Sylwester!!!

Rozmowy ogólne.

Postprzez mahika » 4 sty 2011, o 15:10

ja mam dzis podły nastrój bo wcale mnie nie rozśmieszyło, tylko sobie pomyślałam że to albo alkoholik, albo ktoś z zaburzeniami pamięci :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 9 sty 2011, o 17:13

Ja w tym roku strasznie sie wyglupilam w sylwestra , mualam niigdzie nie isc i siedziec w domu , a jednak kolezanka przyslala mi smsa wieczorem ze mam przysjsc i zno przyszla do mniie nieodprta chec zmieszania siebie z bblotem zaszkodzenia sobie i utopienia smutkow w alkoholu ale nie wiedzialaam ze az tak to zadziala ze strace kontrole na tyle ze zazygam kolezance dom , niby pomglam sie tegoo spodziewac po prawie dwoch butelkach wina i kilku piwach , ale wolalam o tyym nie myslec. Lepsza dla mnie bykla niepamiec i trwanie w czyms winnym niz rzeczywistosc. Nawet nie pamietam polnocy. Pomyslalam , ze w takim temkie w jakim przekonuje sie do uzywek i bycia na krawedzi , a orzeciez jeszcze niedawno bylam wrogiem papierosow , tymczasem pale od roku to jeszcze troche i yladuje z kims w krzackach
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 492 gości

cron