- 20

Rozmowy ogólne.

Postprzez Filemon » 1 lut 2011, o 02:40

---------- 01:33 01.02.2011 ----------

impresja napisał(a):Nie musisz być wredna ,pyskata i złośliwa jak ktoś podaje Ci serce na dłoni.
kup sobie piecyk KOZA jest najtanszy w uzytkowaniu i będziesz miała 25 stopni.podaję linka...


Abbsint, to jest cytat z tego wątku - to co napisała tutaj Impresja a teraz z łaski swojej zacytuj mi "pyskatą, złośliwą, wredną" wypowiedź mahiki, która by miała miejsce przed tym postem Impresji...

Jeśli nie możesz, bo mahika nigdzie się wcześniej w taki sposób nie wypowiedziała, to ja mam taką grzeczną prośbę.... ;) żeby Impresja uprzejmie spieprzała stąd z takimi nieprzyjemnymi komentarzami nie mającymi pokrycia w faktach... A jak nie chce spieprzać, albo przestać się tak zachowywać, to będzie zbierała bęcki - przynajmniej ode mnie... Jej się chce tak traktować inne osoby a mnie się chce tak traktować Ją... ;) Ot i cała "tajemnica"...

Ona twierdziła, że każdy może się tak wypowiadać do innych osób, jak mu się podoba... No to voila... :evil:

---------- 01:40 ----------

P.S.
Abssinth, zastanawiasz się czy Impresja świetnie się bawi, czy może jest masochistką...

ciepło, ciepło... tylko nie masochistką a raczej... sadystką - oto w co bawi się impresja...

impresja napisał(a):uwielbiam obserwować ,jak się obnażają prymitywne instynkty na podstawie miłego ,ciepłego i serdecznego mojego postu ,to dziwne ,co bym nie napisała,to nieszczęśliwi i niespełnieni zawsze na złe odwrócą


tak jak już wyżej pisałem, prymitywne instynkty nie obnażają się na skutek "ciepłego i serdecznego postu", tylko na skutek wrednego, agresywnego, przechwalającego się, aroganckiego, wywyższającego, krytykującego niesłusznie, itp... :?

dla mnie to jasne jak słońce...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez ewka » 1 lut 2011, o 07:45

Filemon napisał(a):tak jak już wyżej pisałem, prymitywne instynkty nie obnażają się na skutek "ciepłego i serdecznego postu", tylko na skutek wrednego, agresywnego, przechwalającego się, aroganckiego, wywyższającego, krytykującego niesłusznie, itp... :?

dla mnie to jasne jak słońce...

Dla mnie niejasne jest to, że akurat TEN post Impresji...

Nie odkładałabym przeżywania satysfakcji i szczęścia za 28 dni. I te dni nie muszą być GŁUPIE
Wszystko jest mozliwe tu i teraz.
Za 28 dni nie wiadomo co może być ,a dzisiaj może być przeżyte w pełni satysfakcji.
Takie oczekiwanie na pozwalanie sobie bycia szczęśliwą za jakis tam czas jest niepotrzebne.
Nie odkładaj tego co możesz mieć teraz dzieki SOBIE.
jezeli zadowolenie ,szczęscie ,satysfakcja,pomysły nie jest możliwe teraz ,to wszystko nie bedzie mozlwie za 28 dni.

Jak zwykle zadowolona ,spełniona ,pełna nadziei ,energii,pomysłów ,ale......po smutnym śnie ,z którego muszę wrócić do siebie samej.


... naprawdę ciepły i serdeczny w moim odbiorze + PRAWDZIWY - wywołał takie emocje. Jakby przypięta łatka nie pozwalała na obiektywizm i czytanie takie, jak jest napisane. I tutaj zgadzam się z Abs.

A odnośnie kóz...


Obrazek

:haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Abssinth » 1 lut 2011, o 10:10

Sadystka powiadasz Filemon...a nie mozna po prostu ignorowac?

wiesz, sa i w zyciu, i na tym forum osoby, ktore ja po prostu ignoruje...wiem, ze nic od nich wnoszacego w moje zycie nie uslysze, wiec nie slucham, nie czytam....

i wiem, ze ich opinia nie znaczy dla mnie nic, wiec sie nie przejmuje nawet jesli cos napisza w moim kierunku, majacego na celu dowalic mi osobiscie.

Nie chcialoby mi sie tracic energii i wlasnego poczucia dobrego smaku (wiesz...mam standardy...moze niskie, ale sa :P ) na to, zeby wyzywac kogos na rozne sposoby.

Moze to wygladac, jakbym sie tylko Ciebie czepila Filemon, nie o to mi chodzi - widze to, ze nie tylko Ty tak reagujesz, ale Twoj wlasnie post i ten 'debil' wywolal we mnie reakcje do tego stopnia, zeby napisac.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez bunia » 1 lut 2011, o 10:12

Kontrowersyjne osoby to nie to samo co zle, przynajmniej z gory zakladanie.....bardziej interesujace - moim zdaniem :wink:

W szare dni przyjemnie jest myslec o radosnej wiosnie a kwiatow u mnie przybylo :D
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 1 lut 2011, o 10:54

A mnie Impresja autentycznie rozbawiła (z tą kozą) :).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Sansevieria » 1 lut 2011, o 10:56

Ewka, chyba nie ten przez Ciebie cytowany post tylko następny, ten z okresleniami "pyskata" itp. emocje wywołał...
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez mahika » 1 lut 2011, o 10:57

Ewka, to był post do mnie. i odpowiedziałam wyjaśniająco bo mnie nie zrozumiała. źle zrobiłam bo to już oznaczało ze jestem pyskata, złośliwa, wredna, moje wytłumaczenie jej o co mi chodziło piszac o głupich 28 dniach było przepustką do bezkarnego podjudzania, w celu wyzwolenia czegoś tam, ku jej uciesze. tylko dlatego ze księżniczce głupio sie zrobiło ze nie kuma.
Abs, to nie jest masochizm. to sadyzm.
nie jestem ograniczona umysłowo, widzę że celowo prowokuje. i to też jest PRAWDZIWE. W jednym ręku serce na dłoni w drugim nóż. To serce jest tylko przykrywką żebyś Ty Ewka mogła myśleć że przecież ona jest taka miła i PRAWDZIWA.

Dziękuję tym którzy to rozumieją :kwiatek2: takie ukryte prowokacje, fałszywe i nieczyste intencje ciężko wytłumaczyć.

I proszę o przeniesienie się w inne miejsce z wszelkimi dyskusjami o Impresji. Założyłam ten wątek żeby sobie pojojczyć na -20 st. i cieszyć się że wiosna coraz bliżej.
Proponuję nowy wątek sobie założyć albo wrócić do starego na uzależnieniach, pt. Impresjo, założony przez pukapuk.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 1 lut 2011, o 11:02

27 dni !!! Coraz bliżej Wiosenki ! :haha:
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mahika » 1 lut 2011, o 11:08

Wczoraj przyszły pocztą zamówione przeze mnie nasiona tykwy, zainspirowana lampami Blanki, zakupiłam też nasionka dyni makaronowej. dziś posadzę do skrzynek, na rozsady, do wiosny mam nadzieję ze wykiełkują :)
Kupiłam sobie też w piątek cebulki na szczypiorek. Tylko skrzynki mi się kończą z ziemią ;]

A synoptycy zapowiedzieli do połowy lutego powyżej zera to sobie nakopię :P

Dla mnie wiosna oznacza jeszcze coś. powrót do pracy i koniec biedy i siedzenia pod kocykami w domu. Lubię aktywnie spędzać czas.
Pozdrawiam wiosennie :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 1 lut 2011, o 11:16

mahika napisał(a):To serce jest tylko przykrywką żebyś Ty Ewka mogła myśleć że przecież ona jest taka miła i PRAWDZIWA.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez impresja » 1 lut 2011, o 11:20

Co Wy byście beze mnie zrobili :bezradny: ????????
Jest po co zaglądać na forum po 1000 razy dziennie :haha: :haha:
Dziewczynka do bicia :wink:
impresja
 

Postprzez mahika » 1 lut 2011, o 11:25

---------- 10:23 01.02.2011 ----------

Ewunia, proszę, załóż wątek dla impresji, ja nie będę sie wtrącać, albo mogę podać Ci link do wątku pukapuk pt. Impresjo.
Ja uszanowałam Twoja prośbę w Twoim wątku "sylwester".
Dziękuję, jesteś kochana :kwiatek2:

---------- 10:25 ----------

Impresjo, Tobie też podać link do tematu o Tobie?
Tam znajdź sobie kogoś do bicia.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 1 lut 2011, o 11:28

Jasne:) Jak dla mnie - nie o Impresję akurat chodzi, ale o zachowania. I się Mahiczko nie nakręcaj:)

Spadam :papa:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 1 lut 2011, o 11:36

Joł. Nie bede. Nakręcam się WIOSENNIE :P
bo już jest pierwszy dzień lutego :haha:
Nim się obejżymy bedzie pierwszy dzień marca.
A dziś gotuję moją mistrzowską jesienną zupkę dyniową :haha:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 1 lut 2011, o 11:44

Mahika - juz nie bede, przepraszam za hijackowanie Twojego watku :)

dzisiaj u mnie jest cieplej, w koncu :):):)

przepis na zupke dyniowa bym prosila, jesli moge?
xxx
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 185 gości