Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez Honest » 11 mar 2011, o 00:08

Hahaha, Cat, masz ekstra ginekologa :lol: To jakis filozof chyba :lol:
Mój nie rzuca takimi porównaniami ;) Ale racja... Kurcze, czas dokonac zmian :shock:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez caterpillar » 11 mar 2011, o 01:31

nie to podobno jeden z lepszych lekarzy w miescie dosc kontrowersyjny ale wazne ,ze skuteczny :wink:

jutro powiem Wam ciekawostki dotyczace kapieli w ogole :wink:

Mahika tez lubie owsiane ale gotowane na wodzie i z miodem

dla mnie lepsze na zoladek :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 13 mar 2011, o 00:37

Cat czekam na ciekawostki:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 13 mar 2011, o 01:58

:oops: przez kilka dni bede zajeta ale w wolnym czasie... :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 13 mar 2011, o 12:47

ok:)

Czeka nas kupno fotelika samochodowego, jakie firmy polecacie a jakie zdecydowanie nie?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 13 mar 2011, o 16:24

Nie Wiem Jak u was ale tutaj najlepszy jest britax. Ja mam dla dwoch chlopcow I jestem zadowolona. Minus to cena, ale mozna kupic uzywane.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 13 mar 2011, o 20:56

Widzę że można u nas też kupić przez neta, powiedz jaki masz typ dla tego młodszego? i jakie ma zalety?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 13 mar 2011, o 21:45

---------- 20:43 13.03.2011 ----------

bianko ja mam dwa takie same..moj mldoszy byl tak duzy ze od 5 msc w nim jezdzi!
wedlug badan britax jest najbezpieczniejszy co dla nas bylo barzo wazne. jest solidny, wygodny i latwy do czyszczenia

oto link mojego:
http://www.google.com/products/catalog? ... F8Q8gIwBg#

---------- 20:45 ----------

w tym siedzeniu dziecko jezdzi do czsu kiedy wiekowo siedzenie nie jest juz wymagane. jak kupisz to to potem masz juz z glowy.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 13 mar 2011, o 22:06

o to mi chodziło żeby był najbezpieczniejszy:)) dzięki:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 14 mar 2011, o 01:25

nie bede miala zbytnio czasu wiec postaram sie krotko napisac o co biega z ta kapiela :wink:

otoz kiedys ogladalam program o bakteriach itd wiec zdaniem bakteriologow kapiel w wannie wcale nie nalezy do najlepszej formy mycia sie gdyz moczymy sie w swoich bakteriach kalowych (no chyba ,ze ktos bierze prysznic po kapieli :roll: ) ktore i tak zostaja na ciele po takiej kapieli.

prysznic jest lepszy (pod warunkiem ,ze czyscimy i zmieniamy od czasu do czasu to sitko z ktorego leci woda ) .Natomias prysznice zwlaszcza w hotelach gorszej kategorii bywaja bardzo "grozne" ze wzgledu na niebezpieczne bakterie gromadzace sie czesto latami w sitku ,ktore splywaja na nas razem z wada.

rowniez uzywajac jednego recznika rozcieramy owe bakterie po ciele.

mycie rak po toalecie tez niewiele pomaga gdyz np zapinajac spodnie zostawiamy czesc tych bakterii na np pasku od spodni, potem na kurkach od kranu a po umyciu rak znowu dotykamy aby go zakreciec :) dlatego na lotniskach czy w innych miejscach publicznych sa krany i spluczki na fotokomorke .

zatem przy myciu lazienki wazne jest aby myc rowniez takie czesci jak klamki,spluczki i kontakt itd.

i jeszcze jedna rzecz...co jest najczystrzym urzadzeniem w toalecie?

muszla :D a najbrudniejszym? zlew ,tam gromadzi sie najwiecej bakterii,ktore maja doskonale warunki ,tluszc z mydla ,wilgoc itd.

itd itd :wink:

wiadomo, to wlasciewie taka ciekawostka nikt sie tym zbytnio nie przejmuje mysle ,bo te bakterie towarzysza nam od lat...no jedynie prysznice w hotelach potrafia byc bardzo grozne.

a i jeszcze ..jak najlatwiej przeniesc bakterie kalowe z ubikacji do kuchni?
czytajac tam gazetke...a nastepnie zaniesc gazetke do kuchni i polozyc na blat..a nie daj boze ktos bedzie jadl i przewracal gazetkie sliniac palce :D

tyle dobrej nocy :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mikidajlo » 14 mar 2011, o 02:40

Cat expercie.
Czy jak mnie nie ma 5 tygodni w domu to sugerujesz się nie myć ? A załatwieć tylko na firmowym ogrudku przy użyciu saperki? Nie umiem. Korzystam z prysznicy nawet nie w hotelach tylko na staciach cpn. Pozdrawiam.
Bakterie są pewnie wszędzie. Ale ich nie widać. Teraz mnie atakuje wielka bakteria zgagi. Idę ją zalać mlekiem może pomoże. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez Bianka » 14 mar 2011, o 10:06

Cat :shock: mam dużą wyobraznię i nigdy nie dotykam klamki po umyciu rąk jak wychodzę z publicznej toalety ale na to wszystko bym sama nie wpadła!
Z tą gazetą hehe no nie mogę...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez mahika » 14 mar 2011, o 10:22

:D
cat, ja po kąpieli biorę prysznic :lol:
Też mam schizy z bakteriami.
Dzięki :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Bianka » 14 mar 2011, o 10:29

no w sumie ja też się opłukuje jak mam wychodzić z wanny:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 14 mar 2011, o 11:41

Ale reczniczek jeeeeeeeden :D

oczywiscie ja tam sie tym nie przejmuje, naturalnie lepiej np nie stawiac szczoteczek do zebow blisko muszli bo podczas splukiwania wszystko sie rozpryskuje na nie :D

a co do klamek ..rowniez chodzi o te w naszym domu :wink:

Miki to z prysznicem to faktycznie problem, w hotelu ktorym ja pracowalam regularnie czyscili chlorem ale wiem ,ze nie kazdy ma takie standardy.
kiedys w programie o biznesie widzialam jak ktos rozkrecal interes wlasnie z czyms anty bakteriom ktore sie tam gniezdza..ale nie pamietam co to bylo :oops: wiem ,ze biznesmeni byli zainteresowani gdyz problem ten byl im znany hehe

no nie da sie nie myc, sila wyzsza :bezradny: ja tez nie jedze na wakacje z wlasnym "bliczem" i nie czyszcze prysznica przed wejsciem :wink:

pozdrawiam
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron