Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez Honest » 10 mar 2011, o 17:21

---------- 16:20 10.03.2011 ----------

O ja. Chyba się myc i kremowac przestanę :?

---------- 16:21 ----------

AAAAa i ponoć 8 pająków zjadamy średnio w ciągu zycia spiąc...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Bianka » 10 mar 2011, o 17:45

---------- 16:44 10.03.2011 ----------

Mam to samo Honest, ostatnio nie miałam co wlać do wanny, nawet sól do kąpieli okazała się być trucizną, znalazłam jedną która była ok i użyłam, a z żeli na wannie wybrałam ten co miał tego wszystkiego najmniej:/
Cieszę się że mam czym myć i kremować twarz:)

---------- 16:45 ----------

oj nie doczytałam o pająkach, szkoda że to napisałaś, mam arachnofobie i znowu nie będę spać:(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Monia0107 » 10 mar 2011, o 19:06

No to w ramach mojego wściekłego humoru ale niesmiało i zyczliwie napiszę do dziewczyn odchudzajacych się .......żadnego ASPARTAMU,SORBITOLU i innych słodzików NIGDYYYYYYYYYY. Przykład w USA w latach 80(70) podjeto dyskusję o ich szkodliwości dla zdrowia, wykonano odpowiednie badania na chętnych i 26letni facet po uzywaniu przez okres 2 tyg słodzika do każdej herbatki, kawki deseru zaczął tracić wzrok, po 2 m-cach mimo odstwienia wymaganej dawki(zażywał mniej) nie widział i wzroku nie odzyskał-guz mózgu i + ilu faktycznie można znaleźć. Pojawiaja sie guzy w mózgu,tkankach chrzęstnych, i po pierwsze w układzie nerwowym.
Ówczesne min było przeciwm i nakazało wycofanie składnika tylko ze układy.lobby,i kasa wygrały bo 1gram. aspartamu jest 16 razy bardziej słodszy od cukru i tańszy i to sporo więc kogo to obchodzi że produkty light,menthos,mamba,lizaki,cocacola,pepsi ciasteczka,itp. zabijaja lub upośledzają???????????/
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez mahika » 10 mar 2011, o 19:41

Wszystko w nadmiarze szkodzi

najzdrowszy jest miód.
Można dodawac soki owocowe do herbat, jeśli się takie posiada. Bo kupne to też ryzyko.
Można słodzic cukrem trzcinowym, ale czesto dajemy się nabrac na cukier brązowy, który tylko zabarwiony jest melasą.
A najlepiej odpuścic sobie słodzenie i zmniejszyc ilośc cukru do minimum.
Zresztą przy tej cenie, to chyba już czas :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Bianka » 10 mar 2011, o 19:49

Unikam tego też:) najgorsze że to w witaminach musujących dla dzieci nawet jest :shock: w ogóle nie słodzą na szczęście..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Honest » 10 mar 2011, o 20:54

Bianko, przepraszam!!!!!!!

A odnosnie słodzików itp. Ostatnio kupowałam suchary i chciałam bezcukrowe, patrzę a one mają więcej kalorii niz te z cukrem!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez mahika » 10 mar 2011, o 20:56

a jak ja sie zdziwiłam ile mają kalorii jakieś chrupki kukurydziane! Takie wióry, lekkie a tyle kalorii.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Honest » 10 mar 2011, o 21:22

mahika napisał(a):a jak ja sie zdziwiłam ile mają kalorii jakieś chrupki kukurydziane! Takie wióry, lekkie a tyle kalorii.


Dokładnie!! A ile węglowodanów!!! I się człowiek nawet nie naje.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez caterpillar » 10 mar 2011, o 22:29

---------- 21:22 10.03.2011 ----------

najzdrowszy jest miód.



to tez pod warunkiem ,ze z pewnej pasieki. miody zwlaszcza te sklepowe sa pozbwaiane cennych skladnikow (dodaje sie je do lekarst kosmetykow itd) wiec mamy cukier o zapachu miodu

:?

