Sylwester!!!

Rozmowy ogólne.

Postprzez Filemon » 18 gru 2010, o 19:30

sikorka, powiedziałbym, że... "męczysz freda"... ale może to się trochę za bardzo z masturbacją kojarzy... :haha:

proponuję - dajmy już spokój TUTAJ - z pewnością jeszcze niejedna przygoda przed nami w innych wątkach... ;) :haha:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 18 gru 2010, o 19:36

sikorka napisał(a):podniebna, a trzeba bylo zaczynac? (robienie offtopow) ;) :lol:


Ee, tym razem nie ja zaczęłam, hi hi ;).

Dobra, pomykam na wieczorny spacer.

Udanego końca soboty smyki ! :buziaki:
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Filemon » 18 gru 2010, o 19:40

najlepszy spacer, to spacer... z pieskiem - w odpowiednim kostiumie sylwestrowym!

:haha:


Obrazek

miłego spacerku... :D

P.S
uszyję na miarę taki kostium dla mojej kocicy - tylko oczywiście w przeróbce z wersji psiej na kocią... ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez sikorka » 18 gru 2010, o 19:57

---------- 18:56 18.12.2010 ----------

PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):
sikorka napisał(a):podniebna, a trzeba bylo zaczynac? (robienie offtopow) ;) :lol:


Ee, tym razem nie ja zaczęłam, hi hi ;).


hmm... :mysli: a kto spytal czy wyszlam za maz? ;)

[color=red]---------- 18:57 ----------

Filemon napisał(a):sikorka, powiedziałbym, że... "męczysz freda"...

jakie to szczescie Kochany ze zyjemy w wolnym kraju :hura:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez ophrys » 18 gru 2010, o 20:44

A ja tak trochę temat odciążę.
Może nie sylwestrowo, a ślubnie, ale co tam, niech będzie :-)

Odrobina zwiewności :lol: :shock: :wink:

Obrazek
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Postprzez Filemon » 18 gru 2010, o 21:06

a kto to fokule...?
zgrabne nogi ma... ;) :lol:
to może... Impresja??

:haha: :kwiatek2: :haha:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez oliwia » 18 gru 2010, o 21:37

mahika nie wiem... mamy propozycję imprezy u jego znajomych i moich. Jakoś nie możemy się zdecydować... A Ty co będziesz robić w Sylwestra?
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez mahika » 18 gru 2010, o 21:59

Pisałam wyżej, mam nadzieje że pojadę do tego Gdańska, do siostry i jej męża (takiego prawdziwego :roll: ) kilka lat z rzędu już jeździmy i zawsze jest super :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sanna » 18 gru 2010, o 22:13

Filemon napisał(a):to może... Impresja??


Filemon, uważaj, bo Cię obłoży ekskomuniką za takie żarciki !

:wink:
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Filemon » 18 gru 2010, o 22:19

no w każdym razie jedno jest pewne... to nie ja! :lol:
porównałem (na trzeźwo! ;) ) z moimi ostatnimi fotami z imienin u cioci Ziutki... ;) i znalazłem parę drastycznych szczegółów, zdecydowanie odmiennych! :haha:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Sanna » 18 gru 2010, o 22:31

---------- 21:20 18.12.2010 ----------

Wracając do tematu - w tym roku Sylwestra spędzamy po prostu ze znajomymi na domówce, ale marzy mi się Sylwester przebierany pod hasłem ,, Krysie i ich misie" albo też ,, Lachonarium". Kurna, kupiłabym sobie białe kozaczki, przykleiła paznokcie, wplotła we włosy różowe pasemka, bluzka w panterkę, złoty pasek.... :D
Parę lat temu byłam na Sylwestrze przebieranym pod hasłem ,, Gwiazdy estrady" w charakterze wczesnej Madonny z ,, Who's that girl" i bardzo mi się spodobała konwencja kostiumowa.

---------- 21:21 ----------

Filemon napisał(a):[b]a kto to fokule...?


Lachon - czystej krwi!

[color=red]---------- 21:30 ----------

Filemon napisał(a):no w każdym razie jedno jest pewne... to nie ja! :lol:
porównałem (na trzeźwo! ;) ) z moimi ostatnimi fotami z imienin u cioci Ziutki... ;) i znalazłem parę drastycznych szczegółów, zdecydowanie odmiennych! :haha:


Domyslam się, że Ty byś włożył o wiele gustowniejsze jak na tę okazję nakrycie głowy- welon, jakiś stroik albo cóś w tym stylu.

---------- 21:31 ----------

No i te żółte kwiatki, takie jakieś mdłe. Podejrzewam ze u ciotki Ziutki miałeś jakiś bardziej wyrazisty bukiet.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Filemon » 18 gru 2010, o 23:15

tak, kwiata miałem zdecydowanie bardziej wyrazistego... ;)
aż ciotka ziutka zemdlała, jak potem foty ze swojego przyjęcia obejrzała! :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez oliwia » 19 gru 2010, o 10:42

No tak, nie zauważyłam mahika :D :kwiatek:
Fajnie się zapowiada, najważniejsze, że będziesz w towarzystwie, które znasz i możesz czuć się przy nich swobodnie. Jak my pójdziemy do znajomych K, których praktycznie nie znam będę się czuć głupio. Nie potrafię szybko i łatwo nawiązywać nowych kontaktów i boję się, że oni mnie nie polubią... dlatego bardzo chcę spędzić tą noc ze swoimi przyjaciółmi. Mam nadzieję, że jakoś dojdziemy do porozumienia :wink:
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez sikorka » 19 gru 2010, o 11:11

mahika napisał(a): pojadę do tego Gdańska, do siostry i jej męża (takiego prawdziwego :roll: )

ewidentnie czuc ze pijesz do mnie Kolezanko, wiec powiem Ci cos co mam nadzieje pojdzie Ci na tyle w piety, ze az sie bedzie dymilo. i w koncu raz na zawsze zamkniesz sie jesli chodzi o moja osobe. otoz jestes dla mnie tak cyniczna, zlosliwa i zakompleksiona osoba, ze nie potrafisz wyjsc poza swoj schemat. Twoja osoba jest mi kompletnie obojetna i to co mowisz na moj temat lata mi kolo nosa. wyrazam sie ten jeden jedyny raz na tyle ostro, zeby nie musiec sie powtarzac. zejdz ze mnie bo niczego nie wskurasz. niezaleznie od tego co tutaj na moj temat powiesz nadal bedziesz dla mnie nikim. finito.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez mahika » 19 gru 2010, o 11:31

sikorka napisał(a):
mahika napisał(a): pojadę do tego Gdańska, do siostry i jej męża (takiego prawdziwego :roll: )

ewidentnie czuc ze pijesz do mnie Kolezanko, wiec powiem Ci cos co mam nadzieje pojdzie Ci na tyle w piety, ze az sie bedzie dymilo. i w koncu raz na zawsze zamkniesz sie jesli chodzi o moja osobe. otoz jestes dla mnie tak cyniczna, zlosliwa i zakompleksiona osoba, ze nie potrafisz wyjsc poza swoj schemat. Twoja osoba jest mi kompletnie obojetna i to co mowisz na moj temat lata mi kolo nosa. wyrazam sie ten jeden jedyny raz na tyle ostro, zeby nie musiec sie powtarzac. zejdz ze mnie bo niczego nie wskurasz. niezaleznie od tego co tutaj na moj temat powiesz nadal bedziesz dla mnie nikim. finito.


daj se spokój dziewczynko. To że odebrałaś to do siebie to twój biznes. Jak ci lata to co sie tak sadzisz. :lol:
jesteś za mała żeby coś mi szło w piety z twojej pisaniny :lol:
Jak ci jestem obojętna to mam nadzieje ze więcej nie będziesz sie głupio mądrzyć na mój temat.

_____________________

Oliwka, może nie będzie tak źle w towarzystwie jego kolegów, nie sądze żeby mogli Cię nie polubić :)
najważniejsze ze będziecie razem, myślałam że los was rozdzielił na ten czas świąteczno - sylwestrowy. Będzie dobrze, tu czy tu. Razem :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 388 gości