jesteśmy ekstra - BIS!!! :-)

Rozmowy ogólne.

Postprzez doduś » 13 sty 2011, o 10:10

Filemon napisał(a):
dziewczyny... (mówię także do dodusia... ;) :P )


Filemon... Ty Koniu Ty :wink: :lol:
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez caterpillar » 14 sty 2011, o 00:18

podniebna spacerowiczka robi teraz za chomiczka,
pracowita cale dzionki ,nie odwiedza naszej stronki.
Ty mi powiedz poecino kiedy wreszcie razem wypijemy wino ?!


:wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mikidajlo » 14 sty 2011, o 01:57

Myślałem myślałem i doszedłem do wniosku że wszyscy jesteście wspaniali po prostu. Każde z was coś innego wnosi na nasze forum. Małą cząsteczkę siebie. Caterpilar jest zaczepna troszkę z humorem potrafi pokazać pazurki, wymyśla trole i inne skrzaty , gotuje bigos i krokiety. Lubię ją czytać.
Kasiorek - obrończyni zwierząt. Pamiętam jak do nas przyszła troszkę zagubiona i wogóle a teraz? Teraz jest w swoim żywiole. Fajnie jest sporo młodsza odemnie i lubię jej inne spojrzenie na świat.
Filemon, Orm Embar, sinuhe za to że są facetami wśród tak licznego Babińca na tym forum
Podniebną spacerowiczkę za to że spaceruje po niebie i ziemi. Jesteś taka otwarta i wogóle
Ewkę że sprawuje niczym to oko pieczę nad nami łagodząc spory i odpowiadając często pytaniem lub cytatem jakimś dającym do myślenia,
Sanna za sport spokój i nie tylko
Marie89, oliwia, Sansewilla lili za spokój wewnętrzny.
I was wszystkich za to że mogłem z wami zamienić słowo teraz i kieryś dawno i nietak dawno. Kurczę to jest poprostu wspaniałe że tacy ludzie są tu.
Wszystkich cenię za nieużywanie wulgaryzmów i kulturalne wypowiadanie swoich myśli, poglądów.

I za możliwość wypowiadania moich (swoich) poglądów :D
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 14 sty 2011, o 02:12

mikidajlo napisał(a):Sansewilla

Natomiast ja cenię Cię mikuś między innymi za TĘ niepowtarzalność... ;)
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Księżycowa » 14 sty 2011, o 02:19

Sanno, Mikidajlo dziękuję :kwiatek:

Wiecie, takie czytanie o sobie pozytywnych rzeczy, jest dla mnie terapeutyczne... Wracam tu często, bo jest miło :)

Nie miałam przyjemności wszytkich tutaj tak poznać, by opisać... Każdy wnosi wiele pozytywnego. Ja osobiście, bardzo dziękuję :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 14 sty 2011, o 02:22

caterpillar moja miła,
ażeś radość mi sprawiła.
caterpillar moja droga,
piwo i to, czym sień uboga
na wiosenkę -> odłóż grosik !
na wódeczkę będzie cosik ;)
A - i nie martw się kochana;
winka nie wypijesz sama ;).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez oliwia » 14 sty 2011, o 10:29

Podniebna dopiero teraz przeczytałam tą rymowankę, dziękuję, jest świetna :lol:

mahika :kwiatek:
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez Winogronko7 » 14 sty 2011, o 15:18

Mikidajlo, Twoje wypowiedzi są takie naturalne, prawdziwe, otwarte.
Ogólnie rzecz ujmując, masz rację. Ludzie na tym forum są wyjątkowi ponieważ pomoc przyjacielowi, czy tam choćby zwykła rozmowa i wyjaśnienie paru spraw jest na porządku dziennym.
Troszke dalej niż czubek własnego nosa :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Postprzez mikidajlo » 14 sty 2011, o 16:01

Obawiam się że widzę czubek własnego nosa również.... Szczególnie kiedy założe okulary przeciw słoneczne..... Ale o tym to z żonką trzeba rozmawiać nie ze mną. Widzę bo na czymś się te okulary trzymają
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez caterpillar » 14 sty 2011, o 23:14

hehe super podniebna :lol:

dzisiaj rymu nie zapodam ,
bo mnie troszku boli glowa,
ale grosik odlozylam
i wodeczke tez schlodzilam

:wink:


p.s. Miki dzieki rowniez! ja juz sie wypowiadalam ,w swoim temacie rok temu wiec powtarzac sie nie bede :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Orm Embar » 14 sty 2011, o 23:45

Siedziałem, siedziałem i wymyśliłem tylko tyle, że chyba lubię, cenię, szanuję i co tam jeszcze chcecie każdego człeka na tym forum.

Naturalnie każdy ma jakieś cechy - lubię spokojny dialog z coraz bardziej obcym mi (ale może dlatego ciekawym?) katolicyzmem Sans, lubię Filemona za jego bycie sobą, także w chwilach, gdy ktoś demagogicznie atakuje jego argumenty ;-) za to samo lubię 1Kor13 - choćby jego idee były mi bardzo dalekie. Pamiętam rozmowy z Kasiorkiem sprzed kilku lat - i serce rośnie, jak się patrzy, jak ta kobita się rozwija i sobie radzi. Lubię Sinuhe za ... rozmowy tutaj sprzed siedmiu lat (tak, tak! my jesteśmy starsi niż dinozaury na tym forum!), lubię Ewę za jej ewkowate spojrzenie, lubię Mahikę za jej zadziorność, z którą trzeba sobie poradzić (i to jest ciekawe!) i lubię tylu innych ludzi...

W mojej religii mówi się, że każda czująca istota - a więc ludzie na pewno - ma w sobie potencjał buddy, ba! - jest buddą, tylko takim nieuświadomionym. ;-) No i OK, ale nawet jeśli teraz wyrzucę swoją buddyjską religijność to i tak muszę powiedzieć, że ludzie są po prostu fantastyczni, zwłaszcza na tym forum, gdzie po prostu normalnie się rozmawia - co jak na internet jest rzeczą niesłychaną.

Tak więc najprawdziwsza prawda - wszyscy jesteśmy ekstra. :-) :-) :-)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez mikidajlo » 15 sty 2011, o 01:12

Orm Embar a ja Cię lubię za człowieczeństwo i że nasz wszystkich akceptujesz czrześcjian. Tak tak bo niektórzy to boje prowadzą a Orm po prostu pyta się za co się modlić. I modli się do wsojego Buddy i pomaga. Sama chęć się liczy, poświęcenie czasu i wogóle. To jest tutaj piękne że wszysy bez względu na status , wyznanie, poglądy czy wykształcenie stanowimy jedną wielką rodzinę i rozmawaimy ze sobą. Dajemy odczuć drugiej osobie że nie jest sama, jedni to robią delikatnie inni zadziornie zadająpytania ale wszyscy rozmawiamy i nie krytykujemy się i to jest piękne Tu. Tu w Psychotekście.

Pozdrawiam miki
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez Orm Embar » 16 sty 2011, o 00:07

Wiesz Miki, jeśli wchodzi się w inną religię z przekonaniem i zaangażowaniem, po jakimś czasie robi się coś takiego jak z dziewczyną sprzed lat. Myślisz "naprawdę byłem tak zakochany?". Zmienia mi się sposób patrzenia na wiele rzeczy, i wiele spraw w chrześcijaństwie coraz bardziej mnie dziwi. Oddalam się, wpadam w inne zabobony, inne przesądy a już na pewno inny system wartości i postrzegania świata...

Jednocześnie daje to fajne, świeże spojrzenie, możliwość popatrzenia na chrześcijaństwo bez okularów wdrukowanych poglądów - i jest to naprawdę niesamowicie ciekawe :-) Nie mówiąc o tym, że jak gadam z dobrym chrześcijaninem, to wolę, żeby był dobrym chrześcijaninem niż marnym buddystą. :-)

A psychotekst jest fajny, to prawda. Faktem jest, że tworzą się tutaj czasami kółka wzajemnej adoracji ;-), ale w jak najbardziej pozytywnym sensie - gdyby bowiem kółka dobrych przyjaciół nie byłyby kółkami wzajemnej adoracji, byłyby kółkami wzajemnych wrogów. :-) Nie ukrywajmy tego dłużej - wzajemna adoracja to bardzo w świecie potrzebna sprawa. ;-)

Ma jednak jedną bardzo fajną cechę: poziom głupoty, agresji, wulgarności i czego tam jeszcze chcecie sporej części różnych forum internetowych jakoś tutaj nie dotarł... Naprawdę, jesteśmy ekstra skoro tego dopilnowaliśmy! ;-)

dobrej nocy!

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez caterpillar » 16 sty 2011, o 02:47

Ma jednak jedną bardzo fajną cechę: poziom głupoty, agresji, wulgarności i czego tam jeszcze chcecie sporej części różnych forum internetowych jakoś tutaj nie dotarł


widocznie glupi ,wulgarni i agresywni nie maja problemow emocjonalnych ani zadnych innych :lol:


A ja musze przyznac ,ze mnie rowniez brakowalo by tu KORA gdyby postanowil sobie odejsc...bo tak sobie wyobrazam psychoteks jak taka wioske ...a kazda wioska musi miec swego proboszcza :wink:

(ja i Filemon zostalismy ogloszeni wioskowymi glupkami wiec jak cos to wara od naszych pozycji )

:twisted: :lol:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Orm Embar » 16 sty 2011, o 20:20

caterpillar napisał(a):
(ja i Filemon zostalismy ogloszeni wioskowymi glupkami wiec jak cos to wara od naszych pozycji )

:twisted: :lol:


A to ja chcę być Czarną Żmiją, najnikczemniejszym w nikczemności czczym i bezczelnie bezecnym knowaczem! 8) 8) 8)

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 512 gości

cron