Co byście zrobili

Rozmowy ogólne.

Postprzez Sansevieria » 11 gru 2010, o 17:50

Zahipnotyzowana, ja już pół świata przejechałam, mieszkałam też nie tylko w Polsce... jesli mi się te 2 miliony trafią, to coś będę robiła tutaj :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez Filemon » 13 gru 2010, o 15:19

parnasus napisał(a):Nie wiem co bym zrobił pewnie dużo fajnych rzeczy kasa jakoś jednak daje trochę wolności choć z drugiej strony może uwiązać ....
Wiem natomiast jak zareagował pewien gość .... wpada do domu i krzyczy do żony kochanie wygraliśmy 2 mil w lotto , ale tak patrzy że zona smutna dalej siedzi pyta a co się stało ? A ona - mamusia zmarła a gość na całe gardło KUMUUUULACJA !!!


:haha:

2 miliony złotych... ech, za taką forsę, to bym sobie trochę w głowie klepki nastawił, dosyć prostym sposobem - zostawiłbym kasę na opiekę nad chorą matką a sam... następnego dnia bym wyjechał do Londynu... :) tam zrzuciłbym się z przyjaciółką, która żyje samotnie i kupuje właśnie mieszkanie... kupilibyśmy razem większe i byłyby dwie bratnie dusze pod jednym dachem :) poszedłbym do jakiejś roboty na pół etatu, tak żeby mieć jeszcze czas pożyć i pocieszyć się życiem w mieście, które uwielbiam i które emanuje energią, bogactwem możliwości i wszelką różnorodnością...

myślę, że przy takich układach dosyć szybko zrzuciłbym z siebie nadmiar depresji i lęków i rozwinąłbym skrzydła... wreszcie znowu poczułbym, że żyję...

a podobno pieniądze szczęścia nie dają... tylko jak coś takiego zrobić bez kasy...??
Ostatnio edytowano 13 gru 2010, o 15:39 przez Filemon, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez caterpillar » 13 gru 2010, o 15:27

Fil wwpadaj z wygrana do Londka to zalatwie Ci robote za barem w przytulnym gejowskim pubie :wink: (tylko te zlote gacie zabierz ze soba ;) )
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Filemon » 13 gru 2010, o 15:31

cat, zabiorę od razu kilka par sexownych majteczek - we wszystkich kolorach tęczy... :lol: ;)
może się przydadzą, jak mnie gdzieś przyjmą do... tańca na rurze! tylko nie wiem czy zadyszki bym nie dostał... ;) :haha:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez caterpillar » 13 gru 2010, o 15:36

zadyszka zadysza ...ino zeby rura wytrzymala! :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 13 gru 2010, o 15:57

dobre :lol:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości