poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Postprzez pozytywnieinna » 25 lut 2011, o 17:31

---------- 13:31 25.02.2011 ----------

no wlasnie dokladnie tak z tym mieszkaniem! znow bylabym przegapila, ludzie mi oczy otworzyli ah, szkohda gadac, mojej matki nie zmienie, moge tylko swoje zycie zmienic, po swojemu i wyrwac sie z jej psychicznej wladzy.

---------- 16:31 ----------

no i sytuacja z przed chwili, mala podbiegla do mojej siostry z dinozaurem, chciala jej go dac, moja siostra stala jak mumia, z zacieta twarza, mala tak stala z wyciagnieta reka i patrzyla, probowala sie usmiechnac, na nic, zrobila podkowe i sie rozplakala, zapytalam, co jej moja krolewna zrobila? a ona zaczela wrzeszczec, ze zaraz wezwie policje i zglosi znecanie sie nad nia, zadzwonila do mojej mamy, ktora powiedziala cytuje "zostaw ta wariatke i zajmij sie swoimi sprawami" i teraz moja siostra wyszla! OSZALEJE TUTAJ!!! ZWARIUJE, SZUKAM DZIS CZEGOS CALY DZIEN! :cry: :cry:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Abssinth » 25 lut 2011, o 17:45

to jest dom wariatow, gdzie jestes :(

oby sie jak najszybciej cos znalazlo dla Ciebie, bo w taki sposob to Ty zwariujesz :(:(:(:(
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez pozytywnieinna » 25 lut 2011, o 17:55

---------- 16:47 25.02.2011 ----------

no caly czas u mamy, przegladam i obdzwaniam oferty!!!

---------- 16:55 ----------

ale za to znalazlam prywatny zlobek na godziny za 7 zl za godzine! wiec bede miala mozliwosc szukania pracy, bo to nie jest taka wysoka kwota i zawsze moge ja tam podrzucic na 2-3 godziny! zlobek dziala 24 godziny i weekendy, wiec zawsze mam jakies wyjscie! powiedzcie, ze mi sie uda!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Abssinth » 25 lut 2011, o 18:03

uda Ci sie. na pewno Ci sie uda. Nie ma innego wyjscia, musi Ci sie udac!!!!

sciski,
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 25 lut 2011, o 18:07

o, jaki fajny żłobek :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 25 lut 2011, o 18:21

Tak, przydatna opcja awaryjna i to w przystępnej cenie.


pozytywna,
są dwa UDA - albo się UDA albo się nie UDA.
Jednak znając Twoją zaradność - druga bezapelacyjnie odpada !
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Sansevieria » 25 lut 2011, o 18:28

MUSI się udać, trzymam kciuki :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez limonka » 25 lut 2011, o 20:53

uda sie!!! mieszkania sie nie zrzekaj!! boze co za podle suki!!!!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez pozytywnieinna » 26 lut 2011, o 14:27

---------- 11:03 26.02.2011 ----------

dzis kot wylizal malej lek, ktory jest na recepte! i kosztowal mnie 50 zl!!!! wscieklam sie!! i uslyszalam, ze .kot ma prawo, a ja lek sobie mam chowac, stal w kuchni na segmencie!!!! i oczywiscie sama sobie zalatwie ten lek jeszcze raz!!! choc lubie zwierzeta, to mam nadzieje, ze beda musialy teraz leczyc kota, po tym!


oszaleje tutaj, nie znajde nic i tyle, nie ma tez dla nas miejsca w zadnym domu samotnej matki i nie bedzie, bo zgodnie z prawem moja mama ma zapewnic nam lokum, a tego nie zreobi, moge isc do sadu, co bedzie trwac 10 lat :cry: :cry: :cry:

---------- 11:06 ----------

moja siostra wynosi, jeszcze jakies cuda do ojca malej, oszaleje!!

---------- 13:27 ----------

sluchajcie cuda sie zdarzaja i tyle!!! wlasnie kolezanka zaproponowala mi swoje mieszkanie tylko za oplaty w wawie, na tak dlugo ile nam potrzeba, bo sama mieszka za granica i nie potrzebuje tego mieszkania! w wawie tez mam lepsze mozliwosci na szukanie pracy!!

no cuda sie zdarzaja!!!

szukam jeszcze w moim miescie przez weekend, a jak nic nie znajde to heja do wawy!!!! :lol: :lol: :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 26 lut 2011, o 14:42

A nie mówiłyśmy ;) (że się uda) :piesek:.
Szczęściara :ok:.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Sanna » 26 lut 2011, o 18:09

Trzymam kciuki żeby Ci się udało z mieszkaniem. Co do Twojej matki i siostry... brak słów. Najlepiej by chyba było dla Was gdybyś się od nich zupełnie odcięła. Wyobraź sobie, że Twoja mamusia niestety nie żyje. Była trudna kobietą, raz lepszą, raz gorszą, ale cóż... nie ma jej już na tym świecie. Ale Ty masz swoją małą rodzinę - siebie i córkę. I zobaczysz - wokół całkiem sporo życzliwych ludzi.
Pomysł z kredytem - bardzo chytry, trzeba przyznać. Kim trzeba być żeby coś takiego proponować???Nie zrzekaj się niczego, kiedyś tę część mieszkania odziedziczysz.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Bianka » 26 lut 2011, o 19:48

Pozytywna faktycznie cud z tym mieszkaniem:)) musi się udać:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Sinusoida » 26 lut 2011, o 21:03

Pozytywna, bardzo się cieszę, że jednak cuda się zdarzają :) Będzie dobrze!!
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez caterpillar » 26 lut 2011, o 23:52

pozytywna normalnie jak czytam twoje wpisy to jak oko w oko z tornadem :shock:

no trzymam kciuki za ta Wawe ! jak najdalej o pseudorodzinki! :evil:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez pozytywnieinna » 27 lut 2011, o 14:47

czekam jeszcze na jedna odpowiedz odnosnie kawalerki za 800 zl z oplatami, ale tam podobno wielu chetnych...
wiecie co, ja o czyms wlasciwie zapomnialam, ja przeciez mam tu bardzo duzo rodziny ze strony ojca, ale nikt nie utrzymywal kontaktu wlasnie ze wzgledu na moja matke, zamierzam ich odwiedzic, no przeciez nic nie trace :lol:

sanna ja juz tak mowie, ze umarla i tyle, tylko, ze one mnie strasza i nie wiem jakie dziala teraz wytocza, ja poprostu nie mam sil!!

moja matka, stwierdzila, ze odda mojej siostrze mieszkanie, zeby mogla zabrac mi mala!! bo jak powiedziala, a co ty masz!! nic, a my mamy i reszte tez Ci zabierzemy! moja siostra jest osoba emocjonalnie niedojrzala, np. ma ataki szalu jak cos nie idzie po jej mysli, wtedy wrzeszczy, krzyczy, wyzywa, kopie, demoluje!

o szaleje kiedys i tyle, wiedzialam, ze powrot tutaj to bedzie jak z deszczu pod rynne, no nic musze znalezc mieszkanie i urwac kontakty!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości