poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Postprzez pozytywnieinna » 12 maja 2011, o 22:38

no super zycie!!! ja takiego zycie nie chce i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nigdy nie mialam zadnych dlugow!!! jeszcze rok temu moglam mojemu dziecku kupic wszystko co chciala, dla mnie dlug, to bylo cos strasznego!
super 50 procent jak to co zarabiam teraz na nic mi nie starcza. nie mowiac juz o mieszkaniu, NIE CHCE TAKIEGO ZYCIA!!!!!!!!!!!!!! tymbardziej, ze nie sa to dlugi, ktore powstaly przeze mnie, gdyby nie ten dran, nie bylabym teraz w takiej sytuacji, zawsze sobie swietnie radzilam!!!ciezko pracowalam na pozycje ktora mialam, przed ciaza i w 2 lata szlag wszystko trafil i jeszcze do tego do konca zycia nic nie bede miec, ani mala. NA CHOLERE MI TAKIE ZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 12 maja 2011, o 22:39

---------- 22:38 12.05.2011 ----------

No tak Sanna, ale bierz pod uwagę to, ze ktoś był wierzycielem tych osób i nie dostał tej kasy bo oni teraz kombinują. I może jest mu cięzko :?

---------- 22:39 ----------

Pozytywna, musisz ochłonąć. Jeszcze nic nie wiadomo, nie ma żadnego wyroku.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 12 maja 2011, o 22:45

pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 12 maja 2011, o 22:48

A jakas ugoda??? Umorzenie???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 12 maja 2011, o 22:57

---------- 22:52 12.05.2011 ----------

honest, teraz zaplace, znaczy nie ja, moj kolega zaplaci i ta sprawe zamkne, jak mam ochlonac, wiedzac co mnie czeka???? oni papiery zlozyli 2 tygodnie temu, to nie jest tak, ze czeka sie miesiacami. w czerwcu tez zaplace, a co z lipcem i sierpniem i tak w kolko???? i ze zniszczeniami, ktore NIBY sa!!! nie chca sie spotkac na zdanie mieszkania, wiec nie mam jak sie nawet bronic, powiedza, byla rysa, i tyle. a rysy sa i nie da sie wymienic 1 panela. i znow dzialaja zgodnie z prawem.

skad oni mieli moj adres??????????????? w ciagu 2 tygodni???? w danii nie ma zadnej ochrony danych, nic. sad sobie sprawdzil w dokumentach o wymeldowaniu, i tyle. moze jakbym sie przemeldowala to mieliby zonka, bo wtedy ktos by podal, ze juz tu nie mieszaka i musza mnie szukac, zeby mi dostarczyc. i co mam tak uciekac cale zycie?????????????????????????

ja mialam dobra prace, spokojne zycie, pieniadze i wolnosc, a teraz co mam?????? ja nie umiem zyc z dnia na dzien i majac jeszcze nie wiadomo jakie dlugi!! poprostu nie umiem!!!!

---------- 22:57 ----------

nie odpowiadaja juz od jakiegos czasu, nie ma zadnych szans! 1 marca byl termin platnosci a 4 marca juz dostalam pismo z przed rozprawy (jak to nazwali) ja nie otrzymalam tego pisma, bo nie moglam sie dostac do skrzynki, klucze lezaly na stole w domu, a zamka nie moglam otworzyc, sad dal termin zaplaty 1 kwietnia, potem 15 kwietnia, tego pisma tez nie dostalam, wiec teraz przyszlo do Polski juz wezwanie na rozprawe. i Honest ja to zaplace, znaczy kolega, nie w tym rzecz, tej rozprawy, ale tego, ze oni na tym nie poprzestana, nie maja chetnych na te mieszkania, bo sa drogie i ta firma jest znana z tego, ze wylusza od ludzi i dlatego beda mnie latami trzymac w tym mieszkaniu! i przysylac kolejne rachunki.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 12 maja 2011, o 22:59

Pozytywna, nie ma sytuacji bez wyjścia. Kto sobie z tym poradzi jak nie Ty. bedzie trudno, ale masz dla kogo się starać. Dla siebie i dla Córki!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 12 maja 2011, o 23:04

---------- 23:02 12.05.2011 ----------

bez sensu! mam cale zycie splacac dlugi????????????? po to harowalam cale zycie, zeby wyladowac tam gdzie jestem??????????????? BEZ SENSU! NIE CHCE I NIE ZAMIERZAM NIC ROBIC, NIE MAM SZANS NA WYPROWADZKE STAD, BO JAK MI ZABIORA PENSJE, TO ZEBY NA POLKE POLOZE, TO CO MAM HAROWAC JAK TERAZ PO NOCACH, ZEBY DZIECKU MOC PASZTET KUPIC, A SAMEJ NIE JESC WOGOLE??????????????????? BEDA CHCIELI WIECEJ KASY TO SIE ZABIJE I JUZ, JA TAK ZYC NIE BEDE!

---------- 23:04 ----------

ja przez 3 miesiace schudlam 12 kg, jaki jeszcze czas tak pociagne? a niech mnie juz szlag trafi, wszystkim bedzie lzej, a oni i tak kasy za wyimaginowane straty nie zobacza :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mam nadzieje, ze beda szczesliwi,
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 12 maja 2011, o 23:06

Pozytywna nie wiem co powiedzieć :( :pocieszacz: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez pozytywnieinna » 12 maja 2011, o 23:09

bianko to juz nie dziala, przegralam, wszystko przegralam i wiedzac teraz w jakiej jestem sytuacji 2 lata temu napewno podjelabym inne decyzje
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 12 maja 2011, o 23:10

:(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez pozytywnieinna » 12 maja 2011, o 23:12

---------- 23:11 12.05.2011 ----------

ten czlowiek zniszczyl cale moje zycie, zniszczyl wszystko, od dwoch lat sie nie usmiechalam nawet, caly czas placze, codziennie dochodza takie problemy o jakich mi sie w zyciu nie snilo! nie tak zylam, nie takie mialam cele!

---------- 23:12 ----------

daje sobie czas do nastepnych papierow od nich o nastepna kase, a potem skacze i nic mnie juz nie powstrzyma. NIC i NIKT! nie bede zyla, zeby splacac dlugi firmie, ktora znalazla losia, zeby na nim zarobic!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 12 maja 2011, o 23:18

Pozytywna, a co z Twoją córką/??
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 13 maja 2011, o 00:07

a myslisz honest, ze ze mna bedzie jej lepiej?????????????? zyjac tutaj gdzie zyjemy, za 5 zl dziennie?????????????????? a potem nawet mniej???????????
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 13 maja 2011, o 00:08

A gdybyś miała kochająca mamę to wolałabyś być z nią za 5 zł dziennie czy bez niej?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 13 maja 2011, o 00:12

---------- 00:10 13.05.2011 ----------

no i po spaniu, leze i rycze, teraz siedze i ryczy i mam ochete zaczac wrzeszczec, krzyczec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLACZEGO???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
MOJA CORKA W TE UPALY NIE MA NAWET SANDALEK. MOZE U OJCA BEDZIE JEJ LEPIEJ, A JA WRESZCIE USPIE SIE NA ZAWSZE I PRZESTANIE BOLEC. PRZESTANA MNIE WSZYSCY SZARPAC, TLAMSIC, JAK SMIECIA

---------- 00:11 ----------

honest ja jej chcialam nieba przychylic, a co ja jej moge dac?

---------- 00:12 ----------

pamietam jak sie urodzila, wszystko jej moglam dac, na wszystko bylo mnie stac, a teraz nic nie bedzie miala do konca zycia, nawet mieszkania.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości