kacik narzekaczek

Rozmowy ogólne.

kacik narzekaczek

Postprzez caterpillar » 15 sty 2011, o 00:42

Tak chcialam sie zrehabilitowac za temat dodusia i zaproponowac cos luznego.

Moze i dobre cwiczenie dla nas bab zebysmy sobie ponarzekaly z przymruzeniem oka na naszych facetow i tym samym uswiadomily rzeczy ,ktorych nie jestesmy w stanie zmienic.

ok wiec ja zaczne od swojego yhm :

MOJ FACET
- odkad sciol dlugie wlosy zna tylko dwie fryzury-2mm i 2 cmm,
- jesli zaproponuje mi ,ze zrobi obiad wiem ,ze bedzie to albo stek albo nalesnik z dzemem :roll:

- mimo,ze potrafi sie wzruszyc sluchajac muzyki powaznej,spiewa i gra na instrumentach zawiera sladowe ilosci romantyka,
- jesli powiem mu ,ze czuje sie gruba nie uslysze od niego "mysiupysiu i tak cie kofam" - tylko "to zacznij cwiczyc"

- jesli po miesiacu znowu wspomne mu ,ze jestem gruba rowniez nie uslysze "mysiupysiu.." tylko " przeciez mialas cwiczyc i nie jesc slodyczy"
:roll:

- jesli oglada mecz (czy cokolwiek co zawiera okragly przedmiot przeskakujacy z pola na pole) wiem ,ze przez moj salon moze przejechac wowczas pociag TGV LONDON-PARIS..i tak NIEzareaguje

teraz" KOBIETA v GDZIE JEST?"

- Moj facet swietnie odnajduje sie w nowej przestrzeni ,czyta mapy, potrafi odnalezc kazdy budynek w miescie...niestety portfela w swojej szufladzie juz nie znajdzie,

- moj organizm wytworzyl bardzo nieladna reakcje, na slowo "gdzie jest" przez co odpowiadam "a w d..pie" jednak moja prawa gorna konczyna, niczym rozczka pana Jackowskiego potrafi znalezc w 2min! pozadana rzecz,ktorej moj facet szuka pol dnia!

zastanawiam sie czy nie mam jakiegos daru 8)





ok moze ktoras ma ochote sie dolaczyc??

jesli panowie maja ochote sie zrewanzowac..czemu nie?! ;)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez nusia___ » 15 sty 2011, o 01:14

hahaha , szkoda ze ja nie mam drugiej polowki :lol:
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez mikidajlo » 15 sty 2011, o 01:51

A tera pomyśl przymróż oczy i zastanów się jakby to było jak by nie był facetem - tak samo prawie,

Wymieniłaś tyle i masz wiele więcej powodów dla których go Kochasz poprostu.

Moja żona jest ideałem, wszystko wie gdzie jest, Ja nie koniecsznie . nie umiem siępołapać w damskiej torebce choć w terenie się chyba orientuję nieźle. w razie potrzeby donoszę całą.

w kuchni wpieprzam się czasem do gotowania a jak jej nie ma to o garnek dzwonię.

Takie są uroki bycia razem i dzięki temu nie jest nudno.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez Bianka » 15 sty 2011, o 01:57

Cat z tym pociągiem dobre:) dołączę się może pozniej teraz za pozno na myślenie..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez oliwia » 15 sty 2011, o 10:21

mój facet robi pyszne śniadania, ale... po śniadaniu gary zmywam ja :!:
mój facet myśli, że wszystko wie najlepiej, co mnie czasami doprowadza do wściekłości, nie potraf odpowiedzieć mi prosto, najprościej na pytanie tylko musi wygłosić cały monolog :lol:
jest największym śpiochem na świecie.
zapominalski :!:
pali za dużo papierosów :roll:
jak każdy facet jest świntuchem :roll:
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez sikorka » 15 sty 2011, o 11:03

moj Ukochany jest Idealem :) co oczywiscie nie powinno nikogo dziwic, w koncu jest MOIM facetem ;)
ciagle siedzi mi w glowie takie oto zdarzenie: kiedy wychodzimy gdzies w miasto, to slysze przy wyjsciu a schowaj mi do torebki portfel, a chowaj mi do torebki klucze, a schowaj mi do torebki telefony, a schowaj mi do torebki dokumenty, a schowaj mi do torebki .... i jak juz sie do lokalu jakiegos dowleczemy, to zaraz slysze a daj mi chusteczke, wiec ja mu daje torebke i niech sobie szuka, na co on co Ty nosisz w tej torbie ze ona taka ciezka?. i ja z wielka satysfakcja odpalam WIEKSZOSC TWOICH RZECZY :lol:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez Sinusoida » 15 sty 2011, o 17:21

Świetny temat:) Też nie mam połówki ale z chęcią poczytam sobie:)
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez caterpillar » 15 sty 2011, o 17:29

Jasne miki ,ze takie sa uroki bycia razem a jeszcze fajniej jest wiedziec ,ze sie czegos nie zmieni a mimo to chce sie byc razem :wink:


jak każdy fjacet jest świntuchem



oo nie nie mja droga, moj mimo wielu wad swintuchem nie jest, to mu wrzucam akurat do kubeczka z zaletami

;)



dziekuje moje drogie narzekaczki za Wasze wypowiedzi czekam na wiecej :wink:

p.s. sikorko ilosc wad faceta wzrasta wprost proporcjonalnie do dlugosci zwiazku
:wink: ..moj tez byl IDEALNY hihi
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 15 sty 2011, o 18:04

Nie cierpię jak Mój nie robi tego, co ja chcę, w czasie, w jakim ja chcę i w sposób, jaki ja chcę
(hihihi ;););)).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez sikorka » 15 sty 2011, o 18:17

caterpillar napisał(a):
p.s. sikorko ilosc wad faceta wzrasta wprost proporcjonalnie do dlugosci zwiazku
:wink: ..moj tez byl IDEALNY hihi

;) zalezy jak kazda z nas rozumie slowo IDEAL. dla mnie to nie ktos bez wad ale ktos, kto pomimo tych wad jest dla mnie atrakcyjny (pod kazdym wzgledem), czyli wady te (ktorych jestem calkowicie swiadoma, gdyz jakis czas juz ze soba zyjemy) nie rzutuja mi na prace silnika ;)

przypomnialo mi sie jeszcze cos: otoz moj Luby cechuje sie brakiem umiejetnosci okazywania radosci ;) czyli jak cos go bardzo cieszy to i tak po nim tego w ogole nie widac. niezaleznie od tego jak bardzo chcialabym zobaczyc usmiech zadowolenia na jego twarzy, zawsze zobacze twarz prezentera wiadomosci :? jest szczesciarzem, spelniaja mu sie niemal wszystkie marzenia, a i tak ma mine jakby wstal z grobu.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez caterpillar » 15 sty 2011, o 20:12

jest szczesciarzem, spelniaja mu sie niemal wszystkie marzenia, a i tak ma mine jakby wstal z grobu.



sprawdz czy nie chadza na zabiegi z botoksu hihi



w czasie, w jakim ja chcę i



ooo wlasnie!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez kajunia » 15 sty 2011, o 21:04

sikorka napisał(a):
caterpillar napisał(a):

przypomnialo mi sie jeszcze cos: otoz moj Luby cechuje sie brakiem umiejetnosci okazywania radosci ;) czyli jak cos go bardzo cieszy to i tak po nim tego w ogole nie widac. niezaleznie od tego jak bardzo chcialabym zobaczyc usmiech zadowolenia na jego twarzy, zawsze zobacze twarz prezentera wiadomosci :? jest szczesciarzem, spelniaja mu sie niemal wszystkie marzenia, a i tak ma mine jakby wstal z grobu.


hahah, ej mój ma tak samo :D
Avatar użytkownika
kajunia
 
Posty: 517
Dołączył(a): 22 gru 2008, o 10:14

Postprzez 1KOR13 » 16 sty 2011, o 15:21

jezeli na cos możemy narzekać to na nasze grzechy- moim zdaniem- a właściwie Boga zdaniem, ale ja Mu ufam więc i moim
1KOR13
 
Posty: 337
Dołączył(a): 18 lip 2009, o 22:57
Lokalizacja: z mazowsza

Postprzez mahika » 16 sty 2011, o 15:41

troche przedobrzyłeś. Może uda ci się jeszcze edytować. Czuję niesmak po tym co napisałeś.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez wera » 16 sty 2011, o 18:05

Mój facet ma całą masę wad, ale...wczoraj po raz pierwszy od bardzo dawna spisał się znakomicie. Niestety rozłożyła mnie jakaś grypa, a on koło mnie chodził, nadstawiał mi, nic nawet nie musiałam mówić, że trzeba iść do apteki itp on sam to wiedział. Czyżby się wystraszył po ostatniej kłótni, że jak czegoś nie zmieni w swoim zachowaniu to zostanie sam jak palec?
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 516 gości

cron