Rozbił się samolot

Rozmowy ogólne.

Postprzez Bianka » 18 wrz 2010, o 10:32

woman napisał(a):Mało tego, obrońcy Krzyża skutecznie ośmieszyli pamięć zmarłych.
Nikt już tego nie zrobi lepiej od nich.


Dokładnie, nie znoszę fanatyków i sekt:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Koteczek » 20 wrz 2010, o 11:28

w kaftaniki ich i na oddział zamknięty :evil:
śmiech na całym świecie, kraj który nie może dać sobie rady z garstką fanatyków, a krzyż w tym momencie traci swoje pierwotne znaczenie - tu już przestał być symbolem wiary, nadziei, miłości...
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Abssinth » 20 wrz 2010, o 12:46

smiech na calym swiecie....?

hmm, na 'swiecie' - a przynajmniej w Anglii - to nawet nie zostalo zauwazone, podobnie jak nie ma w gazetach nic na temat rytualow deszczu w dolinie Konga.. :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Filemon » 20 wrz 2010, o 14:45

mnie takie akcje jak z tym krzyżem bardzo pasują... ;) bo skrajne odłamy kościoła katolickiego robią mu złą robotę - za to dobrą robotę polskiemu społeczeństwu, obnażając w jaskrawej formie wstecznictwo, uprzedzenia, despotyzm i żałosne ograniczenie kościoła katolickiego, który żąda przywilejów materialnych i żywi pretensje do przewodzenia całemu narodowi oraz wyznaczania standardów moralnych, tak jakby każdy musiał żyć według ich przestarzałego i kontrowersyjnego wzorca, na dodatek pretensje takie żywi kościół, który sam tonie w obłudzie i hipokryzji i na masową skalę popełnia moralne nadużycia...

oszołomy od krzyża paradoksalnie robią dobrą robotę, bo społeczeństwo patrzy, myśli i wyrabia sobie opinię... a jeśli świat się tym zbytnio nie przejmuje (tak jak twierdzi Abssinth) to bym lepiej - u nas daje to ludziom do myślenia i powoduje dystans w stosunku do wstecznych, aroganckich i zakłamanych sił kościoła a przed światem się zbytnio nie kompromitujemy jako kraj, bo guzik ich takie bzdety obchodzą... :) super!

dziękuję państwu za uwagę i co złego to nie ja... ;) :P
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Abssinth » 20 wrz 2010, o 15:00

hejj u nas w Anglii byla wizyta papieza, czyli wazniejsza sprawa....

...i masowe protesty przeciwko pedofilom i papiezowi ich kryjacemu...jeden z kardynalow musisal sie wypiosac z wycieczki, bo oznajmil, ze jechac do Anglii to jak do krajow trzeciego swiata (ze wzgledu na te protesty i 'wojujacy ateizm' - nie wiem skad mu sie to wzielo, bo kraje trzeciego swiata przeciez pape caluja po stopach...)

eh mamy fun fun i jeszcze raz fun :)

-----
plus niestety problem islamu, ktory jest duzo bardziej niebezpieczny od katolicyzmu...ale to juz inna sprawa :/
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Jaga82 » 20 wrz 2010, o 15:18

W moim kraju islamu jest w brud a żyję w Zachodniej Europie :? Panoszy się toto po ulicach i sieje postrach. Nigdy nie miałam nic przeciwko tej religii aż do czasu gdy zamieszkałam tu, gdzie mieszkam i widzę na własne oczy jak żyją tacy ludzie.
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Postprzez mahika » 10 kwi 2011, o 19:20

---------- 19:17 10.04.2011 ----------

minął rok. Podobno ładnie obchodzi sie rocznicę w rządzie i pod pałacem prezydenckim :twisted:
Wszystko się zmieniło, Polacy sie zjednoczyli, wszystko jest teraz lepsze :)

---------- 19:20 ----------

Aha. I stosunki polsko rosyjskie teraz są perfect :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Księżycowa » 10 kwi 2011, o 19:56

oierdu,pierdu...

