Kara za pomoc choremu...

Rozmowy ogólne.

Kara za pomoc choremu...

Postprzez Księżycowa » 10 lis 2010, o 14:34

Wczoraj we wiadomościach usłyszałam, że szpital dostanie karę pieniężną (nie małą) od NFZ, za ZŁE WYKORZYSTANIE KARETKI POGOTOWIA, ponieważ lekarze zawieźli zawałowca do szpitala a nie zostawili na ulicy...!!!!!!

Zastanawiam się w jakim kraju my żyjemy. Karetka ważniejsza od człowieka? Na głowy poupadali... Ja osobiście jestem coraz mniej zdziwiona, że w naszym kraju tyle patologii i nie prawidłowości, jeżeli nasz rząd na pierwszy plan stawia pierdoły tak jak tu, zamiast zająć się faktycznym dobrem swego kraju.

Ale wiadomo o co chodzi, jak zwykle o pieniądze....
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez limonka » 10 lis 2010, o 14:43

kasiorku,

faktycznie przykre:( nie tylko w Polsce tak jest...tu w usa owszem cie podlecza, zabiora z ulicy...ale niestety cos za cos. Nie ma tu prawie zadnego ubezpieczenia panstwowego...tylko prywatne, ktore tracisz wraz z utrata pracy...a jak masz wlasny biznes koszty sa tak wysokie ze np.moja siostra i jej maz od lat nie maja ubezpieczenia. co za tym idzie jak odpukac jakies nieszczescie to rachunki do sufitu!..czest ludzie bakrutuja i zabieraja im domy...moja kolezanka urodzila blizniaki 3 msc wszesniej...miala niby ubezpieczenie..ale byla winna szpitalowi 80 tysiecuusd..ktore po dwoch latach uroslo do 240 tysiecy...teraz ma hipoteke na mieszkaniu i wiele problemow......straszne:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 392 gości