Orgazm bez wytrysku...

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Monia0107 » 7 mar 2011, o 02:29

odp dla p.caterpillar na pw a kasiorka pozdrawiam
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez mahika » 7 mar 2011, o 09:41

tez mnie to zaintrygowało. :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Monia0107 » 7 mar 2011, o 11:11

caterpillar napisał(a)::?
i chcialam sie zapytac czy bycie mama wymusza jakis powazny wyglad na kobiecie ?

jak TY to rozumiesz? z ciekawosci pytam :bezradny:


Caterpillar nie przechodzą do Ciebie moje odp. a Bianka przed chwila dostała ,a tak się wymęczyłam :) o 23.30 wczoraj a tu widzę do wysłania....
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez Sansevieria » 7 mar 2011, o 13:08

Monia0107 napisał(a):
caterpillar napisał(a)::?
i chcialam sie zapytac czy bycie mama wymusza jakis powazny wyglad na kobiecie ?

jak TY to rozumiesz? z ciekawosci pytam :bezradny:


Oj, ja się dołączam do pytania Caterpillar, bo też jestem ciekawa :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez ewka » 7 mar 2011, o 13:29

Oj, ja też dołączę... chociaż po tym, kiedy koleżanka DZIEŃ PRZED WYMIANĄ OKIEN - umyła je, to już mnie chyba nic nie zdziwi :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez limonka » 7 mar 2011, o 14:53

Monia0107 napisał(a):
caterpillar napisał(a)::?
i chcialam sie zapytac czy bycie mama wymusza jakis powazny wyglad na kobiecie ?

jak TY to rozumiesz? z ciekawosci pytam :bezradny:


Caterpillar nie przechodzą do Ciebie moje odp. a Bianka przed chwila dostała ,a tak się wymęczyłam :) o 23.30 wczoraj a tu widzę do wysłania....
Mnie Sie tez to zdarzylo.. Pojazuje chyba do wyskania zanim ktos / odbiorca Nie odbierze.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Sinusoida » 7 mar 2011, o 16:02

Ja też jestem ciekawa, szkoda że na priva odpowiedziałaś:)
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez Monia0107 » 7 mar 2011, o 17:21

Sinusoida napisał(a):Ja też jestem ciekawa, szkoda że na priva odpowiedziałaś:)


no to odważnie lecę po bandzie, bez ogródek.... itp cytuję odpowiedźdo caterpillar wysłana równieżdo Bianki:

Wtam, usiłuję wysłać od 24 i g .o wychodzi może teraz przed chwilą ....Biance odpowiedziałam na podobne pyt i poszło ale jeśli nie przejdzie to ponownie spróbuję gdy nakarmię Małą.

Przykład:dla ładnie ubranej klientki- co niestety czesto oznacza ciuchy za grubą kasę - skórzana włoska delikatna krótka beżowa kurteczka kosztowała wg. również cudnie wypielegnowanej znudzonej paniusi sprzedawczyni 630zł a dla mnie ta sama kurtka 720zł bo nie kapało ze mnie złotem a paznokcie nie były długimi akrylami w panterkę jak na - pinger.pl

A ja się Tobie dziwię choć z serdecznym uśmiechem w jakimś dobrym świecie Jesteś - bez kpiny poważnie. Ja na razie jestem w 4 ścianach i też w bezpiecznym świecie ale za chwilę wyjdę "walczyć o przyjęcie Małej do przedszkola" i tu nie chodzi o pierwsze wrażenie jakiejś przedszkolanki bo ona ma - o czym nie mówi sie głośno coś przy naborze do powiedzenia(wystarczy tel do wydziału edukacji) tylko o samopoczucie i pewność siebie zachwianą ponad 2 letnim siedzeniem w domu kilkumiesięcznym bębnem w poncho -bo była jesień i problemami osobistymi.
Uspokoi mnie to że nie przyszłam w ciuchach które nosiłam przed ciążą takich dla 25-28latki a dla 36 latki - mówiłam stara jestem: schludnie, modnie, z klasą właściwie dla zajmowanego stanowiska w pracy - takie barwy ochronne - w przyrodzie też sie straszy przeciwnika.

....bo sa ludzie i ludziska przyjdziesz ubrana "tak sobie ,bez makijażu ze standardowo podkrążonymi oczami" i pani lub paniusia przedszkolanka potraktuje cie jw. klientkę nr 2 czyli mnie
Stare przysłowie jak cię widzą tak cię piszą.

