Zmiany..

Problemy z partnerami.

Postprzez mahika » 4 lis 2010, o 21:47

znów rynsztok :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 21:47

mahika napisał(a):Filemonie, ja się chyba mocno starzeję, coraz bardziej i częściej sie z tobą zgadzam... :twisted:


no to kwiatek dla... starszej pani... :kwiatek2:

;) :)

mahika a może wszyscy jednak po troszeczku tu (i nie tylko tu...) dojrzewamy i dzięki temu z czasem rozumiemy się nieco lepiej...? :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 4 lis 2010, o 21:48

też mi to przyszło do głowy 8)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 4 lis 2010, o 21:51

A tak ogólnie, to o co Wam chodzi? Bo jakoś nie mogę wyczaić.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 21:51

Fil, ty tez nie czytasz moim wszystkich wypowiedzi, np

San gdybym miala filozofowac, domyslac sie zanim cos powiem, zeby swoje wypowiedzi dopasowac do kazdego czlowieka z osobna to bym zbzikowala. Ja nie biore odpowiedzialnosci za to jak mnie inni odbierają, to ich problem. KAzdy ma swoj rozum, bierze z danej wypowiedzi dla siebie co chce, co mu pasuje, etc. JA moge co najwyzej wziac odpowiedzialnosc za to co mowię.


wiec sie odwal ode mnie raz na zawsze, proszę.wykaz sie ta odrobina empatii o ktorej tak cigle trujesz, a mi dopie.dalasz i krytukujsz. zejdz ze mnie, ty wrazliwcu od siedmiu bolesci. jednych glaskac innych gnoic. to jest cala hipokryzja twojej filozofii wsparcia i wrazliwosci i serdecznosci i etc
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez Sanna » 4 lis 2010, o 21:52

Sansevieria napisał(a):Sanna, miło mi, że uważasz, że ładnie piszę. Wcale nie uważam, że "ładniej" od Ciebie. Ale miło. :)


Ależ proszę!
Ha, a mnie dyskusja z Julką skłoniła do przemyśleń nad tym dlaczego ja tu piszę. No i m.in.:
1. odczuwam coś w rodzaju długu wdzięczności, bo swego czasu historii kogoś z tego forum uczepiłam się jak ostatniej deski ratunku. Od tego czasu jeśli pisze ktoś w kłopotach podobnych do moich kiedyś, to staram się napisać coś od siebie i o sobie- bo może to da ( ale nie : MUSI TO DAĆ) , podobnie jak mnie kiedyś, jakąś nadzieję lepsze i może ( ale nie MUSI) podpowie jakieś rozwiązania.
2. odczuwam mile głaski jeśli ktoś uważa za rozsądne to co piszę
3. jeśli widzę, że poglądy takie jak ja mają osoby, które uważam za mądre ( tak życiowo) , które mi tym imponują - to głask jest podwójny.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez mahika » 4 lis 2010, o 21:52

i rynsztok :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 21:54

mahika napisał(a):i rynsztok :?

Mahika, ja widze ze ty nie masz nic madrego do powiedzenia w temacie. nie musisz sie powtarzac
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez Filemon » 4 lis 2010, o 21:56

Julkaa napisał(a):Fil, ty tez nie czytasz moim wszystkich wypowiedzi, np
San gdybym miala filozofowac, domyslac sie zanim cos powiem, zeby swoje wypowiedzi dopasowac do kazdego czlowieka z osobna to bym zbzikowala. Ja nie biore odpowiedzialnosci za to jak mnie inni odbierają, to ich problem. KAzdy ma swoj rozum, bierze z danej wypowiedzi dla siebie co chce, co mu pasuje, etc. JA moge co najwyzej wziac odpowiedzialnosc za to co mowię.


wiec sie odwal ode mnie raz na zawsze, proszę.


no cóż... jak widzę, że to jednak Julkaa ma teraz jakiś problem - choć wcześniej wydawało Jej się tak zdecydowanie, że Ona problemów nie ma a to jedynie inni powinni się dostosować do Jej formy wypowiadania się... ;)

a niegrzeczne czy nawet chamskie (jak poprzednio) odzywki Julki w tej sytuacji nie robią na mnie już większego wrażenia... ;) w końcu człek dorosły, to niejedno już na ulicy słyszał... przekonamy się czy może stać Ją na coś bardziej wartościowego niż dowalanie i rzucanie cięższymi słówkami... ;) pożyjemy, zobaczymy - człowiek się rozwija póki żyje... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 4 lis 2010, o 21:57

pheh... biedactwo :)

I jeszcze coś

Jeśli kilka osób mówi, że masz ogon – warto się obejrzeć za siebie...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 22:03

Fil, rozumiem twoj problem, czytasz wybiorczo moje posty, dlatego kompletnie sie nie rozumiemy. Przez to straciles w moich oczach calkowicie :)
Znowu watek zszedł na mnie, znowu przez te same 3 osoby.
Nie mnie ale Lad, to jej topik
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez Sanna » 4 lis 2010, o 22:03

ewka napisał(a):A tak ogólnie, to o co Wam chodzi? Bo jakoś nie mogę wyczaić.


A to takie pogawędki ogólnorozwojowe :).
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Sansevieria » 4 lis 2010, o 22:03

Sanna, niezwłocnie zaprzestań czytania w moich myslach, ściągnęłaś zdalnie te trzy punkty czy jak :D No ja czepiłam się na innym forum i tyle różnic.
Julkaa, mam nadzieję że uda Ci się kiedyś zauważyć, że od dopasowywania formy wypowiedzi do potrzeb i mozliwości percepcyjnych odbiorcy to się nie bzikuje tylko ma lepsze relacje z ludźmi. :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez julkaa » 4 lis 2010, o 22:05

Sansevieria napisał(a):Julkaa, mam nadzieję że uda Ci się kiedyś zauważyć, że od dopasowywania formy wypowiedzi do potrzeb i mozliwości percepcyjnych odbiorcy to się nie bzikuje tylko ma lepsze relacje z ludźmi. :)

Nie Sanno, nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich. Predzej zbzikujemy. Mamy ograniczone grono przyjaciol, osob ktore nas lubią, rozumieją.
Ostatnio edytowano 4 lis 2010, o 22:06 przez julkaa, łącznie edytowano 1 raz
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez mahika » 4 lis 2010, o 22:05

julkaa napisał(a):Znowu watek zszedł na mnie, znowu przez te same 3 osoby.

uhuhuhu, du kąta z nimi, albo na stos!!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 379 gości