Efectin75 + Seroxat 20 a wzwód

Problemy związane z depresją.

Efectin75 + Seroxat 20 a wzwód

Postprzez edwood » 19 maja 2007, o 15:24

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowy na tym forum i prosze o wyrozumialosc

Moj psychiatra przepisał mi Efectin75. jade na nim od tygodnia i zauwazylem ze nie mam wytrysku a czasami wogole nawet samego wzwodu:( wczesniej bralem seroxat 20mg przez 3 lata i bylo ok, jednak moj stan psychiczny sie pogorszyl (cierpie na depresje od konca 2001roku). Poszedlem do lekarza i do tego seroxatu dopisal mi efectin75, tlumaczac ze efectin lepiej dziala z seroxatem niz sam. Biore po jednej tabletce z kazdego leku do sniadania rano, a na noc jedna tabletke clonazepamu zeby sie dobrze spalo.

Czy ktos tutaj ma lub mial podobny problem z erekcja, jesli tak, jak dlugo to bedzie trwalo? i czy ktos mial jakies inne skutki uboczne dotyczace tych lekow to tez prosze napisac.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
edwood
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 15:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Goszka » 19 maja 2007, o 16:17

Witaj,
ja miałam i mam tego typu problemy,ale jako że jestem kobiet± to nie były to problemy ze wzwodem tylko ogólnie z libido :wink: .Na ulotkach wszystkich tego typu leków z pewno¶ci± jest napisane,że zmniejszaj± one popęd seksualny i my¶lę że trzeba póki co się z tym pogodzić i poprosić partnera o zrozumienie,wytłumaczyć mu,że w czasie Twojego leczenia póki co będzie trochę inaczej.Niestety trzeba tu uzbroić się w cierpliwo¶ć-szczególnie dotyczy to Twojej partnerki.
Z tego co dowiedziałam się od lekarza,to kiedy już odstawisz lek wszystko powinno wrócić do normy.Tylko póki co stan ten wymaga Twojej akceptacji-albo rybki albo akwarium;albo leczenie albo rezygnacja z niego na rzecz wzwodu.
Musisz okre¶lić sobie co jest w tym momencie Twoim priorytetem.
Na pewno taki problem frustruje,bardzo dobrze to rozumiem,bo sama go mam(w wersji kobiecej :wink: ),ale nie po to tyle wysiłku włożyłe¶ w to leczenie.
Jeszcze zd±żysz zaznać wielu momentów rozkoszy,ale czy nie s±dzisz,że znacznie lepiej jest się kochać kiedy człowiek jest szczę¶liwy :?: :)
Pozdrawiam i jestem pewna,że wszystko wróci do normy w tej materii,zarówno w moim jak i Twoim przypadku :)
Goszka
 

Postprzez edwood » 20 maja 2007, o 12:18

hej, dzieki za info i podniesienie na duchu :) , niestety dziewczyna mnie zostawila jak zaczalem chorowac i musze sobie radzic sam, wiesz o co chodzi :oops: jednak teraz gdy juz wreszcie moge wychodzic z domu a siedzialem w nim okolo 3 lat, chcialbym kogos poznac. Coz, wole jednak czuc sie dobrze, niz miec wytrysk :roll:

Fajnie jakby jeszcze jakis facet odpowiedzial na moje pytanie
edwood
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 15:11
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 329 gości

cron