Sylwester!!!

Rozmowy ogólne.

Postprzez mikidajlo » 17 gru 2010, o 01:08

Abssinth No moje osiedle też niczego sobie. Będę oglądał w telewizorze pewnie. albo na balkon wyjdę.
Miłej zabawy życzę
Stroje są super. Podejrzewam że ta suknia jest ciut przyciężka i wysoka. Chyba na stelatzu. jeśli mogę doradzić to w szyi nie montował bym żednych elementów metalowych bo przy uszkodzeniu żarówki mogłoby się źle skończyć. Ale struj wyczesany.
Podniebna ty tak na codzień te wycieszki oprowadzasz? No No że z autobusu nie uciekają?
Cat Piękny struj. Chłopiec się chyba za dużo nie rusza chyba że tył ma na pilota i tymko tak niepozornie wygląda.

Pozdrawiam i miłej zabawy
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 17 gru 2010, o 01:20

---------- 00:16 17.12.2010 ----------

mikidajlo napisał(a):jeśli mogę doradzić to w szyi nie montował bym żednych elementów metalowych bo przy uszkodzeniu żarówki mogłoby się źle skończyć. Ale struj wyczesany.

Wezmę to pod uwagę :P.

---------- 00:20 ----------

mikidajlo napisał(a):Podniebna ty tak na codzień te wycieszki oprowadzasz? No No że z autobusu nie uciekają?

Chyba wyczynem byłoby się w takim kostiumie do autokaru zmieścić toteż wybieram raczej łagodniejsze, sportowe wersje ;).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mikidajlo » 17 gru 2010, o 01:54

To u was w autokarach nie otwierają się dwoje drzwi?



Kiedyś byłem wymalonany na twarzy z raną cientą i takim podbitym okiem okrótnie. ludzie się odsuwali. Ba do żony do pracy pojechałem i też była przerażona. Dobrze zrobione było także jakby tak w takim stroju do autobusu to by autobus wymiotło.
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez ewka » 17 gru 2010, o 07:26

sikorka napisał(a):ano prawie ;)

Hihi:) Jak to się prawie wychodzi za mąż?
Przypomniała mi się reklama :haha:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez caterpillar » 17 gru 2010, o 16:14

PODNIBNA ale tak na serio to powinnas pomyslec o stroju jakiejs wampirzycy..bo Ty calkiem podobna jestes do tej glownej bohaterki z sagi zmierzchu itd..

pomysl ;) :idea:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez sikorka » 17 gru 2010, o 17:49

---------- 16:48 17.12.2010 ----------

Filemon napisał(a):sikora... Ty lepiej nie dziel skóry na niedźwiedziu... :lol: :P


byc moze bedziesz kiedys w takim zwiazku, w ktorym smialo bedziesz mogl tak czynic :buziaki:

---------- 16:49 ----------

ewka napisał(a):
sikorka napisał(a):ano prawie ;)

[color=blue]Hihi:) Jak to się prawie wychodzi za mąż?

otoz prawie tzn. ze odliczam dni do zalozenia kolejnego pierscionka ;)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez oliwia » 18 gru 2010, o 11:45

Mój kolega zaproponował swojej dziewczynie, że w Sylwestra wsiądą do pociągu, pojadą nad morze, gdzie wypiją szampana i wrócą :)
A my z K spieramy się gdzie iść, do jego czy moich znajomych i żadne z nas nie chce podjąć decyzji. Także u mnie Sylwester stoi pod znakiem zapytania.
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez mahika » 18 gru 2010, o 11:56

pociąg nad samo morze nie dojeżdża, trzeba się tam jeszcze dostać jakoś :)
mam nadzieje ze dopracował pomysł i partnerka nie będzie rozczarowana, również połowa pociągów nie kursuje w te dni :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 18 gru 2010, o 14:11

---------- 13:06 18.12.2010 ----------

mikidajlo napisał(a):To u was w autokarach nie otwierają się dwoje drzwi?

Chyba gdziesik się nie skumaliśmy ;).

---------- 13:09 ----------

caterpillar napisał(a):PODNIBNA ale tak na serio to powinnas pomyslec o stroju jakiejs wampirzycy..bo Ty calkiem podobna jestes do tej glownej bohaterki z sagi zmierzchu itd..


---------- 13:10 ----------

Ano chciałabym wystąpić właśnie w czerni/czerwieni i lekko pod Gothic;

Obrazek

---------- 13:11 ----------

Pogłówkujemy, pogłówkujemy ;).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez oliwia » 18 gru 2010, o 14:12

mahika, racja. Ale facet na pewno coś wymyśli ;) tylko jego dziewczynie nie za bardzo podoba się ten pomysł z wyjazdem. Najchętniej bym się z nią zamieniła...
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Postprzez mahika » 18 gru 2010, o 14:34

---------- 13:24 18.12.2010 ----------

uhhh, mnie też by sie nie podobał za bardzo. Byłam tydzień temu nad morzem, w dzień, takie przenikliwe zimno że lepiej odłożyć te wizyty nadmorskie na lato :lol: A co dopiero w nocy, trafić tam, tam jest koszmarnie ciemno, zimno, trzeba uważać na pijanych agresywnych ludzi, czy zboczeńców...
Wiesz, to romantycznie brzmi, ale jak się temu bardziej przyjrzeć to nie jest za dobry pomysł, przynajmniej nie w Polsce, może jakieś cieplejsze morze :)

Chyba żebyś chciała być na miejscu tej dziewczyny, przy nim... ;)

Mój M od lat chce jechać do Pragi na taką wycieczkę autokarową, wyjazd z Wrocławia, impreza w Pradze, o 2 w nocy powrót, ale mnie zimno na samą myśl i zawsze się wykręcam jakoś :P

---------- 13:34 ----------

Śliczna suknia, w moim stylu - gothic :D

Dla mnie trochę krótsza i mniej falban :) Chociaż Filemon, mnie ubrał w same skrzydła otulające mój biust :lol: to nie wiem jak to będzie :lol:
Buty do poprawki :)

Obrazek
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 18 gru 2010, o 14:57

Dla Ciebie zdecydowanie krótka wszak masz co pokazać ;).

Wynalazłam jeszcze takie cudo:

Obrazek

Rozprawiam też nad bordowym gorsetem.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Filemon » 18 gru 2010, o 14:58

sikorka napisał(a):
Filemon napisał(a):sikora... Ty lepiej nie dziel skóry na niedźwiedziu... :lol: :P


byc moze bedziesz kiedys w takim zwiazku, w ktorym smialo bedziesz mogl tak czynic :buziaki:


spoko, już byłem... a potem wszystko prysnęło, jak mydlana bańka... :P
:buziaki: ;) :buziaki:

p.s.
sikorka, tak na marginesie: sporo takiej mało przyjemnej, jak dla mnie, pewności siebie i ekspansji, odbieram w niektórych Twoich wypowiedziach oraz czegoś na kształt podkreślania w jak fajnym jesteś aktualnie położeniu podczas gdy inni, przynajmniej niektórzy - niekoniecznie... mnie na przykład prowokuje to do tego, żeby Cię... rzucić śnieżką w czapę... ;) :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 18 gru 2010, o 14:59

Pees:
mahi, dość inspirujące ciuchy i make-up miała Anja Orthodox na niedawnym koncercie ;).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez sikorka » 18 gru 2010, o 15:00

to rzucaj, jesli przez to mialbys byc bardziej szczesliwy :buziaki:
a ze jestem szczesliwa to sie tym chwale i szczyce, zupelnie nie wiem, co w tym zlego? :roll:
poza tym pamietaj, ze MILOSC nigdy nie ustaje, wiec jesli u Ciebie ustalo, to moze to nie byla .... (?)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 400 gości