Czy mam się martwić?

Problemy natury seksualnej.

Czy mam się martwić?

Postprzez Off_topic » 13 paź 2007, o 22:59

Witam wszystkich pięknie :)

Mam 25 lat i wyjątkowo skromne doświadczenia seksualne, sprowadzające się do dwóch, równie nieudanych, prób. W obu przypadkach scenariusz był podobny - seks odbywał się na pierwszej randce, początkowo wszystko szło świetnie, i gdy partnerka już była w pełni dopieszczona i gotowa, okazywało się, że mi do podobnej gotowości jeszcze daleko... i tu żadna z partnerek nie mogła powstrzymać okazania zdziwienia - że jak to, jeszcze nie stoi? Ja oczywiście słysząc taką uwagę peszyłem się i już było po seksie...

No i klops, bo ja zawsze potrzebowałem ręcznej stymulacji żeby osiągnąć erekcję, niegdy nie było tak, żeby wywołały ją jakaś szczególnie podniecająca sytuacja, widok, słowa czy myśli. Bez masażu ani rusz. I zastanawiam się, jak to jest naprawdę - czy:
A) po prostu trafiłem na wyjątkowo niecierpliwe partnerki i nie ma się czym martwić?
B) może jednak ktoś, kto tak od zaraz nie jest gotowy do akcji i trzeba go pieczołowicie przygotować, powinien pójść najpierw do seksuologa a dopiero potem pchać się do łóżka?

Ktoś z Was może wie?
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez agik » 13 paź 2007, o 23:26

Trafiłeś na wyjątkowo niecierpliwe partnerki.
I wyjątkowo nietaktowne.
I sam jesteś wyjatkowo niecierpliwy, skoro na pierwszej randce...
Może najpierw warto troche sie poznać? pogadac o pogdzie, o muzyce, zobaczyć jakie w ogole są...
nie mowię, ze masz czeakć na wielką miłość i dopiero wtedy do łózia, ale chociaż trochę się pozanać, zobaczyć, czy w ogóle to fajna babka i czy ja lubisz, czy sie dobrze czujesz w jej towarzystwie i czy ona sie dobrze czuje w Twoim.
Myslę sobie , że to stres Cie tak paraliżuje...
Nie jest tak, że cały czas myślisz o tym czy się uda, czy znowu kumpel Cie zawiedzie?
Wyluzuj, spotkasz fajna dziewczyne, będziesz wiedział, że Cię akceptuje- i wszystko bedzie ok.
A nawet jak druh nie bedzie zbyt waleczny- mozesz przeciez i tak się ładnie pobawic i bardzo przyjemnie.
Dobrze bedzie tylko sie tak nie stresuj.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Off_topic » 14 paź 2007, o 09:04

Zabrzmiało uspokajająco :)
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez carmen » 14 paź 2007, o 17:44

---------- 16:42 14.10.2007 ----------

cześć tu carmen. Mysle sobie,że pierwsze kontakty sa poprostu bardzo stresujące przede wszystkim dla mężczyzny, który chce sie sprawdzic w swojej męskości. Niestety ... będzie ci łatwiej jesli jednak wpierw sprubujesz poznac na tyle osobe, żebys czul sie przez nia akceptowany. Po drugie wazna jest kwestia samooceny. Jesli nie akceptujesz swojego ciala, to może to stanowic dla ciebie rodzaj blokady emocjonalnej, a to juz sprawa dl specjalisty. Lęk przed niechciana ciązą tez jest paralizujący, albo nie pozwala na wzwód, albo na ejakulacje...

---------- 16:44 ----------

A w ogóle to serdecznie pozdrawiam i buziaki dla ciebie
carmen
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:42


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości