Czy jestem transseksualistką?

Problemy natury seksualnej.

Czy jestem transseksualistką?

Postprzez RaitoL » 27 lut 2011, o 16:37

Mam problem. Nie akceptuję swojego kobiecego ciała. Niby jest ok, jetem w miarę ładna, podobam się chłopakom i w ogóle. Ale często sobie wyobrażam jakby to było gdybym była facetem. Często łapie się na tym, że myślę, że byłabym lepszym facetem niż kobietą. Jestem zachwycona budową ciała facetów, tym jak się poruszają, jak mówią. Najbardziej lubię obserwować gejów i mam z nimi fantazje erotyczne. Oczywiście w tych fantazjach jestem facetem. Nie mam jakiś złych wspomnień z facetami, wręcz przeciwnie. Jako mała dziewczynka wolałam bawić się z nimi niż z dziewczynami. Przez dłuższy czas ubierałam się jak chłopak. Czy coś jest nie tak. Jestem transseksualistką?
RaitoL
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2011, o 16:18

Postprzez Filemon » 27 lut 2011, o 20:16

trudno powiedzieć czy jesteś transseksualistką, tak na odległość... :) możliwe, że tak, ale o ile wiem, to oceniają to seksuolodzy a ewentualne dalsze działania mają swoje procedury...

mnie przyszła do głowy jedna taka dodatkowa myśl... że gdyby w przypadku Twojej osoby chodziło o mężczyznę w kobiecym ciele, to byłby to chyba mężczyzna homoseksualny, no bo piszesz o tym, że pociągają Cię mężczyźni a do tego geje...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez RaitoL » 27 lut 2011, o 20:47

Też mi się tak wydaje tylko że nie wiem do kogo się zwrócić o pomoc czy konsultacje na ten temat, a na wizytę po prostu mnie nie stać. Dziekuje bardzo za opinie
RaitoL
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2011, o 16:18

Postprzez Filemon » 27 lut 2011, o 20:59

w dużych miastach, to się idzie po prostu do seksuologa - takiego specjalistę można znaleźć czasem w ośrodkach psychoterapii, ewentualnie można właśnie psychologa lub psychiatrę zapytać gdzie dałoby się uzyskać wizytę bezpłatną u seksuologa w ramach NFZ... wiem, że w moim mieście jest to możliwe, ale to zdecydowanie duże miasto - trudno mi powiedzieć jak to wygląda gdzie indziej...

niektórzy lekarze psychiatrzy mają też ukończoną seksuologię jako drugą specjalizację...

pozdrawiam

Fil :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez nova » 29 kwi 2011, o 15:48

nova
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 lut 2010, o 18:11


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 320 gości

cron