glowy :oops: )

a moze ktos ma co z Polskich (najlepiej starych filmow) bo ja mam pustke w glowie!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez marie89 » 17 maja 2011, o 21:25

"Zapach kobiety"... Chwyt "na perfumy" i tango... Klasyka. Lubię.
marie89
 


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 409 gości

cron