wstydliwy problem

Rozmowy ogólne.

Postprzez mahika » 11 maja 2011, o 21:27

nie przesadzaj.
w zanadrzu mam masę mięciutkich i ciepłych ręczników.
nie wszystko jest tylko czarne albo tylko białe...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez zahipnotyzowana » 11 maja 2011, o 21:32

Mahika NIE widzi róznicy miedzy rozkładaniem nóg przy swoim facecie co sie zna dłużej niz 10 sekund tak jak lekarza, dla niej jedno i to samo, czy to swój facet, czy to obcy. Szczyt nieodpowiedzialności jest porównywac jedno z drugim. Jestes zbyt mało inteligentna aby zrozumiec róznice przyzwolenia na dotyk swojego męzczyzny a dotyk obcego faceta, co się widzi go po raz pierwszy na oczy, tys chyba sie w kartonie chowała, jeśli nie umiesz sobie wyobrazic że między jednym a drugim to jest jak miliony lat swietlnych. I jeszcze kpisz i wysmieasz się z osób, które czują ten wstyd przed ginekologiem, bo jakim cudem nie czuły przy współzyciu z wybranym mezczyzną
Ja pierdole co za głupia baba, nic a nic empati, nic a nic zrozumienia, jeśli chodzi o te sprawy.Wyobraź sobie że jesli dziewczyna od lat była molestowana (nie ma na mysli tylko niusi), i dla niej jest to nielada wyzwanie dac dobrowolnie sie dotknac obcemu facetowi, ktorego sie widzi po raz pierwszy raz w zyciu. Ale ty i tak nie zrozumiesz tego, Widac gówno wiesz o życiu i o ludziach jesli dla ciebie jest szczytem nieodpowiedzialności ten wstyd przed rozłożeniem nóg przy gin.Pomijam aspekt niusi, Moja wypowiedź tyczy sie ogólnego problemu
zahipnotyzowana
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 08:18
Lokalizacja: LECH POZNAŃ

Postprzez mahika » 11 maja 2011, o 21:36

zgłosiłam twój obraźliwy post adminowi.
za dużo sobie pozwalasz.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez zahipnotyzowana » 11 maja 2011, o 21:39

łoojoojoooj, prawda zabolała, dziecko sie popłakało, dobrze, zostanie on automatycznie usuniety przez admina aby mahineczce negatywów nie wystawiac
A bylam blisko- czekalam jak cały regiulamin zaczniesz mi wklejać
zahipnotyzowana
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 08:18
Lokalizacja: LECH POZNAŃ

Postprzez mahika » 11 maja 2011, o 21:41

Obrazek
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 11 maja 2011, o 21:42

:cry:
Przykro mi ze z mojego powodu jedno sprawia przykrosc drugiemu. Prosze zakonczmy to ! Dla dobra nas wszystkich.
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez smerfetka0 » 11 maja 2011, o 21:43

zahipnotyzowana chyba sie porzadnie zapedzilas

mahika ma prawo do swojego zdania czy sie z nim zgadzamy czy tez nie, ona moze tak uwazac. ja sie rowniez z nia nie zgadzalam w jakiejs tam rzeczy ale mozna chyba jakis poziom wymiany zdan utrzymac. nikogo swoim postem nie obrazila a i nusia nie odebrala tego jako atak wiec wszystko jest w najlepszym porzadku


sposob wypowiedzi, obelgi, ironia swiadcza tylko zle o tobie.
Ostatnio edytowano 11 maja 2011, o 21:46 przez smerfetka0, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 11 maja 2011, o 21:44

Nusia, olej....

Mnie to nie robi. nie mój level ;)

Ty wiesz :cmok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sinusoida » 11 maja 2011, o 21:47

Widzisz Mahiko, Zahipnotyzowana niewątpliwie przegięła ale Ty również przegięłaś , zarówno w wypowiedzi, którą zacytowałam powyżej, jak i w tej:


PostWysłany: Śro 11 Maj 2011 05:53 Temat postu:
Sansevieria - bla bla bla bla
dziękuję za wyczerpującą wypowiedź zupełnie niepotrzebną, zbędną i nieprzydatną.

po raz kolejny proszę - nie pouczaj mnie, bo po pierwsze wiem co mówię, a po drugie nie jesteś dla mnie absolutnie żadnym autorytetem, ani to co piszesz i Twoje słowa są rzucone na wiatr

z nusią się znamy od bardzo dawna i rozumiemy...



Nie uważam by była to wypowiedź zbędna, niepotrzebna i nieprzydatna. Moim zdaniem pozwala zrozumieć "o co kaman" w tego typu problemie... W moim odczuciu Twoja powyższa wypowiedź jest także agresywna, tyle tylko że wyrażona w zakamuflowany sposób.
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez Honest » 11 maja 2011, o 21:52

zahipnotyzowana napisał(a):Mahika NIE widzi róznicy miedzy rozkładaniem nóg przy swoim facecie co sie zna dłużej niz 10 sekund tak jak lekarza, dla niej jedno i to samo, czy to swój facet, czy to obcy. Szczyt nieodpowiedzialności jest porównywac jedno z drugim. Jestes zbyt mało inteligentna aby zrozumiec róznice przyzwolenia na dotyk swojego męzczyzny a dotyk obcego faceta, co się widzi go po raz pierwszy na oczy, tys chyba sie w kartonie chowała, jeśli nie umiesz sobie wyobrazic że między jednym a drugim to jest jak miliony lat swietlnych. I jeszcze kpisz i wysmieasz się z osób, które czują ten wstyd przed ginekologiem, bo jakim cudem nie czuły przy współzyciu z wybranym mezczyzną
Ja pierdole co za głupia baba, nic a nic empati, nic a nic zrozumienia, jeśli chodzi o te sprawy.Wyobraź sobie że jesli dziewczyna od lat była molestowana (nie ma na mysli tylko niusi), i dla niej jest to nielada wyzwanie dac dobrowolnie sie dotknac obcemu facetowi, ktorego sie widzi po raz pierwszy raz w zyciu. Ale ty i tak nie zrozumiesz tego, Widac gówno wiesz o życiu i o ludziach jesli dla ciebie jest szczytem nieodpowiedzialności ten wstyd przed rozłożeniem nóg przy gin.Pomijam aspekt niusi, Moja wypowiedź tyczy sie ogólnego problemu


Masz duży problem ze sobą. Współczuję.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Sinusoida » 11 maja 2011, o 21:52

Cieszę się, że Nusia nie poczuła się dotknięta i że nie "zamknęła się w sobie". Ale nie zmienia to owego faktu.

Jak tam Nusiu? Postanowiłaś się jednak wybrać do lekarza?
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez nusia___ » 11 maja 2011, o 21:52

Staram sie byc bezstronna , jest mi naprawde ciezko pisac w tej kwestii , bo porusza mnie. Musze przyznac ze i mahika i zahipnotyzowana przegiely w swoich wupowiedziach. Ja poczulam sie urazona apropo "glupi wstyd" , ale to w tej chwili mniej istotne. Jest mi glupio i prykro ze z mojego powodu robicie sobie przykrosc, a wszystkie trzy i sans i mahika i zahipnotyzowana jestescie bardzo inteligentne i mozecie sie od siebie wiele nauczyc
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez Honest » 11 maja 2011, o 21:53

zahipnotyzowana napisał(a):łoojoojoooj, prawda zabolała, dziecko sie popłakało, dobrze, zostanie on automatycznie usuniety przez admina aby mahineczce negatywów nie wystawiac
A bylam blisko- czekalam jak cały regiulamin zaczniesz mi wklejać


To ty zachowujesz się jak osoba zupełnie nie panująca nad sobą. Nie podajesz żadnych merytorycznych argumentów, potrafisz tylko obrażać. I tym pomagasz nusi??? Bo to o nią tutatj chodzi - o czym wyraźnie zapomniałaś.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez mahika » 11 maja 2011, o 21:53

co Ci to daje Sinusoida, lepiej się czujesz?

raz się wypowiedziałaś, nie zareagowałam, drugi raz mnie prowokujesz?

Co chcesz osiągnąć?

Masz prawo do swojego zdania. Ja też.
i decydować kto jest dla mnie autorytetem i czyje pouczenia mają dla mnie znaczenie też mam prawo :bezradny:

czy to już wszystko czy jeszcze chcesz mi o czymś powiedzieć?

pozdrawiam.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Honest » 11 maja 2011, o 21:54

Nusiu, a co poradziłabyś koleżance, która ma taki sam problem jak Ty????
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 544 gości