jesteśmy ekstra - BIS!!! :-)

Rozmowy ogólne.

Postprzez Abssinth » 11 sty 2011, o 16:37

...
Caterpillar - kreatywna, szalona, kolorowa i patrzaca na swiat jakby pod innym katem niz wiekszosc...takim dobrym katem :)

Orm - solidny i wywazony. Godny zaufania. Akceptujacy. Oddalony troche od tej rzeczywistosci w jakis sposob... i, kurcze, podziwiam niezmiernie za to, ze pomimo ciezkich przezyc i problemow jest teraz tym, kim jest...madrym Smokiem :) z poczuciem humoru, ktore lubie na dodatek :)

Biscuit - ciasteczko, ktore patrzy na swiat pod jeszcze innym katem... podoba mi sie jej sposob wypowiedzi, jakby bialym wierszem :)

Sanna - kurcze, imponuje mi ta silna kobieta :) tym, ze biega, ze pracuje w zawodzie, ktory szanuje (bliskim do mojego z tego, co pamietam)

Agik - podoba mi sie to, ze jest dobra i wredna jednoczesnie, taka zyciowa wiedzma (to gotowanie mi sie kojarzy tak)

Szafirowa - madra. madra kobieta. I silna. Odnosi sukcesy i szydelkuje :)


aaaaa
jak mi sie przypomni to napisze jeszcze :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Honest » 11 sty 2011, o 16:37

doduś napisał(a):psia krew do diabła !! proszę się rozejść !! :lol:
(koscisty - zdecydowanie)


Doduś, tworzy się Tobie tutaj istny fan club 8)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez doduś » 11 sty 2011, o 16:44

no cóż... czuję się teraz trochę nieswój. Wygląd to tylko opakowanie. NIe wiem, w którą stronę skręcę czytając komplementy. Kiedyś szybko wpadałem w samozachwyt nad swoją "doskonałością" na szczęście teraz jest nieco inaczej :) na szczęście...
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez sikorka » 11 sty 2011, o 17:02

dodus, przez chwile myslalam, ze wygladasz jak moj facet,

ale

moj facet i psychotekst ? ? ? :shock:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez marie89 » 11 sty 2011, o 17:07

kajunia napisał(a):To może ja coś dorzucę :)

Abssinth- jedna z moich "ulubionych" postaci tutaj, w moim odczuciu bardzo tolerancyjna osoba, nienarzucająca innym swojego zdania, szanująca odrębności, inteligentna.

Kasiorek- bardzo wrażliwa w kwestii zwierzaczków, podobnie jak ja. Subtelna i prawdziwa.

Doduś- bardzo dojrzały, odpowiedzialny za swoje decyzje, trafnie oceniający innych (nawet jeśli te oceny są przykre dla odbierającego), uważam że to ogromna zaleta.

Orm Embar
- bardzo pomocny, konkretny, udziela w moim odczuciu wiele cennych wskazówek, również tych "praktycznych"

Sansevieria- inteligenta, empatyczna, tolerancyjna, cenię za nieagresywne przedstawianie swojego zdania i dojrzałość w kwestiach wiary- oby więcej takich katolików :)


Podzielam :)

i notka uzupełniająca dla dodusia- i jeszcze nieskromnie przystojny :P :P :P
marie89
 

Postprzez doduś » 11 sty 2011, o 17:13

na szczęście nie muszę niczego udowadniać ani dementować, zatem poproszę już o odstąpienie od fizyczności mojej osoby i powrót do spraw ducha, o których znacznie częściej na forum dyskutujemy :)
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez caterpillar » 11 sty 2011, o 17:50

Abss dziekuje :oops: ale wyjasnie Ci tajemnice spogladania pod roznym katem...otoz podejzewam ,ze kazdy z nas ma stolik na kompa na roznej wysokosci :lol: :lol:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez sikorka » 11 sty 2011, o 18:00

doduś napisał(a):poproszę już o odstąpienie od fizyczności mojej osoby i powrót do spraw ducha, o których znacznie częściej na forum dyskutujemy :)

zatem ja zamierzam wedle proby odstapic od Twojej fizycznosci i zajac sie DUCHEM :) (ktory wlasnie jest wspanialy i wlasnie dlatego tak tu wybuchly zachwyty na Twoj temat dodus, bo wszyscy jak jeden maz uznalismy, ze jest bardzo dojrzaly i tymbardziej trudno uwierzyc ze masz te 33 lata - to bardzo imponujace Kolego, naprawde :oklaski: )
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez mahika » 11 sty 2011, o 19:57

chciałam tylko podziekowac za miłe słowa, sama nie wyduszając póki co z siebie za wiele, ale przyjdzie ten czas 8)

sama nie widzę w sobie tyle dobrego co Wy. wzruszyłam sie...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Księżycowa » 11 sty 2011, o 21:09


Filemon
miło mi się zrobiło, ale poczułam sprzeczność między tym co napisałeś, a tym co ja sama czuje wobec siebie... czuję się gorzej ech niestety... Dziękuję za pozytywne słowa,a teraz ja :)

Ewka - mam wrażenie, że ma wszystko poukładane, panuje nad swoim życiem i do tego czuje się w nim dobrze. Pisze mało, ale rzeczowo i konkretnie i zwykle celnie trafia w sedno sprawy :wink:

Mahika - wrazliwa i ciepła, ale przy tym rozsądna. Takie mam wrażenie, że ma w sobie dwie osoby, jedna twarda i gotowa podbić świat normalnie a druga wrażliwa i jakby niepewna...

Filemon - podchodzi do większości spraw z poczuciem humoru. W kwestii poważnych spraw potrafi być zdystansowany, ale i zabawny no i na pewno szczery do bólu.

KATKA - zdrowo zakręcona;-) Podziwiam, że udziela się nie tylko w jednej fundacji, pracuje i znajduje czas dla swoich żyjątek, do tego tak świetnie wyszkoliła swojego psa. Tak więc na pewno zorganizowana.


Abssinith - pasuje mi tu powiedzenie, że ,,Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardy tyłek" i to w pozytywnym tych słów znaczeniu.

Mikidajlo - zapamiętałam go z moich ( i nie tylko ) wcześniejszych wątków jako fajnego, ciepłego faceta, który ma swoje wartości i których mało na tej Ziemi. Rzadko słyszę, że facet mówi, że dla żonki i dziecka wszystko i tak ciepło się wyraża po ślubie nawet... I tak fajnie posłuchać, że facet ma takie wartości, swoje priorytety i poukładane w głowie... Super


Nie z każdą osobom mogła tutaj się bliżej poznać i trudno mi coś napisac z zamiany kilku postów...
Ostatnio edytowano 11 sty 2011, o 21:13 przez Księżycowa, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Winogronko7 » 11 sty 2011, o 21:11

Moi drodzy, dorzucę się do waszych opinii:)

Filemonek :D - są tacy ludzie, których się po prostu darzy sympatią. Kreatywny, wygadany, dość otwarty, pełen zainteresowania dla innych.

Bunia- mam wrażenie, że konkretna, i twardo stąpająca po ziemi. Chętnie dzieli się dobrym słowem.

Kajunia- ceni przyjaźń, opiekuńcza, ciepła, kochająca zwierzaki.

Oliwia i Marie89- wydaje mi się, że wiele was łączy. Takie dobre duszyczki, wrażliwe bardzo.

Mahika- twarda babka, nie boi się wyrazić własnego zdania, co uważam za wielką zaletę.

Abssinth- ciepła, tolerancyjna i mądra.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Postprzez 1KOR13 » 11 sty 2011, o 22:26

ja widze dobre cechy tylko w Bogu
moim zdaniem ja i wszyscy ludzie nie maja ani jednej dobrej cechy
1KOR13
 
Posty: 337
Dołączył(a): 18 lip 2009, o 22:57
Lokalizacja: z mazowsza

Postprzez mahika » 11 sty 2011, o 22:44

---------- 21:40 11.01.2011 ----------

Masz racje. Marność nad marnościami 8)

---------- 21:44 ----------

i wszystko marność...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 11 sty 2011, o 22:46

1KOR13, to co napisałeś jest tak skrajne, że aż mnie śmieszy.... :)

zastanawiam się, co mi się w Tobie podoba i... przychodzi mi do głowy, że chyba Twoja swoista konsekwencja (mimo, że może mógłbyś z niej zrobić lepszy użytek...? :) wydaje mi się też, że w gruncie rzeczy jesteś raczej spokojnym człowiekiem (a ja lubię spokojnych, miłych ludzi...) i starasz się chyba według pewnych bliskich Ci zasad żyć we właściwy i dobry sposób... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 364 gości