to wstrętne wścibskie...

Rozmowy ogólne.

to wstrętne wścibskie...

Postprzez mahika » 13 sty 2011, o 13:20

Nie cierpię wścibskich i fałszywych ludzi, którzy pod przykrywką troski chcą sie czegoś dowiedzieć żeby później najczęściej wykorzystać to przeciw innym.

Znam kogoś takiego, doprowadza mnie ta wścibskość do pasji.

jak słyszę pytanie z jej strony "jak sie czujesz, co u ciebie, a jak z tym czy z tamtym" to mam ochotę powiedzieć odp****** się tylko nie umiem.
w kulturalny sposób nie skutkuje.

w dodatku w taki sposób atakuje też innych, jest słodka i udaje empatię, tak dzielnie "wspiera" i wszystko rozumie, żeby później, jak jej coś nie podpasuje ironizować, robić złośliwe aluzje itd.
Ktoś jest smutny, ma problem, to mu później jeszcze dołoży.

Wreszcie przejrzałam tą osobę. Jak się nazywa taki ktoś????

wątek założyłam tak sobie na "dyskusjach". bo już nie wiedziałam gdzie to walnąć co siedzi we mnie. od jakiegoś czasu. Nie musimy o tym dyskutować.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez KATKA » 13 sty 2011, o 13:30

niestety otaczają nas rózni ludzie....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: to wstrętne wścibskie...

Postprzez sikorka » 13 sty 2011, o 13:36

mahika napisał(a):
Wreszcie przejrzałam tą osobę. Jak się nazywa taki ktoś????


sikorka :haha:

a myslalas o obojetnosci wzgledem tej osoby?
http://www.psychotekst.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=6018 moze tu znajdziec cos dla siebie, co pomoze Ci zachowac zimna krew i nie goraczkowac sie tak na kogos, kto na to nawet nie zasluguje.
Ostatnio edytowano 13 sty 2011, o 13:41 przez sikorka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez Abssinth » 13 sty 2011, o 13:36

errm

jak sie nazywa taki ktos?
falszywy przyjaciel
toksyczny czlowiek ogolnie


co Ty na to, zeby po prostu odpowiadac 'w porzadku' na wszystkie wscibskie pytania? I nie zaglebiac sie w dyskusje?

Albo, w zaleznosci od tego, jakie was lacza stosunki, po prostu ograniczyc albo calkiem uciac kontakt..?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Winogronko7 » 13 sty 2011, o 13:49

Od takich ludzi trzeba trzymać się z daleka. Dobrze, że ją przejrzałaś. Fałszywi przyjaciele są gorsi niż wrogowie.

hmmm, taki ktoś to zdradziecka kuna.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: to wstrętne wścibskie...

Postprzez Monia0107 » 13 sty 2011, o 13:53

mahika napisał(a):Nie cierpię wścibskich i fałszywych ludzi, którzy pod przykrywką troski chcą sie czegoś dowiedzieć żeby później najczęściej wykorzystać to przeciw innym.

Znam kogoś takiego, doprowadza mnie ta wścibskość do pasji.

jak słyszę pytanie z jej strony "jak sie czujesz, co u ciebie, a jak z tym czy z tamtym" to mam ochotę powiedzieć odp****** się tylko nie umiem.
w kulturalny sposób nie skutkuje.

w dodatku w taki sposób atakuje też innych, jest słodka i udaje empatię, tak dzielnie "wspiera" i wszystko rozumie, żeby później, jak jej coś nie podpasuje ironizować, robić złośliwe aluzje itd.
Ktoś jest smutny, ma problem, to mu później jeszcze dołoży.

Wreszcie przejrzałam tą osobę. Jak się nazywa taki ktoś????

wątek założyłam tak sobie na "dyskusjach". bo już nie wiedziałam gdzie to walnąć co siedzi we mnie. od jakiegoś czasu. Nie musimy o tym dyskutować.


mahika ....na forach TU też sa takie "ktosie" :x i wtedy odpowiadamy, że nie mamy ochoty słuchac ich wynurzeń...ale są jak przysłowiowy wrzód na i wracają. Trudno ich traktować jak powietrze bo dyskusja zaczyna biec w inną stronę odchodząc od problemu osoby zakładajacej wątek....
propozycje: wredna małpa lub świnia, skur.kojad,menda-przepraszam ale czasami sie należy.
Powinno sie opracować jakiś zwrot lub emotikon który da do zrozumienia niechcianemu rozmówcy żeby do /moich/ postów nie doczepiał się...
Avatar użytkownika
Monia0107
 
Posty: 251
Dołączył(a): 9 lut 2009, o 00:07

Re: to wstrętne wścibskie...

Postprzez Sansevieria » 13 sty 2011, o 14:12

mahika napisał(a):Wreszcie przejrzałam tą osobę. Jak się nazywa taki ktoś????

Udany Wynalazek Znanago Duetu (czyli ku...y i szatana). Dosyć wysoka pozycja nia liście wynalazków, tak między matroną co siedzi na kanapie i "ma za złe" a urzędnikiem posiadającym władzę równie dużą jak małą ma wiedzę fachową i życzliwość dla petenta....
Jeśli się taka osoba w moim otoczeniu pojawia i nie mogę jej skutecznie unikac, mam zwyczaj ją dręczyć informacjami pozytywnymi. Atkując tym, co własnie jest absolutnie wspaniałym moim sukcesem bądź też cudowną niespodzianką od losu. W ostateczności opowiadam o znalezieniu całkiem bezpańskiej stuzłotówki na ulicy :D
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez ewka » 13 sty 2011, o 14:17

Ja takich ludzi unikam. I już.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Winogronko7 » 13 sty 2011, o 14:18

hahaha Sansevieria :D
...i na wszystko jest sposób!
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Postprzez limonka » 13 sty 2011, o 14:21

Sans udalo ci Sie z ta stowka:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez mahika » 13 sty 2011, o 15:43

Jestem obojętna, nie gorączkuję się. Swoją frustrację i złość wylałam na... ekran...
Swoja drogą zastanawiające że pomyślałaś o sobie sikorka :haha:

Abss, tak właśnie odpowiadam, niestety nie da się jej uniknąć, nie mogę rezygnować z miejsc które mi jeszcze pozostały i dają radość ze względu na głupią kobite :evil: Staram sie na prawdę. Mam ochotę ostrzegać przed tą osobą innych ale zakrawa mi to na obgadywanie a nie lubię tego :roll:
No przejrzałam, zabolało :) Ale juz przechodzi.

Tak, Monia, na forum też się z tym spotkałam parokrotnie osobiście. Ale takie epitety które przytoczyłaś niestety świadczą też o naszym poziomie (ale w duchu można sobie zwymyślać chyba, co??? :P), nie warto się zniżać. To że ktoś jest wścibski a do tego wredny, to jego problem, myślę wtedy "jestem ponad to". Polecam :)

Sans, good idea :)

Też spotykacie takie osoby w zyciu.

czuję niesmak.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 13 sty 2011, o 15:50

spotykamy, spotykamy...

pamietam, jak kiedys komus wygarnelam, ze powinna kazde pytanie poprzedzac zwrotem 'wszystko co mowisz moze byc uzyte przeciwko tobie' :)

pamietam jedna kolezanke, ktora zawsze opowiadala mi, jak to wszyscy jej uafaja, bo ona jest taka przyjacielska i dobra, i nigdy nie ocenia bo ocenianie jest zle , i wlasnie dlatego wszyscy ja kochaja tak bardzo... hmm ciekawe dlaczego nigdy jej nie umialam zaufac do konca? :P a i tak generalnie na kazdym spotkaniu ona MUSIALA mi wbic przynajmniej jedna szpile, zwykle zwiazana z czyms, co jednak jej powiedzialam... dlugo mi zabralo oderwanie sie od niej na zawsze, i tez mialam problemy,m bo ona znala tych samych ludzi co ja i obracala sie w tych samych kregach.

hmm
ostrzeganie byc moze nic nie da, ale moze zobaczysz w waszym otoczeniu inne osoby, ktore tez z nia nie chca miec za bardzo do czynienia, bo sie na niej podobnie naciely? i jakos z nimi razem wspolny front...hmm nie wiem naprawde co poradzic, bo juz dawno z takimi osobami nie mam kontaktu. :/
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 13 sty 2011, o 15:56

ehhh, nie można na to nic poradzić, tacy są niektórzy, niestety...
Ale strasznie chciałam gdzieś to z siebie wywalić.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorka » 13 sty 2011, o 15:59

mahika napisał(a):Swoja drogą zastanawiające że pomyślałaś o sobie sikorka :haha:

w koncu troche Cie juz znam ;)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez mahika » 13 sty 2011, o 16:02

to tylko tak Ci się zdaje ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 280 gości

cron