doraźna pomoc przy nerwicowych atakach lęku

Rozmowy ogólne.

Postprzez zahipnotyzowana » 28 lut 2011, o 19:18

Goszka napisał(a):
zahipnotyzowana napisał(a):
mahika napisał(a):pkt. 7 regulaminu


Goszka napisał(a): o to to!I jeszcze punkt 9.W końcu każdy z nas ma inne doświadczenia..........


heee? ?? and???? :?
z tego co widze to regulamin ma 16 obszernych punktów, więc zbędne jest aby każdy po kolei wklejał punkt po punkcie, :roll:

...And zastanów się zanim następnym razem napiszesz coś,co nie wnosi niczego konstruktywnego do czyjegoś problemu.Proste?


Przytaczam to co napisałas jeszcze raz, i to jest SEDNO SPRAWY: .."W końcu każdy z nas ma inne doświadczenia,nie ma jednej niezaprzeczalnej prawdy, na podstawie której można coś rekomendować lub kategorycznie odradzać..."
No własnie ja sie opieram w moich wypowiedziach na faktach a nie na gdybaniu i fikcji. Mam do tego prawo ,i nie łamie to regulaminu w żadnym wypadku. Mozna wyrażac apropate jak i dezaprobate. I nie oceniaj moich wypowiedzi czy wnoszą coś konstruktywnego do czyjegoś problemu bo jest to szyderczo wyrachowane manią wyzszości twojej nieomylności.
Z mnóstwoma światopogladami tutaj sie nawet w jednej dziesiątej procenta nie zgadzam, ale nie upowaznia mnie to do kpin z czyis prób pomocy

BTW: Pewnie źe to miałam na mysli co Fili napisał, ja pier"g"oole....
Ostatnio edytowano 28 lut 2011, o 19:21 przez zahipnotyzowana, łącznie edytowano 1 raz
zahipnotyzowana
 
Posty: 72
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 08:18
Lokalizacja: LECH POZNAŃ

Postprzez Bianka » 28 lut 2011, o 19:20

Ja wierzę w psychoterapię jedynie jak spełnione są przynajmniej trzy warunki:
- silna determinacja pacjenta
- trafienie na dobrego, swojego terapeutę
- częste, regularne, nie przerywane wizyty
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Goszka » 28 lut 2011, o 19:33

zahipnotyzowana napisał(a):
Goszka napisał(a):
zahipnotyzowana napisał(a):
mahika napisał(a):pkt. 7 regulaminu


Goszka napisał(a): o to to!I jeszcze punkt 9.W końcu każdy z nas ma inne doświadczenia..........


heee? ?? and???? :?
z tego co widze to regulamin ma 16 obszernych punktów, więc zbędne jest aby każdy po kolei wklejał punkt po punkcie, :roll:

...And zastanów się zanim następnym razem napiszesz coś,co nie wnosi niczego konstruktywnego do czyjegoś problemu.Proste?


Przytaczam to co napisałas jeszcze raz, i to jest SEDNO SPRAWY: .."W końcu każdy z nas ma inne doświadczenia,nie ma jednej niezaprzeczalnej prawdy, na podstawie której można coś rekomendować lub kategorycznie odradzać..."
No własnie ja sie opieram w moich wypowiedziach na faktach a nie na gdybaniu i fikcji. Mam do tego prawo ,i nie łamie to regulaminu w żadnym wypadku. Mozna wyrażac apropate jak i dezaprobate. I nie oceniaj moich wypowiedzi czy wnoszą coś konstruktywnego do czyjegoś problemu bo jest to szyderczo wyrachowane manią wyzszości twojej nieomylności.
Z mnóstwoma światopogladami tutaj sie nawet w jednej dziesiątej procenta nie zgadzam, ale nie upowaznia mnie to do kpin z czyis prób pomocy

BTW: Pewnie źe to miałam na mysli co Fili napisał, ja pier"g"oole....

no to skoro piszesz ze swojego doświadczenia, to weź zaznacz to w poście i rozwiń myśl.
A nie: 'psychoterapia to cud,miód,orzeszki.Abrakadabra'.
Jeżeli się wypowiada własną opinię to fajnie jest uzasadnić.Tak to widzę.Zresztą naprawdę nie wydaje mi się aby był to temat stosowny do dyskusji kto co napisał i dlaczego...A szydercze jest to co przytoczyłam wyżej tak btw,a co sama napisałaś.To się nazywa konstruktywna opinia HAHA.
To ostatnie co w ogóle do Ciebie piszę zahipnotyzowana.Mam nadzieję że stać Cię na minimalne zrozumienie.
Goszka
 

Postprzez biscuit » 28 lut 2011, o 19:35

Bianka napisał(a):Ja wierzę w psychoterapię jedynie jak spełnione są przynajmniej trzy warunki:

wiara w psychoterapie
:D

o WIERZE to można mówić
gdy jakieś zjawisko nie znajduje naukowego potwierdzenia w rzeczywistości

ale nie o dziedzinie
która obecnie
w erze neuronauki
badań nad mózgiem i umysłem człowieka
EEG, rezonansu magnetycznego
dysponuje wieloma dowodami
potwierdzającymi skuteczność metod psychoterapeutycznych
w leczeniu zaburzeń ludzkiej psychiki
Ostatnio edytowano 28 lut 2011, o 19:37 przez biscuit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez Filemon » 28 lut 2011, o 19:37

:shock: :D

mnie wiadomo jedynie o badaniach, które wykazały, że wszystkie metody psychoterapii jak leci wykazują się mniej więcej... tą samą skutecznością... (podobno jedynie z lekką przewagą podejścia podejścia behawioralno-poznawczego)

a na ile skuteczne są psychoterapie w ogóle, to widać... po połowie co najmniej użytkowników tego portalu...

prawie każdemu pomogło i... szuka jakiejś następnej terapii... :lol: albo już i nie szuka, tylko tutaj wypisuje swoje smutki i problemy i co i rusz kiepskie samopoczucie...

no jedynie impra zawsze czuła się dobrze - dzięki swemu narciarskiemu hobby! :haha: widocznie nikt tutaj poza nią na nartach nie jeździ... ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Bianka » 28 lut 2011, o 20:24

O ja pierdziele wierze nie wierze, sranie w banie, wkurwia mnie juz to czepialstwo na psychotekscie, Biscuit chyba wiesz w jakim sensie to napisalam a jak nie to sorry ale tępa jestes albo zbyt drobiazgowa, normalnie odezwac sie juz tu powoli nie mozna, co chwile ktos ma dojebke, odczepcie sie wszyscy od wszystkich i bedzie dobrze!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Filemon » 28 lut 2011, o 20:28

Bianka napisał(a): normalnie odezwac sie juz tu powoli nie mozna, co chwile ktos ma dojebke, odczepcie sie wszyscy od wszystkich i bedzie dobrze!


popieram - bardzo sensowna propozycja, moim zdaniem... :)

a może to na nadchodzącą wiosnę, taka... burza hormonów... ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez biscuit » 28 lut 2011, o 20:33

Bianka
może łyknij se benzodiazepin na ten Twój... temperament
8)
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez mahika » 28 lut 2011, o 20:38

najłatwiej na hormony zwalić
:shock:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 28 lut 2011, o 20:41

wiecie co jest najsmutniejsze?Że w tym wątku zaczyna być więcej postów zawierających napinkę niż porad dla inki.Porad konstruktywnych z których mogłaby skorzystać.
Jeżeli ktoś szuka sposobów doraźnych to oczekuje chyba porad odnośnie tego, a nie z czego ma nie korzystać .
Może coś jest w powietrzu.Ja ostatnio chodzę drażliwa i byle co mnie wytrąca z równowagi.
Zmywam się.Co miałam napisać to napisałam do inki,mam nadzieję że się przyda.
Goszka
 

Postprzez mahika » 28 lut 2011, o 20:55

mnie się najbardziej podobało to co Ty napisałaś, sama z tego chętnie skorzystam :cmok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 28 lut 2011, o 21:04

cieszę się :) trochę ostatnio siedzę w temacie,bo bliska osoba z rodziny zajmuje się terapiami naturalnymi i sama miałam okazję przekonać się o ich dobrym wpływie :)
Poradzę się jeszcze specjalistki od tego typu terapii i napiszę coś więcej :)
Goszka
 

Postprzez Bianka » 28 lut 2011, o 21:05

W regulaminie brakuje punktu o niewykorzystywaniu tego że ktoś się otwiera i mówi o sobie do pozniejszych dojebek!

Kto chciał to zrozumiał, kto nie chciał rozdrobnił g... na atomy, sprawia Ci to przyjemność Biscuit to prędzej Ty powinnaś łyknąć co nieco!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez mahika » 28 lut 2011, o 21:08

może na początek nie "zamiast" ale dodatkowo, ewentualnie z czasem - zamiast, pod okiem lekarza, całkowicie przejść na to, myślę że może miec sens.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 28 lut 2011, o 21:11

ooo Goszka :)

iwdze, ze aromaterapia powieksza grono zwolennikow :) i dobrze :):):)

wlasnie pisze prace (jedna z dwudziestu) , ktore musze napisac, zeby moj kurs aromaterapii i medycyny chinskiej skonczyc... wlasnie o tym, w jaki sposob aromaterapia jest holistyczna, a jak mozna okreslic ja mianem sztuki :)

kciuki prosze za mnie trzymac, abym ten kurs skonczyla :)

PS.
bardzo, bardzo dobry na zasypianie i na stres, a niewymieniony wyzej, jest olejek rumiankowy - obydwa rodzaje, jakie mozna dostac w sklepach.

i rescue remedy Dr Bacha - taki w aerozolu, dwa psikniecia pod jezyk i jaka blogosc nagle ogarnia...rewelacja :)


sciski sciski :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 513 gości