Orgazm bez wytrysku...

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Księżycowa » 1 mar 2011, o 22:37

Mahika nigdzie nie napisałam, ze jesteś zgryxliwa, tylko, że w ZGRYŹLIWY sposób" komentujesz a to różnica...

Wero jakoś tak raczej wątpliwości mam co do pigułek a co do seksu... no szokiem dla mnie był orgazam bez wytrysku, bo nie spotkałam sie z tym i tyle... jakoś więcej pytań mi się nie nasuwa, za eksperta też nie uchodzę :lol: . Hmmm z jakości też jestem zadowolona i to nawet bardzo : :D Jakoś ogólnie nie mam z noczym problemu, ta jedna rzecz mnie zdziwiła, tyle...

Za książkę dzięki, przeczytam... na pewnoewiele się z niej dowiem :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez caterpillar » 2 mar 2011, o 00:36

Kasiorek przepraszam ale pewne zachowania powinny być wyjaśnione przepraszam że w Twoim wątku - po raz 1 i ostatni cokolwiek później...


cóż doduś jesteś niezmiennie złośliwie ograniczony........jak jajo a raczej jak skrzek żabi delikatny a sie przyczepi czy jak dmuchawiec uroczy a brudzi paluchy. Jednak szpilę wsadzasz standardowo w jakim celu tylko kilka poetycko nastawionych osób wie dlaczego i co Tobą kieruje, ale wielkie umysły miały pewne powiedzmy unikalne upośledzenie Ty akurat upatrujesz sobie ofiarę i cokolwiek napisze nawet nie do Ciebie to tak Cię to zaboli jak zrywanie paznokcia.
A ostrzegano mnie... nie tykaj Dodusia ......ale żeby nie móc powoływać się na ten sam cytat??????????? i to mój żeby sie nie powtarzać ??????????????jakaś straszna boleść w Tobie siedzi jakieś ego z otoczką pod napięciem. Szczerze mówiąc zanim Napiszesz Pomysl nie użyłam Twojej wypowiedzi tylko tresci cytatu który również podjąłeś stad użycie Twojej osoby w ramce.



Monia
_________________ :shock: mam wrazenie ,ze dorabiasz sobie ideologie do zwyklej wypowiedzi dodusia i szczerze to JA nie kumam Twoich wyjasnien czy pretensji w tej kwestii (tu chodzi mi o odpowiedzi na dodusia post)

nie jestem jakas jego fanka ,zeby bylo jasne staram sie obiektywnie ocenic sytuacje.

jak dla mnie facet wypowiedzial sie rzeczowo (i fajnie ,ze wreszcie facet )

pozdrawiam i nie siejmy juz fermentu !
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Honest » 2 mar 2011, o 00:39

caterpillar napisał(a):Kasiorek przepraszam ale pewne zachowania powinny być wyjaśnione przepraszam że w Twoim wątku - po raz 1 i ostatni cokolwiek później...


cóż doduś jesteś niezmiennie złośliwie ograniczony........jak jajo a raczej jak skrzek żabi delikatny a sie przyczepi czy jak dmuchawiec uroczy a brudzi paluchy. Jednak szpilę wsadzasz standardowo w jakim celu tylko kilka poetycko nastawionych osób wie dlaczego i co Tobą kieruje, ale wielkie umysły miały pewne powiedzmy unikalne upośledzenie Ty akurat upatrujesz sobie ofiarę i cokolwiek napisze nawet nie do Ciebie to tak Cię to zaboli jak zrywanie paznokcia.
A ostrzegano mnie... nie tykaj Dodusia ......ale żeby nie móc powoływać się na ten sam cytat??????????? i to mój żeby sie nie powtarzać ??????????????jakaś straszna boleść w Tobie siedzi jakieś ego z otoczką pod napięciem. Szczerze mówiąc zanim Napiszesz Pomysl nie użyłam Twojej wypowiedzi tylko tresci cytatu który również podjąłeś stad użycie Twojej osoby w ramce.



