Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez Honest » 15 maja 2011, o 22:56

Limonka skąd Ty masz tyle energii???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Justa » 15 maja 2011, o 22:58

limonka napisał(a): rano wstaja...lecimy do parku lub znajomych, lub sklepu,lunch i okolo 1-2 padaja jak muchy:):) i ida spac:)
No to jeszcze kumam - ale jakim cudem oni wstają o tej samej porze?
Aaaa pewnie śpią w jednym pokoju i budzą się nawzajem?
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez caterpillar » 15 maja 2011, o 23:47

Bianko ja BMI tez mam niby w normie ale jednak proporcje mocno zachwiane :wink:

mieszczę...mam 175 cm wzrostu, najlepiej wyglądałam i się czułam jak ważyłam 56 kg...


:shock: to nie zle,
ja mam 176 i jak wazylam troszke wiecej niz 60 to bylam chuda, bez cyckow z malymi ramionkami.

mam wrazenie ,ze Ty bardziej size 0 wolisz stad tak ciezko zaakceptowac Ci kazdy kilogram wiecej..
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez limonka » 16 maja 2011, o 02:52

---------- 02:50 16.05.2011 ----------

Justa napisał(a):
limonka napisał(a): rano wstaja...lecimy do parku lub znajomych, lub sklepu,lunch i okolo 1-2 padaja jak muchy:):) i ida spac:)
No to jeszcze kumam - ale jakim cudem oni wstają o tej samej porze?
Aaaa pewnie śpią w jednym pokoju i budzą się nawzajem?
Nie Spia w innych pokojach.. To Ze obudzili Sie razem to byl przypadek :):) energy to Ja mam za dwoch... Szczegolnie po 2h drzemce:):):)

---------- 02:51 ----------

I 3 kawach:)

---------- 02:52 ----------

A Jak ktos mnie wkurzi to juz wogole:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 16 maja 2011, o 12:54

caterpillar napisał(a):Bianko ja BMI tez mam niby w normie ale jednak proporcje mocno zachwiane :wink:

mieszczę...mam 175 cm wzrostu, najlepiej wyglądałam i się czułam jak ważyłam 56 kg...


:shock: to nie zle,
ja mam 176 i jak wazylam troszke wiecej niz 60 to bylam chuda, bez cyckow z malymi ramionkami.

mam wrazenie ,ze Ty bardziej size 0 wolisz stad tak ciezko zaakceptowac Ci kazdy kilogram wiecej..


Nie, size 0 nie, ale szczupłe nogi i jako taki brzuch, cycki mnie mało interesują:) jak ważyłam 62 to już każdy mówił że się zaokrągliłam nie byłam chuda tylko już taka sobie baba...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Jaga82 » 16 maja 2011, o 12:55

Trochę Wam zmienię temat ale ja znów z pytankiem-dziewczyny czy Wasze dzieciaczki też się zanosiły od płaczu? Moja mała np. leży sobie w łóżeczku zaczyna skrzeczeć, cichutko płakać, potem ciut głośniej i gdy szybko do niej nie przyjdę zaczyna się strasznie zanosić. Dmucham jej wtedy w twarz i pomaga ale zastanawiam się czy to jest normalne. Często jej się to zdarza.
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Postprzez Bianka » 16 maja 2011, o 13:01

Moja tak robiła jak tylko otworzyła oko:/ dlatego na początku jak się tylko obudziła zapieprzałam jak mały samochodzik, natychmiast musiała dostać cyca czy tam butle, ponadto miała kolki, przeszło coś koło 3,5 miesiąca:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Jaga82 » 16 maja 2011, o 13:38

To mnie pocieszyłaś :) Moja mała też ledwo otworzy oczy już wrzeszczy, że chce jeść :) Nie poleży sobie cichutko w łóżeczku ani minutki.
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Postprzez Bianka » 16 maja 2011, o 14:19

:) no tak widać mają te stwory nasze, pamiętam jak kiedyś obudziła się a ja biegiem mleko to sio i w pewnym momencie zatrzymałam się patrzę na nią a ona sobie leży hehe a ja jak automat niepotrzebnie latam, a już myślałam że zawsze tak będzie:) Także u Was ten etap też musi minąć:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 16 maja 2011, o 14:57

już każdy mówił że się zaokrągliłam nie byłam chuda tylko już taka sobie baba...


:shock: dzizas faktycznie masz towarzystwo ,ktore potrafi dobic ..patrze na swoje foty i ja widze szczupla osobe przy tej wadze a nie babe

co do dziecka Jago to moja tak plakala jak byla maluska i niedokarmiona a potem przy butli juz takich akcji nie bylo ,bo wszystko bylo jak w zegarku (taki plus butelki) aczkolwiek lubila byc blisko mnie starala sie jednak powoli zwiekszac odleglosci kladac ja na kolorowych matach z jakimis wisielcami :wink: mialam tez przenosne tzw "mojzeszowe lozeczko" wiec mialam ja pod reka i na oku.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez blanka77 » 16 maja 2011, o 15:37

Z pokarmem jest tak, że to że jest go dużo nie oznacza jego dobrej jakości. Być może Twój pokarm ją nie zaspokaja.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez caterpillar » 16 maja 2011, o 16:42

albo jest mega niecierpliwa ;)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 16 maja 2011, o 17:02

Cat może masz inną budowę niż ja i lepiej wyglądasz, ja teraz marzę żeby zejść do 62!! A to rodzina zwróciła uwagę że się zaokrągliłam :/ że baba to ja dodałam żeby Ci powiedzieć jak wyglądałam przy tych kg...Jest tak zle już z tym że wstydzę się chodzić po ulicy, najlepiej żeby nikt ze znajomych mnie nie widział bo wstyd że wyglądam jak w ciąży rok po urodzeniu dziecka:(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez mahika » 16 maja 2011, o 18:25

Bianka, jaki wstyd! :shock:
Będzie odpowiedni czas i zgubisz to co uwązasz za zbędne.
Presja jest najgorsza, blokuje i zniechęca

ludzie mają nie po kolei w głowach.

Też niedawno usłyszałam że jestem potężna baba, gdzie jaka jestem niektórzy z Was wiedzą.
Może mam trochę tu i ówdzie ale do potężnej baby to mi daleko. tak uważam.
Chyba tak gadają zeby siebie dowartościować czyimś kosztem.
Kim jest taka osoba? Każdy wie.

W dzisiejszych czasach, synonim piękna to jakiś badyl - ale nie ulegajmy tej obsesji.

U wszelkich stworzeń na ziemi skóra i kości (kości powleczone skórą) to jest raczej synonim niedożywienia a nie ideału.
Nie dajmy się zwariowac.

A nawet jeśli ktoś ma jakiś mankament to jakim prawem ktoś z zewnątrz to wytyka drugiemu człowiekowi?
Całkowity brak kultury.

Te, mała, zaokrągliłaś sie tu i tam - złośliwość, wredność, brak kultury itd.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 16 maja 2011, o 18:28

potezna baba???????


Ty Mahika????????

o ja pierdziu, jak Ty jestes potezna baba, to ja sie juz ide wieszac...
...zeby tylko sznurek wytrzymal :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron