sex z prezesami...

Problemy natury seksualnej.

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 22 cze 2010, o 13:24

Ad. "rzezi": to była wyłącznie przenośnia, o czym oboje doskonale wiemy :).

Ad. "głupiej/qrwy": nie kierowałam tych słów stricte do Ciebie, Orm :).



Pozdrawiam podniebnie,
Spacerowiczka :).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Koteczek » 22 cze 2010, o 13:36

przestanę zaglądać w ten temat, dla mnie jest on cho*****e przykry... jeśli gdzieś tego tu już nie napisałam to powiem teraz. Nie śmiem nazywać takiego postępowania pewnym wulgarnym słowem w odniesieniu do obu stron... dla mnie takie postępowanie to nieszczęście, widzę tu poszukiwanie bliskości w zły sposób, taki który może w przyszłości procentować potężnym kacem moralnym, a nawet psychozą... to będzie wracać, w postaci prawidłowych wyrzutów sumienia bądź inaczej...
Nie śmiem rzec wulgarnie, bo kiedyś, choć z innych powodów niż tu - zawikłałam się w kilka przelotnych relacji seksualnych. I prześladuje mnie to do dziś, każdego dnia. Chciałabym by ktoś mnie tak uderzył by skutkiem była amnezja wsteczna, ale skoro to niemożliwe zostaje mozolne użeranie się z tym, tłumaczenie że dziś nie jestem ani na jotę tą samą osobą, że od dwóch lat żyję "normalnie" tj bez tych zachowań...

Jestem kochana i kocham, cieszę się tą miłością, tonę w niej... (rozmarzona i cho*****e stęskniona - ale za te kilka dni się już zobaczymy :D :D , dzieli nas sporo kilometrów, i głosować będę tam - wczoraj już pobrałam zaświadczenie o prawie do głosowania)

Dziewczyno (znowu nick mi wyleciał z głowy, do bohaterki tematu), masz na to ochotę? to rób tak dalej, ale ostrzegam: prędzej czy później dopadnie cię to... Będzie cię ścigać mniej (tego życzę jak już) lub bardziej boleśnie, sięgnie szczególnie gdy spotkasz na swojej drodze tego jedynego...
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Orm Embar » 22 cze 2010, o 13:53

---------- 13:51 22.06.2010 ----------

Koteczek napisał(a):Nie śmiem rzec wulgarnie, bo kiedyś, choć z innych powodów niż tu - zawikłałam się w kilka przelotnych relacji seksualnych. I prześladuje mnie to do dziś, każdego dnia.


Siemanko,

Też to kiedyś zrobiłem. Co gorsza będąc w związku, hehehe. Też swoje odcierpiałem, też tłumaczyłem, udowadniałem... Długi spłaciłem i to z nawiązką.

Ale teraz jest tak, że jak ktoś próbuje mi cokolwiek wypominać, staję się bardzo ostry, twardy i broniący swego. Raczej jak rozwścieczona kocurzyca, a nie jak koteczka. ;-) Nauczyłem się wyciągać wnioski, ale też totalnie sobie wybaczać. Nie dam też nikomu pakować mnie w żadne schematy. To moje życie, moja wolność, moja odpowiedzialność i moje sprawy. Zaakceptowałem wszystko co zrobiłem w życiu. Nie krzywdzę już ludzi (jeśli obiecam komuś wierność, wiem, że dotrzymam słowa), prowadzę się w miarę porządnie, choć bywa, że trochę szaleję. Wbrew wszelkim krzykaczom - zwolennikom moralności, udowadniającym, że taka akceptacja to rozwiązłość i ciężki grzech, żyję znaaaacznie "porządniej" niż wiele lat temu.

Nie przespałem się z pięcioma prezesami, ale gdybym to zrobił, dzisiaj miałbym to w nosie.

Życzę Ci Koteczko dokładnie tego samego. :-) :-) Dumnie łeb do góry, i pazury na wierzch w obronie siebie. :-)

A co do rzucania kamieniami... Jak słyszę czasami ludzi wygłaszających swoje Prawdy Ostateczne o innych ludziach pytam z dobrze udawanym przejęciem w głosie, czy pokażą mi ten certyfikat, bo takiego jeszcze w życiu nie widziałem... Dopytują jaki... Ja jeszcze bardziej wpadam w podziw...

A potem pytam zaskoczony "no jak to jaki? ten, w którym Pan Bóg napisał, że przyjdzie sądzić żywych i umarłym w dniu sądu ostatecznego, ale na razie sądzenie żywych przekazuje Tobie"... :-)

ściskawy!

Maks

---------- 13:53 ----------

PodniebnaSpacerowiczka napisał(a):
Pozdrawiam podniebnie,
Spacerowiczka :).


Siemaneczko słoneczko :-)

Poproszę trochę podniebnie nie tyle spacerować, ile ekstatycznie i dziko potańczyć. :-) świat robi się weselszy i w zdrowym sensie mniej sieriozny. :-)

papapaaaa!

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 22 cze 2010, o 14:12

A proszę !
[bardzo lubię taniec] :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

;););)
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez czaszka » 22 cze 2010, o 14:46

Nie potępiam autorki tematu. Po pierwsze nie mam do tego prawa ani podstaw. Nie oceniam też czy temat jest wymyślony czy prawdziwy... ale jeśli prawdziwy to jej serdecznie współczuję naiwności i braku asertywności. Mężczyźni dość często wykorzystują naiwne kobiety obiecując wszelkie skarby świata. Dziewczyna jak mi się zdaje potrzebuje ciepła i bliskości. Widać, że coś w relacjach w jej rodzinie nie było w porządku. Mam też nadzieję, że jej nie zeżrą wyrzuty sumienia i kac moralny. Oby jej trauma szybko minęła. Trzymaj się ciepło i nigdy więcej nie popełniaj takich błędów. Wyciągaj wnioski ze swoich pomyłek.
Avatar użytkownika
czaszka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 10:25

Postprzez Salome » 22 cze 2010, o 15:13

WOMAN you're the best :)
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez Amir » 23 cze 2010, o 02:40

Orm Embar napisał(a):tak czy owak operę mydlaną


przeczucie mnie nie mylilo Mak$, starzejesz sie - dzis to, co nazywasz opera mydlana jest juz brane za rzeczywistosc

nawet holenderski big brother sie poddal...

podniebna, poniekad tez swietnie z Malenka tanczymy, aczkolwiek bardziej klasyke latynoska, niz plakaty dei opus techno

ale i tak dzieki Wam - za poczucie humoru

w odroznieniu od Matki Mahiki z Wrockuty

ktora w osciennym watku zlozyla na mnie donos do samego ADMINA

wiec czytacie Dzieciatko Amir

po wyjsciu z komina

[mam nadzieje, ze tanecznie, jak na Zyda przystalo ;-) ]

swoja droga

Prezesem moze byc KOBIETA

i co wtedy???

:twisted: :evil:
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez Sahara9 » 28 paź 2010, o 18:03

Nie potępiam autorki. Jakie prawo mam do tego?
Ale fakty są takie: chciała tego i dlatego to się stało. Trudno mówić o błędzie,bo zdarzyło się to przecież dwukrotnie. To była śwadoma decyzja.
Podejrzewam, że autorka zaskoczyła samą siebie i dlatego jest w szoku. Widać to jej było w łóżku potrzebne, a czy to jest morlane, to już zupełnie inna sprawa. Jeżeli powie o tym chłopakowi to on albo się dołączy do tej zabawy,albo uzna ją za dziwkę.
Sahara9
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 16:12
Lokalizacja: pustynia

Postprzez mahika » 30 paź 2010, o 17:25

:help:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 31 paź 2010, o 21:40

mogę w czymś... POMÓC? :)

aż się zdziwiłem, że ja tu nic wcześniej nie pisałem, ale przypomniało mi się, że po przeczytaniu pierwszego posta założycielki tematu poczułem się tak osłabiony, że... dałem za wygraną! :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 31 paź 2010, o 21:42

mniejsza o ważne :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 31 paź 2010, o 21:50

ale to jeszcze nie taki diabeł straszny... ;)
tu się trafiają prawdziwe harpie... ;)
a wątek już chyba i tak starawy... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 31 paź 2010, o 21:52

no tak. wyłączyłam sie w pewnym momencie, nie spodziewałam sie że ktoś (ten sam co zawsze) znów mnie obgaduje. no cóż. ludzie i ludziska.
Może i sie trafiają.
Dziękuje za szczere chęci pomocy :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez julkaa » 14 lis 2010, o 00:33

opowiadanie jak z świerszczyka :D :ok:
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez Megie » 14 lis 2010, o 01:00

sam tytul jak do swierszczyka.. :D
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 329 gości

cron