poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Postprzez pozytywnieinna » 14 kwi 2011, o 10:09

sanna tu nie chodzi o pieniadze z alimentow, ale straszak, bo jezeli wycofam, to on bedzie nas gnebil dalej, boje sie, ze jak w jakis sposob dojdzie, ze np. jestesmy za granica, to zaczna sie szopki z tamtejszymi sadami (np. o ustalenie wizyt). on boi sie sadow polskich i jakikolwiek wyrok powinien go zamknac na dluzszy czas.

nagrywam, ale to nie jest takie proste, bo moge sobie zrobic jeszcze kuku, bo np. mnie nie stac na wynajem mieszkania, moja mama mnie nie splaci, wiec sad np. powie, ze to zle miejsce dla dziecka jest (rozmawialam z prawnikiem)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez mahika » 14 kwi 2011, o 10:13

Kochana, ale po co Ty chcesz sie chwalić mu dokąd się udasz (np. do Londynu)
Chyba matce i siostrze też nie zamierzasz opowiadać się...
Chyba najlepiej by było odciać się jednak, po wcześniejszej selekcji w swoim otoczeniu, od toksycznych ludzi, zmienić numer telefonu a nie uciekac z bagna, nadal w nim zostając???

Straszak.... na prawdę strasznie się wystraszył :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez pozytywnieinna » 14 kwi 2011, o 10:28

nie wystraszyl sie mahika, bo nie dostal jeszcze nic z sadu i mysli, ze klamie. nie mam zamiaru nic opowiadac, ale jesli zlozy w Polsce o widzenia, a mnie tu nie bedzie, to zaczna mnie szukac sady, mahika, ja nie mam ochoty z mala do konca zycia uciekac!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Abssinth » 14 kwi 2011, o 10:47

tutaj mozna zmienic imie tak o na podstawie oswiadczenia, wiec naprawde ciezko by mu bylo Cie znalezc :)

a jesli chodzi o mowienie zlym ludziom, gdzie sie udajesz...to po prostu otwieranie sie na zlo znowu w Twoim zyciu by bylo :/
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez pozytywnieinna » 14 kwi 2011, o 11:05

i ziecku tez mozna tak zmienic? zwlaszcza z innym obywatelstwem???
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez wera » 14 kwi 2011, o 12:09

A nie możesz w polskim sądzie zmienić imię i nazwisko sobie i dziecku?
Podejrzewam, że to nie jest takie proste, ale czy nie warto się dowiedzieć jak to wygląda?
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pozytywnieinna » 14 kwi 2011, o 12:30

nie moge! bo musze najpierw przejsc przez sad rodzinny, co trwa kilka lat itd.

to jest jeden z tych dni, ze mam ochote trzepnac drzwiami i wyjsc! mala jest nie do wytrzymania, wrzeszczy od rana, szarpie mnie, wisi na mnie, wspina sie na meble, teraz stoi obok mnie, drze sie, bo walila drzwiami i jej nie pozwolilam!

ja nie wyjade do Londynu, ani nigdzie, dopoki nie bede miala pracy i jakiegos zlobka, ja juz raz utknelam, bez niani, mozliwosci pracy i szukania!!! jak stad wyjde, to juz nie bede miala mozliwosci powrotu, zostane na ulicy.

OSZALEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Abssinth » 14 kwi 2011, o 12:38

spokojnie. Nie oszalejesz. Bedzie dobrze.

imie sie tutaj zmienia tak, ze piszesz papier - od dnia tego i tego ja, jola kowalska, nazywam sie anna gorecka.

podpis swiadka. Data.

tyle.

z tym mozesz isc do banku i zmienic imie na koncie, i wszedzie indziej.

nie wiem jak to jest z dzieckiem - tu nie ma dowodow osobistych, wiec podejrzewam, ze generalnie tez by nie bylo problemu.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Sansevieria » 14 kwi 2011, o 12:53

W Polsce imiona i nazwiska zmieniane sa w trybie postępowania admninistracyjnego, składa się wniosek z uzasadnieniem. Decyzja jest uznaniowa urzędnika. Więcej informacji na życzenie, przechodziłam tę procedurę.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez pozytywnieinna » 14 kwi 2011, o 15:40

---------- 14:31 14.04.2011 ----------

sans, poprosze o wiecej szczegolow, chce zmienic malej nazwisko na moje, tylko, ze dokument, ktory mam o zdaniu praw przez ojca jest po dunsku, tlumaczenie to jakies 500 zl i dlatego tez to odwlekam.

mala zasypiala 2 godziny! wreszcie zasnela, wiec przyszlam na kompa przejrzec oferty i zajrzec czy napewno spi. zagladam a tu lezy moja dzidzia... calkiem naga! i spi! rozebrala sie nawet z pieluchy :bezradny: przykrylam i tyle! podobno zdrowo spac nago :twisted:

---------- 15:15 ----------

no i juz sie naspala, 30 minut, nie wyslalam nawet jednej aplikacji, wysylam, ale ona wrzeszczy i moja mama wrzeszczy, ze zaraz wezwie policje, no tyle mojego szukania pracy!!!!!!!!!!!!!

---------- 15:40 ----------

mam dzis koszmarny dzien, zepsul nam sie jeszcze wozek, wiec czeka mnie teraz noszenie malej, przegladalam uzywane spacerowki, ale tez mnie nie stac, sa za okolo 100 zl, a na tyle tez mnie nie stac! :cry: :cry: :cry: :cry:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Sanna » 14 kwi 2011, o 15:51

pozytywnieinna napisał(a):[[wysylam, ale ona wrzeszczy i moja mama wrzeszczy, ze zaraz wezwie policje, no tyle mojego szukania pracy!!!!!!!!!!!!!


Kurcze, to niech wezwie policję , bo wnuczka płacze. Powinni ją zapamiętać na policji jako nienormalnego babsztyla.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Sansevieria » 14 kwi 2011, o 16:02

Sansevieria napisał(a):Tu masz linka do podstawowych informacji :)
http://g.infor.pl/gp/druki/sprawy_osobi ... zmiana.pdf

Tak z praktyki to decyduje konkretny urzędnik. I najskuteczniej jest, o ile jest to wykonalne, skonsultować treść swojego uzasadnienia w konkretnym urzędzie. Bo zaiste "ważne względy" to jest cudownie nieprecyzyjny termin.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez pozytywnieinna » 14 kwi 2011, o 21:39

---------- 21:32 14.04.2011 ----------

uff przezylam, ochlonelam! na ochlode poszlysmy (doslownie) popoludniu na lody! i zjadlysmy same, cala ogromna porcje! dla Was nic nie zostalo :twisted: !

tak przy tym ochlanianiu sobie myslalam, kiedys w Danii bylam 3 miesiace bez pracy, zreszta na wlasne zyczenie, bo sama sie zwolnilam z mojej firmy, nie moglam znalezc nic stalego, tylko dorywcze tu i tam... zalamywalam sie, balam sie okropnie... znajomi zalatwili mi prace fizyczna w hotelach, przy sprzataniu, gdzie pracowalo sie 12 godzin, a placili za 2, jeszcze wiekszosc byla tam na czarno. no i wtedy mna trzepnelo, wydrukowalam cv, pomyslalam jak nie drzwiami to oknem, poszlam do konkurencji i przedstawilam im tak sprawe, jakby ich firma miala upasc beze mnie, w ciagu 2 tygodni pracowalam :) zreszta nie byl to moj pierwszy raz takiego znajdowania pracy.

moze czas upatrzyc ofiare i zameczyc na smierc :) az zatrudnia. znaczy ofiare juz mam. czas zaczac dzialac :lol:

---------- 21:39 ----------

aha, nie zamykam sprawy Londynu, chociaz kolezanka sie nie odzywa, ale nie wyjade bez pracy, nie moge az tak ryzykowac, mam jeszcze opcje Brukseli i tam tez rozgladam sie za praca, mieszka tam moja przyjaciolka i tez mi pomoze na starcie, do tego wypisze jeszcze wszystkie firmy z Wawy z mojej branzy i bede ich terroryzowac, no to taki mam plan na przyszly tydzien :D
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez smerfetka0 » 14 kwi 2011, o 21:47

pozytywna nic tylko trzymac teraz za ciebie kciuki!!


pomecz troche ta swoja kolezanke, trudno chodzi tu o twoje dobro :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez limonka » 14 kwi 2011, o 22:35

zagubiona0 napisał(a):pozytywna nic tylko trzymac teraz za ciebie kciuki!!


pomecz troche ta swoja kolezanke, trudno chodzi tu o twoje dobro :)
zagubiona widze ze chcesz miec dla siebie pozyt w Londynie i wcale ci sie nie dziwie :wink: :wink: pozyt :oklaski:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości