Zmiany..

Problemy z partnerami.

Postprzez mahika » 4 lis 2010, o 23:11

teraz będę spać spokojnie kiedy wiem że stoi nad nami taki stróż prawa forumowego jak ty, co zainterweniuje kiedy przyjdzie taka potrzeba, oczywiscie w twojej swiętej i nieomylnej ocenie :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 4 lis 2010, o 23:15

Już Konfucjusz powiedział, że człowiek zdenerwowany jest zawsze pełen jadu. Noo... coś w tym jest.

Dobrej nocy życzę wszystkim i specjalne pozdrowienia dla Lady.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez impresja » 4 lis 2010, o 23:22

Teokryt powiedział ,że tłumiona złość i udawane bycie miłym ,jest jak bomba z opóżnionym zapłonem
impresja
 

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 23:24

---------- 22:23 04.11.2010 ----------

Julka a może to jest tak, że Ty pokazałaś co potrafisz (podobnie jak impresja) i ja pokazałem co potrafię, hem? (ot taka próbka... ;) )

okazuje się, że to co ja potrafię stanowi jednak pewien problem dla Ciebie i nie czujesz się z tym dobrze... z kolei to co Ty potrafisz też nie wszystkim się podoba i na przykład autorka tego wątku nie czuła się z tym dobrze...

albo bierzemy pod uwagę WZAJEMNIE swoje potrzeby, prośby, itp (przynajmniej staramy się, kiedy to możliwe), albo nie...

jak sama widzisz, ja mogę przyjąć takie zasady "gry" jak Twoje - ja nie mam z tym obecnie problemu a nawet dobrze się bawię... ;) (bo sporo ciętego dowcipu a nawet złośliwości i skłonności do ironii leży w moim charakterze i potrafię się tym zgrabnie a nawet chętnie ;) posługiwać... wręcz czasem dobrze mi to robi! :?) odnoszę jednak wrażenie, że Ty nie za bardzo komfortowo się teraz czujesz...

jak to było: kto mieczem walczy... ten co...? ;)

jakieś wnioski...?

:)

---------- 22:24 ----------

impresja napisał(a):Teokryt powiedział ,że tłumiona złość i udawane bycie miłym ,jest jak bomba z opóżnionym zapłonem


nie jest konstruktywnym rozwiązaniem problemu odreagowywanie jej na innych pod płaszczykiem "terapii wstrząsowej" dla dobra delikwenta...

dla mnie to oczywiste, ale najwyraźniej dla niektórych - nie ;)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez ewka » 4 lis 2010, o 23:30

---------- 22:25 04.11.2010 ----------

impresja napisał(a):Teokryt powiedział ,że tłumiona złość i udawane bycie miłym ,jest jak bomba z opóżnionym zapłonem

Tę tłumioną można w coś wpakować... no bo po co w kogoś? A udawanie nigdy się nie kalkuluje. Zresztą - po co?

---------- 22:30 ----------

Filemon napisał(a):bo sporo ciętego dowcipu a nawet złośliwości i skłonności do ironii leży w moim charakterze i potrafię się tym zgrabnie a nawet chętnie posługiwać...

Że chętnie, to się zgadzam, bo zauważyłam. Że zgrabnie - nie wiem, bo nie zauważyłam. :D

Filemon napisał(a):wręcz czasem dobrze mi to robi! )

No właśnie. Co czujesz, kiedy się już tak dogłębnie posłużysz?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 23:40

ewka napisał(a):
Filemon napisał(a):bo sporo ciętego dowcipu a nawet złośliwości i skłonności do ironii leży w moim charakterze i potrafię się tym zgrabnie a nawet chętnie posługiwać...

Że chętnie, to się zgadzam, bo zauważyłam. Że zgrabnie - nie wiem, bo nie zauważyłam. :D


bo gapa jesteś... ;)

:arrow:
ewka napisał(a):A tak ogólnie, to o co Wam chodzi? Bo jakoś nie mogę wyczaić.


:haha: :P

ewka napisał(a):
Filemon napisał(a):wręcz czasem dobrze mi to robi! )

No właśnie. Co czujesz, kiedy się już tak dogłębnie posłużysz?


ewka, może jednak już nie w tym wątku... we mnie to poważniejsza sprawa i trzeba by to chyba jakoś podrążyć w innych okolicznościach i klimacie... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 5 lis 2010, o 00:38

Ależ się nawyprawiało !

Grunt to nie dać się sprowokować ;).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez limonka » 5 lis 2010, o 03:52

ewka napisał(a):Już Konfucjusz powiedział, że człowiek zdenerwowany jest zawsze pełen jadu. Noo... coś w tym jest.

Dobrej nocy życzę wszystkim i specjalne pozdrowienia dla Lady.
ano jest!!!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez ewka » 5 lis 2010, o 09:11

Jasne Filuś. Spoko.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Sanna » 5 lis 2010, o 09:12

impresja napisał(a):Kto tu jest takim przykładem do którego należy równać?


Nie ,,kto" tylko ,,co", równać należy do regulaminu tego forum ( albo wybrać inne forum jeśli zasady nie odpowiadają) :

http://www.psychotekst.pl/phpBB2/regulamin.php
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez impresja » 5 lis 2010, o 11:05

Sanna napisał(a):
impresja napisał(a):Kto tu jest takim przykładem do którego należy równać?


Nie ,,kto" tylko ,,co", równać należy do regulaminu tego forum ( albo wybrać inne forum jeśli zasady nie odpowiadają) :

http://www.psychotekst.pl/phpBB2/regulamin.php


Hmmmmmm...............tylko jakoś inwektywy ,epitety i jad lecą w moją stronę od tych znających regulamin i zrównoważonych :)
Mnie się to nie zdarzyło ,abym kogoś wyzywała od wiedźm ,trolli,postaci z hallowen, nie byłam szują zdradzającą powierzoną w zaufaniu informację ,a tym bardziej potem ją przypominającą.
impresja
 

Postprzez Cacanka » 5 lis 2010, o 11:15

a LAdy nie widać już od kilku stron....

albo jej się zaczęło układać....albo...czuje mega niesmak....

podejrzewam, że nie tylko ona....

szczere gratulacje, bo któryś topik już tak zostaje rozgnieciony od środka

pozdro
Avatar użytkownika
Cacanka
 
Posty: 158
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 10:48

Postprzez bunia » 5 lis 2010, o 11:24

Lady......w tym calym zamieszaniu :shock: :slonko: i mimo wszystko dobrych dni :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez impresja » 5 lis 2010, o 11:36

lady.........

"Szczęście polega na tym,że pozwala się ,by zdarzyło sie wszystko co ma się zdarzyć " J.B.
impresja
 

Postprzez doduś » 5 lis 2010, o 11:37

kung fu boks i moks
ja ciem w papę jeża nietoperza...

Lady co u Ciebie ?
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 580 gości

cron