LĘKI

Rozmowy ogólne.

Postprzez caterpillar » 1 maja 2011, o 22:36

:shock: :shock: Ej ale to ja pisalam ! co to za psikus?? gdziie avatar ?? gdzie moje posty?? :shock:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez smerfetka0 » 1 maja 2011, o 22:41

ale jaja :roll: jak berety
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 1 maja 2011, o 22:47

---------- 22:42 01.05.2011 ----------

:oops: :oops:

Dzieki Fil hehe az przez chwile myslelam ,ze ktos mi ukradl normalnie tozsamosc :wink:

ale to ja jak zakladalam pierwszy raz konto to walnelam byka i teraz po dlugiej przerwie zle wpisalam swoj nick...nawet nie wiedzialam ,ze ten stary funkcjonuje..myslalam ,ze sie jakos wykosowal :oops:

alez jestem ignorantem komputerowym hehe

no Dzieki raz jeszcze za wstawiennictwo :kwiatek: koniku bez rycerza :lol:

:wink:

---------- 22:43 ----------

sooorki za zamieszanie widocznie musze usunac pierwszy nick ,zeby juz wiecej to sie nie powtorzylo hehe

---------- 22:47 ----------


a jak to sie usowa?? jakas petycje musze pisac? podpisy zbierac :mrgreen:

help :?:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez smerfetka0 » 1 maja 2011, o 23:09

# Jeśli chcesz zakończyć swoją obecność na forum:

a) możesz po prostu przestać tu wchodzić, od zaraz albo od innej wyznaczonej przez siebie daty, nikt nie będzie cię przywoływał, namawiał, chyba że podałaś/eś innym uczestnikom forum swoje prywatne namiary - GG, skype, e-mail, telefon itp. i ktoś zechce cię po przyjacielsku poprosić o powrót;
NIEWCHODZENIE TUTAJ JEST JEDNOZNACZNE Z NIEBYCIEM TUTAJ

b) możesz sam/a usunąć swoje konto, jeśli ci na tym zależy, w tym celu wejdź w swój profil i zmień adres email, konto zostanie zablokowane, a na nowy adres dostaniesz potwierdzenie o zmianie z linkiem aktywacyjnym, nie klikając na ten link, zablokowane konto zostanie usunięte po około 48 godzinach.
Zanim to zrobisz daj sobie kilka dni na ochłonięcie emocji, konto usunięte nie będzie przywracane, to krok ostateczny; jeśli kiedyś zmienisz zdanie i zechcesz znów aktywnie uczestniczyć w forum - możesz założyć nowe konto - ale już pod innym Nickiem.

c) niezależnie od twojej decyzji - czy chcesz tu nadal być, odejść czy usunąć konto - TWOJE WPISY NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE. Staraj się więc brać odpowiedzialność za swoje wypowiedzi i pamiętaj, że co raz poszło w świat nie da się wymazać, żyje to już swoim życiem, każdy twój wpis angażuje inne osoby, powoduje inne wpisy i staje się elementem nierozerwalnego procesu wymiany komunikacyjnej. Jedynym wyjątkiem są wpisy rażąco łamiące regulamin - te są usuwane decyzją admina.

d) jeśli masz kłopot techniczny z odejściem - pisz na pw admina

e) oczywiście możesz chcieć poinformować o swojej decyzji odejścia uczestników forum. Proszę nie rób tego w dziale administracja - to jest komunikat nie będący sprawą techniczną a MIĘDZYLUDZKĄ, znajdź dla tego inne odpowiednie miejsce, choćby forum dyskusyjne czy inne twoje ulubione, którego częścią byłaś/eś do tej pory.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Filemon » 2 maja 2011, o 00:23

cha, cha... :D uśmiałem się... :D
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez caterpillar » 2 maja 2011, o 18:19

tja Ty sie usmiales a mi w jednej minucie zycie przelecialo przed oczami :szok: :stres: hehe :wink:


smerfetka dzienx :ok: [/quote]
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 12 maja 2011, o 09:49

---------- 09:49 12.05.2011 ----------

Byłam u psychologa i psychiatry, dostałam antydepresanty:( podejrzewają depresję, podejrzewają bo też nie wiadomo na ile to spowodowane jest sytuacją życiową i zawieszeniem...do tego zasugerowano że mogłam się urodzić ze słabszym układem nerwowym, juz w dziecinstwie dawano mi leki...na ile zaburzeniami w pracy mózgu bo EEg głowy zawsze wychodziło zle, mam nagłe spadki nastroju a to już nie kwestia psychiki co właśnie chemii w mózgu...od tego mam jeszcze gorszego doła bo jakby na to to ja już nie mam wpływu, nie wiem czy chce leki znowu, bo mogę je brać bardzo długo a po odstawieniu znowu będzie zle?> to ja dziękuję, gdybym miała mieć drugie dziecko to też nie bardzo żeby je brać:( także jeszcze nie wiem co zrobię ale ostatnio faktycznie czuję się gorzej:(
Mówiłam mojej psych. że myślałam że jak urodzę dziecko to będę najszczęśliwsza na świecie bo o tym marzyłam, ale nie jestem:( i wszędzie mi zle obojętnie gdzie bym mieszkała to mnie przeraża, a ona na to że to dowód na to że ta depresja była już wcześniej, że ją stłumiłam, uciekłam od niej i teraz wyłazi...no i przeżycia też mogą być powodem...

---------- 09:49 ----------

a i najważniejsze dla tego wątku na lęki też ponoć ma pomóc pośrednio..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 12 maja 2011, o 13:36

A co bierzesz? Ja biore niska dawke leksapro i widze roznice... Nie mam tez zadnych skutkow ubocznych ... A biore okolo miesiaca.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 12 maja 2011, o 22:34

No właśnie takie coś bym wolała a przepisał mi Seroxat antydepresant, już go kiedyś brałam..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 13 maja 2011, o 04:17

a masz jakies efekty uboczne?
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 13 maja 2011, o 09:16

Masz na myśli w ulotce? ja to kiedyś brałam i dobrze działało jednak nie chciałam wracać do takich prochów, chciałam coś na lęki delikatnego...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 13 maja 2011, o 13:13

Nie , Czy sama czujesz cos Ze skutkow ubocznych Bo w ulotce to pisza straszne rzeczy:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 13 maja 2011, o 13:46

Jeszcze nie zaczęłam tego brać bo przeraża mnie to znowu długie branie...kiedyś jak brałam nie pamiętam żadnych ubocznych..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 13 maja 2011, o 14:40

Mnie tez prErazalo a teraz Mysle Ze to byla BARDZO dobra decyzja:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 13 maja 2011, o 15:41

Brałaś przed ciążą? a co jak zajdziesz znowu? takie leki nie pozostają bez wpływu, przynajmniej te moje:( dlatego wolałabym coś delikatniejszego...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 543 gości

cron