Bedzie to wyskok jednorazowy ponieważ już nie urosnę więc mogę pozwolic sobie na odrobine luksusu natomiast zgnuśnienie domowe powoduje zwielokrotniony kompleks nizszości + 0zł wychowawczego. Jakos musze unieść tą zmartwioną głowę przy mamach- 27 latkach, tzw tuning zewnętrzny ogólnie nie jest źle ale ... Kilkoro z was wie czemu nie jest dobrze

Żeby było jasne moje zachowanie to maska ochonna, a podstawa jaką się zawsze kieruję to wychowanie od małego, że nie ubiór czy posiadanie czynia człowieka ale aktualnie jest ono w zaniku u wiekszości ówczesnych "ludzi".

Wystarczy spojrzenie,gest,słowo potracenie łokciem, nie podanie a rzucenie reszty przez kasjerkę- jak psu-przepraszam pieski- zajeźdżanie drogi, mruganie swiatłami w mieście no jedzie xenon a że mocy ma mniej to nic,że w leasingu nie ważne jestem królem drogi (zakompleksiony kierowca typu mistrz prostej), żeby odzczuć że jest sie poniżej... oczywiście są takie dni że mi to wisi nawet większość ale zdarzają się chwilę kiedy wszystko cię dołuje i ww. przykłady to gwóźdź do.....

W tym problem jak przeprowazic Mojego Maluszka z podniesioną głową gdy wokół pełno zawiści, kpiny, śmiechu,drwin, wywyższania się i chamstwa nawet u 3 letnich dzieci- odpychanie, zabieranie czegoś,niszczenie,sypanie piachem bo innemu ładniejszy zamek sie z piachu udał koszmar jakiś dopisane ale wyśmiewanie sie z ubrania, samochodu którym przyjechał ktoś po odbiór dziecka i jedmo zdanie które słyszałam live nie tylko z kawałów babcia po ciebie przyszła- mama ale zmeczona- smiech
Stąd zaożenie, że niestety respekt u prostaków a takich na kopy wzbudza odpowiedni ubiór...(tylko to mnie dot) a jeszcze jeśli pojazd i dom lepszy, wakacje na Bali a nie w Ustce, dziecko w ubrankach next a nie 5 10 15 (choć wiele jest ok) to miazga z paniusi zostaje.

Niestety już mamusie, tatusie, babcie uczą dzieci zachowań typu: ona tego nie ma jest gorsza. Dziecko widzi w reklamie zabawkę prosi mame,mama nie ma na podstawowe wydatki powstają 3 wyjścia
1.pożycza kupuje i to krok od zepsucia myślenia dzieciaka,
2. odmawia tłumaczac ze nie jest w stanie kupić , dziecko rozumie bo słuchało mamy ale później inne dzieci na taką odp reagują "to co mama nie pracuje mało zarabia? pije?- to ekstremalny przykład,
albo właściwy na którym ja zostałam wychowana - choć nie należy pomijać szczegółu że gdy byłam mała nic wówczas nie było wiele buty na kartki, haki w miesnym, ubrania szyło sie samemu jeśli cudem był materiał
3. czy jest ci to potrzebne czy chcesz sie pochwalić,masz juz coś takiego, nie musisz pokazywać innym, chwalą się maluchy ty jesteś poważniejsza , za chwilke one zrozumieją że robią żle, nie wolno sie wyśmiewać z tego lub jeśli stać rodzinę: zastanów się wolisz kupić coś ....(5 bluzka,10 gra, lalka,piórnik)... czy coś takiego książka,plecak itp. lub inny czy dla starszych teleskop, laptop,drukarka...musimy oszczędzić na taki wydatek.
Odajmy to czego nie używasz innym dzieciom - bardzo się ucieszą, nie każdy ma tak dobrze jak ty, nie jest przez to gorszy. (Aha i z założenia nie akceptuję prezentów na komunię prócz standardowego zaproszenia gości do domu na poczęstunek a co prezentów gorsza na jej rocznicę.)

I jeszcze jedna podłość w świecie dorosłych głupiś bo biedny biedny bo głupiś-stare ale jak zaboli gdy usłyszysz, szczególnie gdy bieda wynika z choroby twojej lub kogoś kto cię do tej pory utrzymuje......

Temat wymaga odrębnego wątku bo w seksie sie nie mieści choć dochodzi już do licytowania sie kto dłużej itp. ale to chyba na obcym nam forum "Idioci sa wśród nas"

pzdr

dzięki za wyjasnienie caterpillar :)
Ostatnio edytowano 7 mar 2011, o 17:31 przez Monia0107, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez caterpillar » 7 mar 2011, o 17:57

---------- 16:24 07.03.2011 ----------

Oj, ja też dołączę... chociaż po tym, kiedy koleżanka DZIEŃ PRZED WYMIANĄ OKIEN - umyła je, to już mnie chyba nic nie zdziw

hehe dobre :D

Monia dostalam! Jesli mnie nie ma na portalu wiadomosc "zostaje" w zakladce do wyslania . i kiedy sie pojawie automatycznie dostaje na skrzynke wiec bez paniki :wink:

---------- 16:49 ----------

mial byc osobny watek no ale doszlismy od wytrysku do ciuszkow :wink:


Monia juz wyslalam Ci na priva

jestemw podobnym wieku co Ty i uwazam ,ze kobieta powinna byc zadbana i czuc sie komfortowo w tym czym chodzi bo to wazne .
Nie unikniemy oceny , ja jesli moge unikam takich ludzi i takich miejsc i juz.
Nie wygladam standardowo ze wzgledu na np fryzury jakie nosze czy styl i szczerze, to mam gdzies, co mysli o mnie pani w sklepie .

jesli chodzi o dziecko

moje ma kilka wyjsciowych ciuchow a reszte kupuje w secend hendach bo tanio i nie szmaty tylko prawie nie zniszczone porzadne ciuchy za grosze.

Nie ma cisnienia kupowania markowych ciuchow..moze gdybym miala kasy jak lodu...

do przedszkola puszczam w zasadzie w najgorszych ciuchach typu spodnie dresowe, koszulki (bo ma byc wygodnie i i ma prawo sie brudzic przy malowaniu czy zabawie-zreszta takie zalecenie w przedszkolach, w poprzednim mielismy mundurki i to bylo dobre rozwiazanie)

nie przesadzam z zabawkami i gadzetami

wiesz dzieci potrafia nas zaskoczyc

ja zauwazylam (to wlasciewie oczywiste ) ,ze zadne zabawki nie zastapia zabawy z dzieckiem.
Moje (nie chwalac sie) ma taka wyobraznie ,ze wystarczy zarzucic koc na stol i tak potrafi powymyslac zabawy ,ze bawi sie z innymi dziecmi nie dotykajac zabawek hehe ostatnio 4 godziny pod suszarka na ubrania, ktora robial za namiot a pies robil za potwora
:shock:

Wazne zeby dzieci lubily przychodzic do Twojego dziecka bo jest fajne a nie bo fane ma zabawki


Przyznam ,ze zle sie czuje w srodowisku snobow i fakt czasem potrafia podkopac twoje poczucie wartosci ale znam tez wiele bogatych z wysokim statusem spolecznym,ktorzy traktuja cie jak czlowieka .

nie daj sie zwariowac Monia :?

---------- 16:57 ----------

p.s. nauczyciele beda oceniac Cie nie po ciuchach a po tym jak wychowalas dziecko a tego nie da sie zamaskowac zadnymi drogimi pierdolami.

:wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Monia0107 » 7 mar 2011, o 18:17

caterpillar napisał(a):---------- 16:24 07.03.2011 ----------

Oj, ja też dołączę... chociaż po tym, kiedy koleżanka DZIEŃ PRZED WYMIANĄ OKIEN - umyła je, to już mnie chyba nic nie zdziw

hehe dobre :D

Monia dostalam! Jesli mnie nie ma na portalu wiadomosc "zostaje" w zakladce do wyslania . i kiedy sie pojawie automatycznie dostaje na skrzynke wiec bez paniki :wink:

---------- 16:49 ----------

mial byc osobny watek no ale doszlismy od wytrysku do ciuszkow :wink:


Monia juz wyslalam Ci na priva

jestemw podobnym wieku co Ty i uwazam ,ze kobieta powinna byc zadbana i czuc sie komfortowo w tym czym chodzi bo to wazne .
Nie unikniemy oceny , ja jesli moge unikam takich ludzi i takich miejsc i juz.
Nie wygladam standardowo ze wzgledu na np fryzury jakie nosze czy styl i szczerze, to mam gdzies, co mysli o mnie pani w sklepie .

jesli chodzi o dziecko

moje ma kilka wyjsciowych ciuchow a reszte kupuje w secend hendach bo tanio i nie szmaty tylko prawie nie zniszczone porzadne ciuchy za grosze.

