Facte woli masturbację.

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Filemon » 7 paź 2010, o 15:19

wypowiedź dodusia mnie przekonuje... i wydaje mi się wartościowa jako forma wsparcia oraz rozeznania sprawy w tym temacie - cenna! :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez palmtree » 7 paź 2010, o 15:59

Wszystkie bez wyjątku wypowiedzi mi bardzo pomogły. Mi też się rozjaśniło dużo w głowie, ale ja nadal nie wiem dlaczego akurat dwa razy z rzędu trafiłam na odchyleńców na tle seksualnym, bo np. poznając pierwszego czy drugiego partnera nie myślałam, że mogą być hmm, zwichrowani na tym tle...

Umawiając się na 1. randki nie pytałam o skłonności seksualne, czy lubi/woli masturbację/lesbijki/trójkąty itp., itd.

Jeśli chodzi o intymne relacje z partnerem, zaczynałam je za każdym razem sporo później niż samo bycie razem, spotykanie się.

Dopiero poznając partnera, wychodzą jakieś jego no nie wiem - dewiacje??skłonności, upodobania. Poza tym takie osoby chyba kryją się z tym procederem? O masturbacji kapnęłam się tak po około roku bycia razem...Nie jestem podejrzliwa, nie szukam, nie sprawdzam, wyszło zupełnie przypadkiem, ale dało mi do myślenia i zaczęłam się przyglądać, kojarzyć fakty....No i przyłapałam go kilka razy:(

Ja rozumiem,że facet jest wzrokowcem, lubi sobie popatrzeć, ale skoro odmawia oglądania razem, robi to w ukryciu, mnie w takiej wersji nie akceptuje...no nie, to nawet ja widzę, że coś nie gra...


P.S. Filemonie, Twoje wypowiedzi raz,że mi przypominają najulubieńszego wujka:):), dwa, że łechcą moje stylistyczne upodobania, bo ja na tym tle wrażliwa jestem! To tak na marginesie:):)
Avatar użytkownika
palmtree
 
Posty: 42
Dołączył(a): 21 paź 2007, o 00:20

Postprzez doduś » 7 paź 2010, o 16:06

palm... Ty masz niezaspokojone z dzieciństwa potrzeby. PArtnerzy, których poznajesz niejako najlepiej, na pierwszy rzut oka "pasują" do Twojego "wzorca zaspokojenia" tych potrzeb. Tyle moja teoria
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez Amir » 17 paź 2010, o 23:17

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 337 gości

cron