Monia
_________________ :shock: mam wrazenie ,ze dorabiasz sobie ideologie do zwyklej wypowiedzi dodusia i szczerze to JA nie kumam Twoich wyjasnien czy pretensji w tej kwestii (tu chodzi mi o odpowiedzi na dodusia post)

nie jestem jakas jego fanka ,zeby bylo jasne staram sie obiektywnie ocenic sytuacje.

jak dla mnie facet wypowiedzial sie rzeczowo (i fajnie ,ze wreszcie facet )

pozdrawiam i nie siejmy juz fermentu !



Całkowicie się zgadzam z Caterpillar.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez caterpillar » 2 mar 2011, o 01:36

Obrazek



:wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Monia0107 » 2 mar 2011, o 03:09

8) i :oklaski: za niezrozumienie klimatu.
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez ewka » 2 mar 2011, o 08:05

Monia0107 napisał(a):8) i :oklaski: za niezrozumienie klimatu.

Ooooo!!! To i ja się łapię na oklaski :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez doduś » 2 mar 2011, o 10:36

Do użytkownika Monia0107. Informuję Cię, ze nie zamierzam tolerować dłuzej Twoich personalnych ataków na mnie.
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez Monia0107 » 2 mar 2011, o 11:00

doduś napisał(a):nie wiem do czego nawiazujesz.
Odpowiedziałem na zadane przez autorkę pytanie. Nie wnikam w podłoze emocjonalne/psychologiczne czy jakie tam było, na jakim doszło do stosunku.
Zarówno orgazm bez wytrysku jak i wytrysk bez orgazmu u mężczyzny jest mozliwy. Jeśli zdarzyło się to jednorazowo to ja bym się tym nie przejmował.


Reakcja Dodusia do mnie tekstem pogrubionym zdziwiła mnie bo jak wcześnej wyjaśniłam odniosłam się do własnego cyt a Pan został dotknięty stąd wnioski późniejsze. Pewnie to sensowny facet ale mimo to postanowiliśmy na siebie nie reagować i tak też jest do czasu gdy nie pisze do mnie. To że "doduś" znalazł się w ramce jako przytoczenie komentowanego cytatu, to pośpiech przyznam. Odp. Jego jest fajna ale bez znaczenia dla tego co później napisałam i się do niej nie odniosłam.

W związku z tym że śmiałam zareagować na dziwny wpis - typu co od Pana D chcę- kółeczko adoracji WW. odezwało się, jest to dziwne bo Ewo pojawiasz się jak na tel ale tym razem bezcelowo :oklaski: i ukłony dla Ciebie bo śmiesznie Ci wyszło może to reakcja bez przeczytania. Swoją drogą zastanawiająca ta obrona i swoiste towarzyskie (nie rasowe i religijne)ku klux klan.

Doduś nareszcie się rozumiemy... podkreślam nie odnosiłam się do Twojej wypowiedzi sam Rozpoczałeś zbędną rozmowę, czasem nie trafi się na gąbkę po której mozna skakać.
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez ewka » 2 mar 2011, o 11:53

Pozwolę sobie jeno kwiatuszka zostawić :kwiatek2:

:)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Monia0107 » 2 mar 2011, o 12:01

:kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: dla :grupa: ...........a szczery kwiatek zawsze miły
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Postprzez Winogronko7 » 2 mar 2011, o 13:38

Przeczytałam dokładnie cały wątek- Kasiorku, jestem pewna, że po tych wszystkich postach od forumowiczów już nigdy nie popełnisz takiego błędu.

pozdrawiam 3maj się :)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Postprzez ewka » 2 mar 2011, o 14:18

Winogronko7 napisał(a):Przeczytałam dokładnie cały wątek- Kasiorku, jestem pewna, że po tych wszystkich postach od forumowiczów już nigdy nie popełnisz takiego błędu.

pozdrawiam 3maj się :)

Hehe, bo i seksu się może odechcieć :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Księżycowa » 3 mar 2011, o 02:54

Kurczę ewo i mi sie odechciało trochę,.... Ale już wszystko myślę wróci do normy, bo coś czuję, ze ciocia jedzie :lol:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Sinusoida » 3 mar 2011, o 03:03

No to ufff Kasiorku. Cieszę się:)
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez ewka » 3 mar 2011, o 07:41

No to dobrze.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 348 gości

cron