Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez pozytywnieinna » 9 kwi 2011, o 21:54

ee tam szczepienia, my teraz zgryzote mamy, pani lekarka nie wie na co gdzie i jak, bo w Danii z racji permanentnego kataru i przeziebienia nie bylo jak podac ostatniej serii, no i moja ma prawie 42 st. po szczepionce, wiec tymbardziej sie bala, bo ostatnio mi mdlala na "recach"

moje dziecie, nadal ciezkie do gadania, zaparla sie i tyle, jedyne co robi to powtarza, ja do niej "chodz, chodz", a ona "oć, oć", ale mama to sie drze na caly sklep, zwlaszcza jak cos chce.wczoraj postanowila spiewac na cale centrum handlowe i taka arie odprawiala, zasmiewajac sie przy tym, ze ludziska sie ogladaly, czy aby kota nie zazynam :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 9 kwi 2011, o 22:01

pozytywnieinna napisał(a):jedyne co robi to powtarza, ja do niej "chodz, chodz", a ona "oć, oć", ale mama to sie drze na caly sklep, zwlaszcza jak cos chce.wczoraj postanowila spiewac na cale centrum handlowe i taka arie odprawiala, zasmiewajac sie przy tym, ze ludziska sie ogladaly, czy aby kota nie zazynam :)


Dla takich chwil warto żyć :) Fajna mała:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez pozytywnieinna » 9 kwi 2011, o 22:12

---------- 22:11 09.04.2011 ----------

poczekaj jeszcze jak zacznie lazic, moja juz nie umie chodzic... tylko biega, chodze z nia do centrum handlowego na plac zabaw, jest za darmo, przynajmniej spokojnie moge sobie posiedziec, bo jest zamkniety, a ona sie tam bawi na calego, wczoraj tylko postanowila z domku wychodzic oknem, jak starsze dzieci, nijak nie moglam jej przetlumaczyc, ze za mala, az w koncu nie dobieglam i wypadla, uderzajac sie w gorna warge, zawsze wrzeszczy, przy najmniejszym uderzeniu, a wtedy usiadla, sprawdzila czy ma zeby i jak juz do niej dotarlam, popatrzyla sie z mina zbitego kociaka, pokazala warge i mowi ała, nie wiedzialam czy mam plakac, czy sie smiac!a potem zgonila mnie po calym pietrze, bo postanowila pobawic sie w berka z mama i zlapanie jej zajelo mi jakies 15 minut, wlos rozwiany, pot na czole, a moje dziecie zasmiewa sie do rozpuku, oj stara jestem :lol:

---------- 22:12 ----------

acha, dobrze, ze materace tam sa na podlodze :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 9 kwi 2011, o 22:19

Jak zacznie lazic to też jej nie dogonię łatwo, zapieprza na czworaka z prędkością światła:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez pozytywnieinna » 9 kwi 2011, o 22:31

to juz cwicz, ja mam takie szelki, tak na wszelki wypadek, choc jeszcze ich nie uzywalam, ale chyba zaczne, choc ja juz widze co by sie dzialo!szarpalaby sie jak dziki lew na uwiezi :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 9 kwi 2011, o 22:33

hehehe dziki lew, dobre:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 12 kwi 2011, o 20:29

moja najlepsza kolezanka dzis urodzila chlopca:) caly i zdrowy, ale sie nameczyla a na koniec musiala miec cesarke:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 12 kwi 2011, o 22:29

To jest scenariusz najgorszy, namęczyć się a na koniec mieć cesarkę:( ale jest nagroda:) gratulacje dla koleżanki:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 12 kwi 2011, o 22:51

Wiem:( I to bez znieczulenia:( na szczescie baby Ma sie dobrze :):) mi sie omal to przytrafilo z pierwszym dzieckiem. Na szczescie udalo sie minurodzic samej:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 13 kwi 2011, o 20:57

Moje dziecko ma anginę:(((
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez pozytywnieinna » 13 kwi 2011, o 22:52

---------- 22:51 13.04.2011 ----------

moje dziecie to juz chyba ze starosci ma dziwactwa , bez "obierania" poszwy z koldry nie zasnie! wywleka koncowke, dopada rog, wacha i tak zasypia, nie mylic ze ssaniem, bo ssie smoczka, sprawdzilam i za chiny nie wiem jaka jest roznica koldry w poszewce i bez, zapachowa znaczy!

---------- 22:52 ----------

bianka :pocieszacz: , angina przejdzie i bedzie dobrze, pomysl teraz jak to dobrze miec lekarzy pod reka :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez limonka » 13 kwi 2011, o 23:03

pozyt...niezla jest:):):)

bianka, a czy bylas u lekarza? jakie sa objawy??
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 13 kwi 2011, o 23:05

Byłam, gorączka i czerwone migdały...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez pozytywnieinna » 13 kwi 2011, o 23:13

bianko, teraz taka pora, moje dziecie narazie zdrowe i je ... parowki, odpukac .... limonka, czasem sie zastanawiam skad u niej te pomysly... zaczyna gadac wreszcie, narazie powtarza, ale MALPA jej wychodzi perfekcyjnie, nie wiem czemu akurat malpa :twisted: jak zacznie gadac, to nikt jej nie przegada...
ostatnio siedzialam przy kompie i na moment sie odwrocilam, bawila sie klockami na podlodze, odwracam sie, a ona wyjela ksiazki z dolnej polki regalu i sama sie tam upchala, siedzi i paszcza jej sie smieje od ucha do ucha, bo polka na tyle duza, zeby sie skulic, kolana na uszy a czolo na piety, a ze polka nie wysoko, to jej pozwolilam siedziec, az nie zesztywniala, juz jej przeszlo :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez limonka » 13 kwi 2011, o 23:35

niezla z niej agentka :lol: :lol:
wiecie moje dizeci mialy rozne chorobska, ale nigdy anginy :roll:

m oj starszy syn chodzi i powtarza "o dear" "o dear" co w jego wykonaniu jest naprawde smieszne, a maly lata po domu i ciagle slyszy jakies halasy i mowi "duch" "duch":)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości