POswiateczne porzadki

Rozmowy ogólne.

Postprzez Sansevieria » 14 sty 2011, o 19:31

Cóż, jako że "wiara czyni cuda" wierzę, że cudownym sposobem zrzucę te 2-3 kilo do wiosny. W ramach działań własnych ( nie można wszystkiego zwalać na Boga, i tak jest zajęty) zapewne pojadę nad morze, do znanego mi od lat sanatorium z krytym basenem, i tyle. Na codzienną gimnastykę jeszcze nikt mnie nie zdołał namówić, na dietę też, bo ogólnie i z natury jadam raczej racjonalnie i zdrowo.
Abssinth, mnie wychodzi na to, że nie tyle przeszkadza Ci sam fakt, że być może ktoś tam się modli w Twojej intencji ile sytuacja, w której ktoś Cię o tym w sposób mniej czy bardziej upierdliwy informuje, znając Twój pogląd na sprawę. No to ewidentnie przejaw braku delikatności, tak eufemistycznie rzecz ujmując. I doskonale jestem w stanie pojąć irytację. :) Tak przyokazyjnie - w katolicyźmie zgodnie z teorią nie powinno się o swoich pewnych czynnościach natury m.in. modlitewnej trąbić wszem i wobec, z uwagi na czający się za tym grzech pychy - koniec wtrętu, idę JEŚĆ :D
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez caterpillar » 14 sty 2011, o 23:05

ok ok to znalazlam zloty srodek :idea:


ile kalorii spala sie podczas modlitwy?

ktos wie?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Sansevieria » 14 sty 2011, o 23:17

Jesli mówimy o spalaniu kalorii przy okazji przyjemnych czynności, to zdecydowanie seks jest lepszy - no chyba że będzie to modlitwa w jakimś wyznaniu preferującym formy taneczne, to różne wersje szamanizmu chyba najprędzej. :) Katolicka modlitwa do spalania kalorii nadaje się słabo. Upiornie statyczne zajęcie.
Ostatnio edytowano 15 sty 2011, o 00:09 przez Sansevieria, łącznie edytowano 1 raz
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez caterpillar » 15 sty 2011, o 00:04

prawie jak joga :D
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 354 gości

cron