myśl i zdjęcie

Rozmowy ogólne.

myśl i zdjęcie

Postprzez mikidajlo » 22 gru 2010, o 02:01

http://s1216.chomikuj.pl/ChomikImage.as ... =406200837



http://s1216.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1340186&t=634285820135880208&id=406200837&vid=406200837

Mam nadzieję że coś z tego obrazka wyjdzie.

Jest to moja radosna twórczość którą się chciałem z Wami podzielić.

Chcialem pokazać że właściwie wszyscy ludzie są tacy sami, a świat jest bardzo kolorowy, bogaty w barwy, dzwięki i doznania. Moim zdaniem wszelkie kłopoty wynikają przez różne okólary. Nosimy je jakby w sobie i przez to postrzegamy świat różnie. Zakładając czerwone nie widzimy tego koloru a niebieskie to nie widzimy niebieskiego. I coś co jest widoczne dla osoby w czerwonych okólarach może być niedostrzegalne dla osoby w niebieskich czy jakoś tak. Myślę że przez te różnice w w noszonych okólarach różne słowa widzimy inaczej. Inaczej postrzegamy rzeczywistość. Tam jest Miłość która zupełnie co innego znaczy dla dziecka, mamy czy chłopaka do dziewczyny. Pomoc która ma wiele znaczeń, przyjaźń która nie zawsze nią jest, czasami jedna strona myśli że ma przyjaciela a druga po prostu ją wykorzystuje. Myślę że dobrze nam się rozmawia z osobami w podobnych okularach. Np. jak ktoś ma jedno szkło zółte a drugie czerwone a my mamy żółte i zielone. Wtedy znajdujemy współny temat, ale nasze zdania nie są idealne. Żóżnią się hcoć się zgadzamy.
Brakło mi chęci bo chciałem jeszcze dorysować uszy i ręce i pączki i inne rzeczy co możemy dotknąć bo ludzie dzielą się na wzrokowców, czuciowców i słuchaczy. Czy jakoś tak i czasami rozmawiają o tym samym i nikt nie może się dogadać choć o to samo chodzi jeden opowiada jak dany problem widzi inny jak czuje a następny co mu w duszy gra.

Taki opis rafosnej twórczości na zdjęciu.

Zbliżają się święta więc Życzę Wam wszystkim jak najwięcej ludzi w podobnych okólarach z którymi znajdziecie szczęście i radość i będzie się Wam dobrze współpracowało. Ludzi niosących pomoc kiedy jej potrzebujecie. Jak najmniej konfliktów w pracy i w domu i wogóle wszystkiego najlepszego w 2011 roku. i udanej zabawy w święta.

Pozdrawiam Mikidajlo

http://s1216.chomikuj.pl/ChomikImage.as ... =406200837[/img][img]

Obrazek

No cóż ja wklejać nie umiem pozdrawiam
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez Filemon » 22 gru 2010, o 02:40

całkiem fajne - pomysłowe... :)

dzięki za życzenia - ja biorę sobie szczególnie do serca te na temat konfliktów w domu...

również Tobie życzę przyjemnych świąt w miłej, pogodnej atmosferze oraz... wiele radości oraz pożytku z wszelkiej twórczej aktywności w życiu, takiej na przykład jak ta tutaj i nie tylko...

Fil :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez ewka » 22 gru 2010, o 07:26

Bardzo fajne!

Jakoś mi się kojarzy, że byłby z tego fajny plakat na "dzień miłości". Lub "porozumienia". Czy jakoś tak.

Jeśli okUlary są różne i różnie widzimy, to zawsze nas to wzbogaca innym spojrzeniem, przeżywaniem. I to jest fajne. Rozwijające. Najważniejsze, aby chcieć rozmawiać i chcieć tego "odmieńca" przyjąć.

Dzięki Miki. Tobie również wszystkiego dobrego
:mikolaj:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 22 gru 2010, o 10:00

u mnie nie widać. Może spróbujesz umieszczać zdjęcia na http://www.iv.pl/
To proste, najprostszy hosting zdjęć jaki znam. myk i już. Bez rejestracji i wszystkiego ;)
Ja cię nauczę wklejać. Nie ma "nie umiem" i już ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez mikidajlo » 22 gru 2010, o 10:17

---------- 09:13 22.12.2010 ----------



---------- 09:17 ----------

Dzięki machika teraz za duże mi wyszło. ale widać. Jeszcze raz dzięki.

Filemon Ewka dzięki za życzenia.
Obrazek
Ostatnio edytowano 22 gru 2010, o 10:36 przez mikidajlo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez mahika » 22 gru 2010, o 10:23

A mógłbyś je wymienić na mniejsze? Przecież pomniejszać potrafisz. mnie się styrona otwierała 10 minut chyba!! mam słaby net, pomyśl o tym :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez mikidajlo » 22 gru 2010, o 10:37

teraz lepiej dzięki.
czasami i mnie trzeba poprowadzić roztrzepańca jednego.
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez mahika » 22 gru 2010, o 10:50

O. Teraz widać. Dzięki :buziaki:
Oczywiście wszystkiego dobrego, na świeta i po świetach.

Pewnie będziemy sobie te życzenia jeszcze z tydzień jak nie lepiej składać :wysmiewacz:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości