Prawko

Rozmowy ogólne.

Prawko

Postprzez nusia___ » 6 mar 2011, o 17:35

Czy moge miec jakies problemy w zwiazku z zab. psychicznymi jesli chce zdawac na prawo jazdy ? :roll:
Muszze dupe ruszyc , rozruszac mozg, to latwiejsze od matury , moze to mi sie uda, a z matura jeszcze przeczekam. Moze prawko, sama nauka , a potem jazda mnie jakos wypchnie na przod.Mam nadzieje
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez mahika » 6 mar 2011, o 17:36

są badania psychologiczne.
A jeśli przyjmujesz jakieś leki, musisz uważać, bo nie wolno prowadzić, przy niektórych...



Hi, no też mam nadzieję. Mnie raczej pognębiła i to mocno :lol:
Matura to była dla mnie zwykła formalność przy nauce jazdy (teoria to też pikuś) ale sama prowadzenie samochodu, to jakiś koszmar.
Prawka nie mam do dziś ;)
Zależy kto się w czym jak czuje...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Honest » 6 mar 2011, o 20:45

Hej ;)
Dla mnie matura to także była formalnośc. Tak straszyli, a to rajska plaża była :) :lol:

Co do prawka, to Mahika od kiedy sa te psychologiczne testy czy badania??? Ja zdawałam w 2007 r. i nie miałam.
trzeba także uważać z lekami, to prawda. Po niektrych nie można prowadzić pojazdów, ale tutaj najlepiej porozmawiac z lekarzem, a nie tylko sugerowac się ulotką.

Mahika, dlaczego jazda dla Ciebie to koszmar??? ja to uwielbiam!!!!!! Skrycie marzę, aby kiedyś zatrzymała mnie do kontroli policja (ale tylko do kontroli!!!). Może głupie, ale nie mogę się doczekac tego coś :lol:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez mahika » 6 mar 2011, o 20:48

ups. A nie ma testów? Możliwe, bo moja siostra robiła prawko żeby jeździć służbowo, więc miała, może normalnie to nie ma :oops:

A ja nie wiem czemu :(
To było 10 lat temu, może teraz lepiej bym sobie poradziła... :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Honest » 6 mar 2011, o 20:52

Hmmm... Mój tata ma słuzbowe auto i nie wiem czy jakies testy miał? :?
Mahika, a musisz od nowa zapłacić za kurs????
Ja na początku bardzo się bałam jeździć, przed kursem. Pamiętam jak na 2 godzinie wyjechałam na miasto :lol: :lol: Było mi tak gorąco, ale zaskoczyło i polubiłam to bardzo :)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez zahipnotyzowana » 6 mar 2011, o 20:54

Honest napisał(a):Skrycie marzę, aby kiedyś zatrzymała mnie do kontroli policja (ale tylko do kontroli!!!). Może głupie, ale nie mogę się doczekac tego coś :lol:


Mnie zatrzymali 2 tyg temu, niby tez tylko do rutynowej kontroli,ale nie posiadam prawka, do tego nawet pełnoletnia jeszcze nie jestem, i ta niewinna standardowa kontrolaa była baardziej szczegółowa niż miśki planowali :roll:
To się nazwywa mieć pecha :?
zahipnotyzowana
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 08:18
Lokalizacja: LECH POZNAŃ

Postprzez caterpillar » 6 mar 2011, o 20:56

znaczy jezdzisz bez prawka ??
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 6 mar 2011, o 20:58

nie wiem, ona w zeszłym roku robiła.

to chyba bez znaczenia, raczej bym cały kurs wykupiła, bo z mojej wiedzy to pozostało niewiele.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez zahipnotyzowana » 6 mar 2011, o 21:03

caterpillar do mnie te pytanie?? jesli tak to od razu się obronie i odpowiem że nie jezdze bez prawka, zaledwie kilka razy mi sie zdarzyło i to na obrzerzach miasta przez uliczki gdzie prawie ruchu nie ma, i tak wtedy było, tam gdzie zajechalam to żadnego zycia nie było widac,nikogo,niczego a tuuu baach-kontrola policyjna
Ale w zyciu bym się nie odwazyła do centrum tak wyjechać bez upoważnienia
zahipnotyzowana
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 08:18
Lokalizacja: LECH POZNAŃ

Postprzez mahika » 6 mar 2011, o 21:06

a to peszek :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 6 mar 2011, o 21:08

:shock: :twisted:
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez caterpillar » 6 mar 2011, o 21:12

ah to faktycznie pech ze w takim miejscu policja sie znalazla
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Honest » 6 mar 2011, o 21:21

zahipnotyzowana napisał(a):caterpillar do mnie te pytanie?? jesli tak to od razu się obronie i odpowiem że nie jezdze bez prawka, zaledwie kilka razy mi sie zdarzyło i to na obrzerzach miasta przez uliczki gdzie prawie ruchu nie ma, i tak wtedy było, tam gdzie zajechalam to żadnego zycia nie było widac,nikogo,niczego a tuuu baach-kontrola policyjna
Ale w zyciu bym się nie odwazyła do centrum tak wyjechać bez upoważnienia


Przyznam, że to nie jest żadne usprawiedliwienie. Bardzo dobrze, że Policja się tam znalazła.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez zahipnotyzowana » 6 mar 2011, o 21:29

No trudno, stało się, napisałam o tym, nie to aby sie pożalić, bo z tym pechem to tak w przenosni to ujełam, tylko dlatego że ty Honest napisałas, że marzysz po cichu o kontroli policyjnej, i jeszcze nie miałaś okazji tego czegos doświadczyc, ja z kolei nie marzyłam,(no bo jak??)a doświadczyłam w nieodpowiednim momencie,i miejscu ,o to mi chodziło
zahipnotyzowana
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 08:18
Lokalizacja: LECH POZNAŃ

Postprzez Honest » 6 mar 2011, o 21:30

Hmmm... a ja mysle, ze może w odpowiednim. Może przestaniesz jeździć bez prawka. Możesz sobie złamać życie i komuś innemu także. To nierozsądne, nawet na takim odludziu.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 538 gości