Tak jakby... brak sposobu?

Rozmowy ogólne.

Postprzez limonka » 31 gru 2010, o 03:42

zagubiona0 napisał(a):bede szczera bo chodzi mi o twoje dobro

ciesze sie ze znalazlas faceta ktory cie wspiera podziela twoje plany i jestes szczesliwa, bo zaslugujesz

ale uwazam ze marzyc mozna ale jakiekolwiek plany czy proby kupna dzialki czy domu sa nie na miejscu, jestes za mloda, nie jestes po slubie, lepiej w tym wieku inwestowac w nauke skoro tym bardziej macie takie plany. skad wiesz co was w zyciu zastanie? czy nie daj boze wasz zwiazek nie przetrwa jakis kryzysow.. to zobowiazanie jest bardzo wielkie, wiadomo ze z praca ciezko tym bardziej ze dopiero zdobywacie wyksztalcenie i ZACZYNACIE sobie wspolnie ukladac zycie

wlasnie to powinno byc malymi kroczkami a nie wszystko od razu i jak by od konca.

ja niby pewna jestem swojego chlopaka i tego ze gdyby cos zachowalby sie z godnoscia w przypadku wszystkich rzeczy zakupionych razem teraz ale bardzo balam sie kupic telewizor a chcielismy duzy i porzadny wiec i kaski wiecej, bo skad wiem co sie okaze jesli cos neuidobrego w zwiazku sie stanie? milosc miloscia ale ostroznosci nigdy za wiele, nawet pierscionka nie mam wiec po co pchac sie i wiazac finansowo na dluuugo i duzo za wczesnie

(pamietam twoj watek na temat kupna czegos wlasnego ale wtedy jeszcze sie nie wypowiadalam)
widze ze zagubiona nam wydoroslala:):) swietne podejscie:)moze powinna zmienic nick na "doswiadczona":):) co u ciebie???
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Księżycowa » 31 gru 2010, o 18:46

Cat masz rację, najlepiej skupić się na zbieraniu wkładu własnego... Coś trzeba zaplanować

Heheh KATKA, to wrazie brania kredytu i nie powodzenia między nami, mam się do kogo zwrócić.... Heheh czego nie robią znajomości :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez smerfetka0 » 1 sty 2011, o 14:37

limonko nie najgorzej ale zawsze moglo byc lepiej :) dzieki :*
i happy new year!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 490 gości

cron