---------- 21:29 ----------

O ja. Chyba się myc i kremowac przestanę


do konca sie chyba nie da
ale ja np przestalam uzywac plynow do higieny int.
jedynie ciepla wode jak pan doktor zalecil :P i spoko tez dziala . :)

nie ma co panikowac oczywiscie warto szukac jak najlepszych produktow ale mysle ,ze nierealnym jest aby uniknac tej calej chemii w zarciu i kosmetykach

taki skutek uboczny wspolczesnego swiata :?

komorki ,mikrofale ,spaliny, zywnosc GM ,smogi elektromagnetyczne w naszych domach,roztocza,wilgoc itd itp

oj jakby czlowiek mial sie tak wszystkim przejmowac to by zbudowal chatke z drewna w srodku lasu z dala od tego g..na :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 10 mar 2011, o 22:36

najzdrowszy jest miód.



to tez pod warunkiem ,ze z pewnej pasieki. miody zwlaszcza te sklepowe sa pozbwaiane cennych skladnikow (dodaje sie je do lekarst kosmetykow itd) wiec mamy cukier o zapachu miodu

:?
[/quote]
nie popadajmy w paranoje.
Zresztą ja kupuję jak juz od takiej starszej pani na rynku. Nie wiem co tam daje ale jest sprawdzony i smaczny.
Ale prawie nic nie słodzę to mi wszystko jedno.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Honest » 10 mar 2011, o 22:37

Cat, ja chyba zaczne budować :lol:
A sama woda??? Tak Ci polecił gineks??? :shock:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez caterpillar » 10 mar 2011, o 23:04

Mahika mysle ,ze z prywatnych malych pasiek miod jest ok bo idzie z ula do sloika ale ten sklepowy z tego co czytalam juz nie ...jesli ktos zna sie na miodzie zaraz pozna tak jak po pomidorach czy miesie itd.


Honest tak . Najpierw ogladalam program chyba w TVN style wypowiadala sie pewna profesorka a jak poszlam do gina (tez satarej daty profesor) to zrobil mi godzinny wyklad na ten temat

:lol: zadnych plynow do kapieli i najlepiej unikac tych specyfikow, bo skore na nogach itd sobie balsamem posmarujesz a tam nie i sie wysusza i podraznia i tylko niepotrzeby problem.

pan profesor zapytal "a na salate siada mucha? a kurz osiada,spaliny ? itd"

a myjesz ja tylko woda i wkladasz do buzi :wink:

jak na razie jest zupelnie ok i nie widze potrzeby uzywania plynow

a dodam jeszcze ,ze podobno najgorsza zmora jest noszenie spodni (obcislych zwlaszcza i sztucznych majtek ,depilacja calkowita tez nie sprzyja ) chodzi oczywiscie o doplyw powietrza

:wink:
Ostatnio edytowano 10 mar 2011, o 23:08 przez caterpillar, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 10 mar 2011, o 23:05

Spoko Honest postaram się wyrzucić z pamięci to jedyny sposób:)

Miody są sztuczne i prawdziwe, sztuczne się nie krystalizują po tym można je rozpoznać i po składzie, ale zapomniałam już dokładnie, musiałabym zobaczyć etykietę sztucznego to by mi się przypomniało:)
Sztuczny nie ma żadnej wartości...

A jeśli mowa o płatkach kukurydzianych to mają tyle kalorii co pizza:) ja tak na nich przytyłam w ciąży-20kg! codziennie rano jadłam całą michę...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 10 mar 2011, o 23:16

---------- 22:09 10.03.2011 ----------

Bianka ja nie mowie o miodach sztucznych :)

---------- 22:16 ----------

platki wszelkiego rodzaju sa do bani najlepsze chyba te zwykle owsiane takie tez jadam
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 10 mar 2011, o 23:36

mniam, platki owsiane z naturalnym jogurtem i np bananem :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości