Cala prawda o Impresji vel...vel...vel...

Rozmowy ogólne.

Cala prawda o Impresji vel...vel...vel...

Postprzez anonim63 » 20 lut 2011, o 01:51

Witam wszystkich
Przegladam to forum od jakiegos czasu polecone mi przez jedna z uczestniczek z ktora jestem na innym forum psychologicznym.
I widze tez macie trole internetowe .
Wlasnie z tego powodu sie zarejestrowalem aby przestrzec przed ta osoba o nicku impresja gdyz pojawila sie kontrowersyjna osoba Roma.
Na forum na ktorym jestem /nota bene mam ten sam nick/ co jakis czas pojawia sie osoba bardzo kontrowersyjna.Ma zawsze racje ,jesli ktos sie z nia nie zgadza obraza,krytykuje ,zniewaza i to w dosc ostry sposob uzywajac niewybrednych slow.Administrator banuje taka osobe za chwile wraca pod innym nickiem.Wywoluje na forum atmosfere nieufnosci i podejrzliwosci.To niektore jej nicki Asia 23,Mizerna,motylek32,terapia,i wiele wiele innych.Styl pisania jest podobny .Oczywiscie na tym forum udziela sie tez osoba pod nickiem Impresja.Ma dziwny jezyk pisania, poniekad niezroumialy ale styl
podobny w niektorych watkach jak tutaj .Wiec jest to jedna i ta sama osoba.
Poucza,manipuluje .Oczywiscia impresja jst bardzo grzeczna i ulozona zeby jej nie zbanowali pod stalym nickiem.
Jakis czas temu wdalem sie w pyskowke z nickiem trola.
I byla tak agresywana ze napisala jedno zdanie za duzo a mianowicie wkleila kawalek mojego maila ktorego pisalem na poczatku pobytu na forum do impresji.A szybko urwalem kontakt bo impresja jest osoba nieprzewidywalna nieobliczalna nie mialem z nia o czym rozmawiac.
Oczywiscie mimo niezbitych dowodow impresja wyparla sie ,probowala manipulowac ze to ona jest ofiara.
Ma w tym jakis swoj cel wprowadzac zamet na forum jak wlasnie teraz pod nickiem Roma.
Takze jak pojawia sie nowy nick bardzo kontrowersyjny od razu czuje sie na forum jak u siebie mozecie byc pewni ze to impresja.
pozdrawiam wszystkich
W
anonim63
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 01:20

Postprzez bunia » 20 lut 2011, o 02:05

Interesujace :D ....tak czy siak witaj na Forum :)
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez marie89 » 20 lut 2011, o 11:37

Eee...


Czy ja wiem... :shock:

Ja bym raczej nie wysuwała takich hipotez...

***

Na forum może wypowiadać się każdy...

Z określonego dla siebie powodu...

Ale "trolowanie"? Jako forma rozrywki?

Nie widzę w tym sensu...


***

Co do Impresji...

Owszem.. jej poglądy bywają trudne do zaakceptowania, a raczej nie poglądy co sposób ich wyrażania... zwracanie się do innych...

Bywa kontrowersyjna... uszczypliwa... ironiczna... wręcz chamska...


Ale nie za każdym razem...

Myślę, że nie raz i nie dwa okazała życzliwość, zrozumienie... starała się dobrze doradzić...

A że bywały chwile, gdy poniosły ją nerwy (lub coś innego... nie będę zgadywać)...



Nie podobają mi się jej niektóre wypowiedzi.. zachowanie... ale jej samej nie oceniam negatywnie...

Każdy z nas jest inny...

***

Poza tym chciałam zauważyć... że obecnie bardzo widoczna jest "nagonka" na Impresję... Wybaczcie, trochę tak to wygląda...
Padają różne słowa... niby żartem.. ale jednak- to może być źródło przykrości...

Zauważyłam też, że sama Impresja ostatnio na "zaczepki" nie odpowiada...

Nie dziwi Was to?

Może to wyraźny znak, że nie chce "WOJNY"...


Co do Romy...

Troszeczkę "nabruździła" swoimi ironicznymi komentarzami- co nie do końca mogłam.. i nie mogę nadal zrozumieć... Dlaczego właściwie? Dlaczego ironia... cynizm wręcz... Hmm...

Wywołała małą burzę... ale może wcale tego nie chciała...

Dopiero się ujawniła. Nie oceniajmy pochopnie... bo to może być krzywdzące

***

Nie zamierzam tu nikogo bronić... Po prostu chciałam się podzielić z Wami moimi refleksjami...
marie89
 

Postprzez Honest » 20 lut 2011, o 15:22

Czemu mają służyć takie posty??? :shock:

Uważam, że to niestosowne. Nie wiem jakim prawem oceniasz innych.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Abssinth » 20 lut 2011, o 15:31

OK... dzieki za ostrzezenie, doceniam intencje - aczkolwiek, i tak dojdziemy do wlasnych wnioskow :)

poradzimy sobie tutaj pomimo wszystko :) duzo nas tu i niejedno juz prztrwalismy :D


witaj na forum :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez anonim63 » 20 lut 2011, o 15:51

Dziekuje za przywitanie ale to tylko jeden moj watek .Jestem na innym forum i jedno wystarczy.
Moze odpwoiem ogolnie .
Nie jestem naukowcem ani badaczem nie stawiam hipotez i potem ich nie udowadniam .To sa fakty ktore mialy miejsce na innym forum. I nie jest to tylko moja opinia.
Styl pisania,slowotworstwo,pewne nazewnictwo,slowa,budowa zdan,szyk zdan i oczywiscie styl danej osoby sa identyczne .I dowodem jest wycinek mojego maila.Czy ktos w to bedzie wierzyl wezmie to pod uwage to juz nie moja sprawa.Ja tylko ostrzegam przed ta osoba .A dlaczego? Bo uwazam ze na takich forach jak psychologia dla takich osob nie ma miejsca.Slowa moga bardzo duzo to potezna bron.Jesli sobie bedzie na towarzyskim ,erotycznym,politycznym niech sobie pisze do woli.
Przed takimi osobami ze sklonnosciami psychopatycznymi zawsze bede ostrzegal i je bede opisywal .Skad to wiadomo ? Wynikaja one z jej postow jak i pod impresja tutaj jak i na innym forum i oczywiscie jej dodatkowe nicki ktorych tworzy kilka i sama sobie odpowiada manipuluje obraza wyzywa inne osoby.A wejscie na forum jest bardzo proste nie trzeba potwierdzac nic tylko stworzyc nick i haslo.I jesli znajde ja na innym forum psychologicznym dokladnie to samo napisze czy to sie komus podoba czy nie .A co z tym zrobicie to juz wasza sprawa:))
Pozdrawiam
W
anonim63
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2011, o 01:20

Postprzez Winogronko7 » 20 lut 2011, o 16:01

Hejo:D nie wydaje mi się by Impresja była Romą. I nie wydaje mi się także by Roma jeszcze tu wróciła.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Postprzez Filemon » 20 lut 2011, o 16:22

anonim63 napisał(a):Przed takimi osobami ze sklonnosciami psychopatycznymi zawsze bede ostrzegal i je bede opisywal .


moim zdaniem, całkiem słusznie i zupełnie Cię rozumiem...

ja również odbieram impresję jako osobę zdecydowanie niszczycielską, w patologiczny sposób, z rysem psychopatycznym w osobowości...

a już czy impresja i roma to ta sama osoba oraz wszelkie inne szczegóły, to nawet wydaje mi się drugorzędne, ale możliwe, że chciałeś nam tu przekazać całkiem trafne oraz istotne obserwacje...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 20 lut 2011, o 16:24

Tak czy owak - witaj anonimie63 i dzięx za info.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez caterpillar » 20 lut 2011, o 21:20

roma-impresja taka moja pierwsza mysl byla ale szczerze mowiac ...rybka mnie to
rownie dobrze TY mozesz byc jedna z nich

:wink:


witaj!
ps. ale chetnie sobie Sherloka Holmsa ogladne dzisiaj 8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 20 lut 2011, o 21:56

caterpillar napisał(a):rownie dobrze TY mozesz byc jedna z nich

:wink:

Też mi ten obrazek przemknął przed oczyma... A może to już przewrażliwienie ?
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mahika » 20 lut 2011, o 21:58

niekoniecznie...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 20 lut 2011, o 22:40

ale jakżessshhhh ona maleńka mogła tak o mnie zapomnieć...
usycham już z tęsknoty... i aż mnie czub w lewym bucie swędzi... ;) :lol:
a ona tam traci cenne siły i wenę trwoni na jakimś innym portalu... i pewnie żyły z siebie wypruwa, żeby jak najwięcej wsparcia dać z siebie... :haha:


-=-=-=-=-=-=-

TAKIE TEKSTY TAM LATAJĄ:

Autor: impresja

masz problemy ze snem?
Żal mi Ciebie kochane biedactwo.
Nikt może Ciebie nie kocha?
Pech.
Ależ Ty Sam Siebie bardzo pewnie kochasz,a to jest wspaniałe.
Przy okazji co będziesz jutro podpowiadał Nam biednym tutaj?
Z teorii,czy już możliwe,że z własnego,bogatego doświadczenia życiowego?
Z łezką w oku przeczytam.
Pa.

------------

Boli temat filemona? i innego forum?:)
Tez by mnie bolal :) na ktorym cie jeszcze toleruja|?:)
Chyba nalezy sie filemonowi i innym wiecej informacji jak to sie przebierasz w rozne nicki:) i jak to upubliczniasz prywatne maile na ogolnym forum .
Jak myslisz co o tym beda sadzic?:)
Opowiesz nam ??
Bede czekal:))
Jak menopauza i twoje zmarszczki?:)

-------------

A ja zapytam czemu i dlaczego I.... przebiera sie w nicki terapia,mizerna , winogronko,motylek, asia 23 itp i publikuje prywatna korespondencje na ogolnym forum w chwili wscieklosci kiedy nie ma juz argumentow i obraza pod tymi nickami wszystkie osoby ktore maja inne zdanie jak ona.Znana jest tez na innym forum i rowniez ma niekorzystne notowania:))Ciekawe na ilu jest :) az taka samotna w swojej menopauzie:)))

-------------

Autor: impresja

po pierwsze jesteś zazdrosny,po drugie pisałam skąd zaczerpnęłam swój nick.
Polecam powrócić do wyszukiwarki forum i jeszcze raz przeczytać(z filozofii Wszystkich Nauk)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!),głąbie [.....]
A Ty i tak czytasz mnie,powiedz dlaczego to robisz?
Jesteś zazdrosny o intelekt Kobiet,bardzo zazdrosny i dlatego do dzisiaj nie szanujesz Psychologów Kobiet.
Pozdrawiam i żegnam.

-------------

A co jestes psycholog?:) nie jestes:) jestes zwykla ,stara zmeczona,schizofreniczna kobieta :)poza tym nieobliczalna ,nieprzewidywalna:) w tym co mowisz :) no ale sie nie dziwie bo zaden normalny facet by z taka nie wytrzymal:)jesli wokol ma mlode zgrabne pielegniarki:)
A skad zaczerpnelas nick Asia 23 ,mizerna,motylek,winogronko ,terapia?:) Chcesz grac mloda dziewczyne? w zasadzie rozumie w twoim wieku juz nic cie ciekawego nie czeka oprocz pisania na kilku forach psychologicznych:)i grania kogos kim sie nie jest:)
Pozdrowienie od filemona:))
Odpiszesz ??
Przyznasz sie w koncu:)
Masz tyle odwagi?
Brak odwagi tez jest jakas odwaga:)
Jak myslisz?
Jaka opere widzialas ostanio?:) powiesz ?:)
Jak nie odpowiesz tez to jakas odpowiedz:))
:)

-=-=-=-=-=-=-

NAWET MI TO DOSTARCZYŁO TROCHĘ ROZRYWKI, WIĘC WKLEIŁEM... :)

ALE WIECIE CO BY BYŁO NAJŚMIESZNIEJSZE?

- GDYBY JEDNAK TA JEDNA POWALONA IMPRESJA, TO NIE BYŁO TO SAMO CO TAMTA POKRĘCONA DRUGA... w ten sposób jedna pracowałaby na niesławę drugiej i vice versa...

cha... cha... dobre!
tak oto dwa podobne typy wzajemnie robiłyby sobie nie chcący czarny PR... cóż za okrutna zemsta losu... ;)

:haha:

ANONIM, TRZYMAJ SIĘ TAM CHŁOPIE I... POZDRAWIAJ JĄ ODE MNIE JAK NAJCZĘŚCIEJ - NIECH SIĘ WKURZA!!! ;) :D bo nawet jeśli to nie jest jedna i ta sama, to z obydwu niezłe numerki... ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 20 lut 2011, o 22:45

:shock:
tego jeszcze nie znalazła :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 20 lut 2011, o 22:57

Oo zakrzywiona macierz - niech mnie dunder świśnie w pytke Zenonny kwasem karmionej, kur w mor pier !

;)
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 431 gości

cron