Co ze mną nie tak?

Problemy związane z depresją.

Postprzez mahika » 1 lut 2011, o 01:01

Witaj.
Co do tego zdarzenia, to bardzo mnie zaciekawiło, też bym się wystraszyła ale jednocześnie to intrygujące.
Co do diagnozy to jednak musisz poradzić się specjalisty i zacząć przyjmować leki, jeśli faktycznie to by miała byc schizofrenia.
Pozdrawiam i pomyślę o tym co napisałaś :kwiatek2:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez bunia » 1 lut 2011, o 01:12

Ja bym wszystkiego nie podciagala pod schizofrenie :D ....postaraj sie zapomniec, moze "babunia" nie powtorzy sie :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Abssinth » 1 lut 2011, o 02:05

moja mama co jakis czas czuje zapach fiolkow...tak znikad, w losowych miejscach.

mowi, ze to dobre duchy :)

ogolnie wierze w zjawiska nadprzyrodzone - moze to faktycznie 'cos'?

masz jakas konkretna podstawe, zeby 'diagnozowac' u siebie schizofrenie czy objawy schizofreniopodobne?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Abssinth » 1 lut 2011, o 10:30

OK , wierzyc nie musisz :)

tak sie wywnetrze - z mojej strony uwazam, ze zjawiska, ktore dzis uznajemy za nadnaturalne byc moze beda pewnego dnia wyjasnione przez nauke (np duchy jako forma energii, ktora ze wzgeldu na wlasciwosci takie a nie inne, moze tylko do pewnego stopnia oddzialywac na nasza rzeczywistosc...)

schizofrenia z tego co pamietam (nie jestem specjalistka) wiaza sie rowniez z mania przesladowcza pewnego rodzaju, poczuciem wlasnej waznosci w jakims wyzszym planie, i odczuwaniem zdarzen wyjasnionych lub nie jako konkretnych znakow dla siebie...z tym glebokim poczuciem istnienia wyzszej istoty lub istot, ktore do Ciebie mowia jako osoby specjalnej w jakis sposob

jakos z samego tego, w jaki sposob o tym piszesz, wynika mi , ze raczej chora nie jestes :D
byc moze po prostu wyczulona na subtelne energie, ale to tylko moje zdanie, osoby nie wierzacej w istoty boskie, ale z wlasnych doswiadczen zmuszonej do uwierzenia w 'cos' poza naszym normalnym postrzeganiem :)

pozdrawiam i juz nie bede Cie nawracac :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez bunia » 1 lut 2011, o 17:50

Wiesz trudno tutaj rozwiac Twoje watpliwosci czy to w jedna czy druga strone tz. czy jestes zdrowa czy chora ale jezeli to Cie gnebi i nie dajesz z tym rady to mozesz skonsultowac z lekarzem - psychiatra.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Abssinth » 1 lut 2011, o 17:53

Coś na zasadzie chory nie wie że jest chory?


dokladnie tak - popadajac w chorobe mialabys poczucie, ze to jest normalne, ze sie tak dzieje, bo to sa np znaki tego, ze jestes Wybrana :)

ale tak, jesli sie przejmujesz i to dokucza, to sie przejdz do lekarza po porade


PS - tutaj rzaaaadko sie zdarza, ze ktos wysmiewa :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Sansevieria » 1 lut 2011, o 18:00

Ja bym na Twoim miejscu rzecz zbadała najpierw zwykłą fizyczną medycyną. Mało kto wie, że na przykład w padaczce istnieją tzw. napady bezdrgawkowe, objawiające się m.in. własnie czuciem zapachów. Nie żebym Ci jakieś diagnozy stawiała, ale warto zbadać co przyziemne. Bo omamy węchowe i w innych całkiem fizycznych chorobach organizmu się pojawiają.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez oliwia » 1 lut 2011, o 18:18

Ja tak miałam swego czasu, później mój neurolog wytłumaczył mi, że to są takie małe ataki padaczki... nie twierdzę, że u Ciebie jest to spowodowane tą chorobą. Po prostu chciałam zgłosić, że mi też się to zdarza...
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez Sansevieria » 1 lut 2011, o 20:56

Jak sądzę wizyta u neurologa jest optymalnym pomysłem. W końcu od czegoś trzeba zacząć :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Następna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 262 gości

cron