Strefa: Mam pytanie.. Daj odpowiedź...

Rozmowy ogólne.

Postprzez mikidajlo » 15 sty 2011, o 02:27

No i jeszcze sprawdzić czy nie doładowałaś sama komuś ja tak zrobiłem i zadzwoniłem i doładował mi.
A u operatpora jak najbardziej bo i paragon ma numer swój i kod. warto spróbować.

Jak poszło? Uważaj niestety nie wiem więc nie pomogę
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez marie89 » 15 sty 2011, o 17:09

---------- 16:03 15.01.2011 ----------

A nie poszło...

Zadzwoniłam do biura obsługi... gdzie jakże miły pan (a w każdym razie miał... hmm... sympatyczny głos :D :wink: ) próbował mi coś poradzić sensownego...

Potwierdził, że mój numer nie wykorzystał kodu...

Podał mi dokładną godzinę wykorzystania doładowania... Dzień zakupu- nie przed- ale godzina 1.30... :shock: a ja- jako że wróciłam poźno ze spotkania ze znajomymi zostawiłam "wstukiwanie" na jutro...

Ktoś wybrał kod w dzień kiedy go zakupiłam... tak więc kwestia jakiegokolwiek zwrotu pieniędzy czy wymiany doładowania- nie należy w kwestii operatora...
Pan polecił mi raz jeszcze pojawić się w miejscu zakupu, poświadczyć o uzyskanej informacji z biura obsługi - tzn. dowód, że mój nr nie wykorzystał kodu... i mówiąc dosłownie- liczyć na dobrą wolę właściciela sklepu :D


Oceniając moje szanse... dałam sobie spokój.. ehh

Koniec historii...

Mam "nauczkę".

---------- 16:09 ----------

awaria napisał(a):cześć
czytam Was co jakiś czas, nie piszę bo nie czuję takiej potrzeby
raczej biorę sobie coś dla siebie z waszych wypowiedzi,
ale mam pytanie...może powinno być w innym wątku bo wydaje mi się, że kiedys było coś takiego...tyle, że brakuje mi cierpliwości by szukać
czy ktoś z Was ma może namiary na miejsce w Tarnobrzegu, woj. podkarpackie gdzie można skorzystać z psychoterapii na NFZ ?


Po to załozyłam ten wątek- pytać.. szukać odpowiedzi..

Kurcze, chciałabym Ci pomóc... ale ja się nie orientuję. Trzeba by poszukać czegoś w necie... Gabinetów psychologicznych w miastach jest w brud... ale gł. prywatne.. Pomoc na NFZ.. to gł. w dużych ośrodkach... Ja np. dowiedziałąm się, że takie formy pomocy są dostępne w Ośrodku Leczenia Uzależnień...

Trzeba trochę się naszukać...

Jak czegoś się dowiem... to zamieszczę..
marie89
 

Postprzez awaria » 18 sty 2011, o 21:24

marie89 napisał(a):
Trzeba trochę się naszukać...

Jak czegoś się dowiem... to zamieszczę..


wiem bo szukałam, problem w tym że same prywatne
a jak nawet udało znaleźć się ośrodek i umówić na spotkanie to kolejnych kilka nie odbyło się z jakiś tam powodów podanych przez terapeutkę,
pomyślałam, że może tutaj znajdzie się ktoś z tych stron kto będzie mógł polecić coś sensownego
awaria
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 paź 2007, o 19:09

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 482 gości

cron