propozycja grupa Warszawa

Rozmowy ogólne.

propozycja grupa Warszawa

Postprzez martinia25 » 15 maja 2011, o 15:15

Hej mam propozycję-pytanie,czy ktoś z Was byłby zainteresowany uczestniczeniem w spotkaniach grupowych u psychologa-logopedy( takie 2 w 1 )na których moglibyśmy w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze poodgrywać scenki ( przepracować sytuacje z życia wzięte które nas stresują), przełamać bariery nieśmiałości, poćwiczyć komunikację, autoprezentację, przeróżne techniki ekspresji werbalnej, relaksacje, wymienić się spostrzeżeniami, emocjami, problemami itp.
Czemu taka propozycja?
Mam w niedalekiej przyszłości podjąć trudną pracę z ludźmi więc postanowiłam się wziąć za siebie, poza tym moje kontakty społeczne coraz bardziej podupadają.
Sama mam problemy nie tyle z mową, co w komunikacji,mam trudności z zabieraniem głosu w grupie, z polemiką, z doborem słownictwa w stresie, mówię za szybko ,mam bariery przed mówieniem, otwarciem się itd. Myślę sobie, że może takie spotkania by coś dały. Logopedka jest przemiła, doświadczona, byłam u niej kilka razy indywidualnie, ale czuję, że lepsze efekty dałaby grupa.

Ilośc osób w grupie 6-7

Naturalnie kontakt do prowadzacej udostepnie, konsultacja jest bezplatna
Jeśli macie pytania, wątpliwości to piszcie.Aha NIE bylaby to terapia a raczej skrzyzowanie grupy wsparcia(dla osób nieśmiałych, z fobią społeczną, dda, lub takich które po prostu czują się źle w komunikacji interpersonalnej etc) z dramą psychologiczną i emisją głosu i czymś tam co nawet nie wiem jak nazwać
Celem jest poprawa komunikacji ze światem, otwarcie na innych,obniżenie lęku przed mówieniem.
Marta
martinia25
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 17:41

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 541 gości

cron