Nie ma cisnienia kupowania markowych ciuchow..moze gdybym miala kasy jak lodu...

do przedszkola puszczam w zasadzie w najgorszych ciuchach typu spodnie dresowe, koszulki (bo ma byc wygodnie i i ma prawo sie brudzic przy malowaniu czy zabawie-zreszta takie zalecenie w przedszkolach, w poprzednim mielismy mundurki i to bylo dobre rozwiazanie)

nie przesadzam z zabawkami i gadzetami

wiesz dzieci potrafia nas zaskoczyc

ja zauwazylam (to wlasciewie oczywiste ) ,ze zadne zabawki nie zastapia zabawy z dzieckiem.
Moje (nie chwalac sie) ma taka wyobraznie ,ze wystarczy zarzucic koc na stol i tak potrafi powymyslac zabawy ,ze bawi sie z innymi dziecmi nie dotykajac zabawek hehe ostatnio 4 godziny pod suszarka na ubrania, ktora robial za namiot a pies robil za potwora
:shock:

Wazne zeby dzieci lubily przychodzic do Twojego dziecka bo jest fajne a nie bo fane ma zabawki


Przyznam ,ze zle sie czuje w srodowisku snobow i fakt czasem potrafia podkopac twoje poczucie wartosci ale znam tez wiele bogatych z wysokim statusem spolecznym,ktorzy traktuja cie jak czlowieka .

nie daj sie zwariowac Monia :?

---------- 16:57 ----------

p.s. nauczyciele beda oceniac Cie nie po ciuchach a po tym jak wychowalas dziecko a tego nie da sie zamaskowac zadnymi drogimi pierdolami.
:wink:


Nie daje się zwariować chcę kupić tylko jakąś ładną odpowiednią rzecz :shock: :roll: myślałam że wyczerpujaco napisałam że po ciązy mimo ze schudłam mam rzeczy w których wygladam nie tak jak powinnam

a nauczyciel nie ma prawa mnie oceniać tylko zachowanie i wiedzę dziecka która sam ma obowiazek przekazac wiec niech ocenia sam siebie...a grzecznośc i uprzejmośc jak najbbardziej to moja rola lecz dziecko powinno równiez umieć rozpoznać co komu wolno- chyba nie bedzie przepraszać za to że nie zdażyło do ubikacji mimo wczesniejszego poinf. przedszkolanki która jej nie pusci do toalety :?:

a ja optuje za wychowaniem w przedszkolu z metoda montessori mniej zabawek wiecej nauki doswiadczeń zabawy przez naukę, zabawki ma w domu i to z sentymentu takie które ja miałam, klocki,stemple, koc,latrka,farby,kredki.wiatraczek itp. Ja nie miałam i mała też nie wid ze powodu zeby miała lalki barbie itp twory

a co do uginania sie przed zakupem zabawki...wyjaśniłam jestem na wielkie NIE. :x

fioletowy tekst- nie mam zamiaru zamaskować ale wzbudzić u prostaka respekt, człowiek na poziomie nie zważa na detale jak wygląd lecz nie wiem z kim będę mieć do czynienia

...ps z dzieckiem bawię się ja - od początku do teraz czasem gdy jest to możliwe włącza się mój Tata
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez caterpillar » 7 mar 2011, o 20:27

generalnie chodzi mi o to Monia ,ze to my dorosli sami na wlasne zyczenie rozpieszczamy dzieciaki i uczymy ich,ze rzeczy materialne, wyglad, marka sa naistotniejsze w zyciu

oczywiscie nie wszyscy..ja znam wielu co drogimi zabawkami albo glupkowatym swiatopogladem wypelniaja dziecku swiat i mysla ,ze o to wlasnie chodzi.

to jak traktujesz ludzi i w jaki sposob pozwalasz traktowac siebie, to tez wazna lekcja dla twojego dziecka.
jesli ktos pokazuje ,ze tylko drogimi rzeczami ,samochodami itd wzbudzi szacunek innych dziecko bedzie mialo taki obraz swiata.




jesli brak ci asertywnosci , pewnosci siebie (albo znajomosci hehe) , to nie zalatwisz zadnej sprawy nawet jak bedziesz miec na sobie najlepsze ciuchy




:wink: pozdrawiam !
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 7 mar 2011, o 20:30

wszystko fajnie, mądre rzeczy dziewczyny piszą, ale kup sobie coś ładnego ;)
Może nie koniecznie postarzającego Cię o te kilka lat (bo i po co) zdążysz mieć te lata :]
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caterpillar » 7 mar 2011, o 20:48

no i pochwal sie co kupilas :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Honest » 7 mar 2011, o 23:25

caterpillar napisał(a):


jesli brak ci asertywnosci , pewnosci siebie (albo znajomosci hehe) , to nie zalatwisz zadnej sprawy nawet jak bedziesz miec na sobie najlepsze ciuchy




:wink: pozdrawiam !


AMEN :)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Bianka » 7 mar 2011, o 23:34

Właśnie się przeraziłam że przecież jak ja nie dam rady i się rozsypie to ona to będzie widzieć, będzie patrzeć i "uczyć się" a tak bardzo chciałabym żeby moje dziecko było zaradne i silne:( To tak odnośnie tego co napisałaś Cat, sorki że tak o sobie ale mam dół doła i za chwile umre:(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 313 gości

cron