My mamy im współczuć, rodzinom, bo spotkała ich tragedia i zgazdzam się to była tragedia, ale mam ich gzieś... na co dzień ludzie mają takie problemy, ich dzieci nie mają na leki, bo nawet nie są refundowane, cierpią i umierają... to jest tragedia, która dzieje się codziennie... oni mają to w dupie...

Współczuję, ale mam dość gadania i słuchania jaki każdy kto zginął nie był wspaniały... piękna otoczka i nic więcej... nie uczestniczę w tym...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez mahika » 10 kwi 2011, o 20:07

i to jakie pierdu, pierdu :lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Bianka » 10 kwi 2011, o 20:15

kasiorek43 napisał(a):o na co dzień ludzie mają takie problemy, ich dzieci nie mają na leki, bo nawet nie są refundowane, cierpią i umierają... to jest tragedia, która dzieje się codziennie... oni mają to w dupie...


A co ma piernik do wiatraka?sorry Kasiorku ale Ty masz tak samo w dupie jak oni moim zdaniem i każdy z nas..

Sekta Jarka nadal silna, zamiast obchodzić rocznicę on urządza sekciarską grę polityczną, polityka ważniejsza a żałoba to tylko przykrywka, tak on się zachowuje...pod pałacem cyrki, wcale nie o zmarłych chodzi, nie mają szacunku do nich za grosz...takie jest moje zdanie.
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Księżycowa » 10 kwi 2011, o 20:17

Tylko wiesz Bianko, oni mogą coś z tym zrobić a ja nie. Oczywiste jest to, że nie myśli się o tym 24h, bo każdy maswoje rozterki, ale gdybym miała możliwość starłabym sie to zmienić oni mogą i nic nie robią, nie tylko z resztą z tym...
Taka róznica między mną a nimi...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Bianka » 10 kwi 2011, o 20:20

Kto może? rodziny ofiar? bo chyba zle się zrozumiałyśmy..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez mahika » 10 kwi 2011, o 20:20

ja jednak optuję za pochyleniem głów nad datą 1940 i ofiarami ludobójstwa, o czy zapomnieli chyba rządzący i media...

Nie zapominajmy my...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Księżycowa » 10 kwi 2011, o 20:30

No nie zrozumiałysmy się... :wink:

Mam na myśli rząd. Rodziny to drugie, czego w to nie mieszam, tylko zastanawia mnie dlaczego jak ludzi spotykają tragedie takich zwykłych, szarych (nie mówię tu o sobie), tylko o tych, którzy potrzebują pomocy od Państwa, miasta i jej nie uzyskują. W zimie oglądałam reportaż.... trzaskający mróz, matka z tróką dzieci mieszkała właściwie w szopie a tatuś alkoholik był za ścianą... Po głębszym dochodzeniu okzało się, ze nia ma tam żadnych warunków do mieszkania, bez ogrzewania, dzieci uczyły się bez światła...
Kiedy zapytano przeydenta miasta czy jest możliwość, ze w tej krytycznej sytuacji rodzina dostanie mieszkanie nie uzyskano odpowiedzi... Okazało się, ze tego mieszkania nie dostali...

Myślisz, ze Ci ludzie wielce ned tym ubolewają? Interesują się trządem i ubolewaniem po kimś, kto rządzi takim krajem?
Rodzinom, żonom i dziecią jako rodzinie bardzo współczuje, bo dla rodziny to straszne, ale jakoś wiece nad całością nie ubolewam...
Będę ich żałować a oni i tak mają w nosie jak mniej ważnym ludziom ciężko... i nie liczy się to dla nich, bo gdyby się liczyło, to warunki życie tutaj bhy się zmieniały...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez sikorka » 10 kwi 2011, o 22:31

taaa... zapewne kasiorku jak Ty bylabys na miejscu rzadzacych to nikt by nie chorowal, a jak juz to wszystkie leki bylyby za darmo, kazdy mieszkalby w willi, jezdzil mercedesem, zarabial miliony i nie mialby zadnech problemow :roll: :P no - zapewne tak by bylo. tak bardzo zaluje ze nie jestes w polityce - zyloby sie wszystkim jak w bajce :roll: zastanawia mnie tylko jakich magicznych sztuczek bys uzyla zeby to osiagnac.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 509 gości

cron